http://mvlehti.net/2015/11/14/puola-pisti-matupillit-pussiin-pariisin-iskujen-jalkeen-ei-yhden-yhta-pakolaista-puolaan/
Suomessa pölkkypääsuvakkipoliitikot vetoaa johonkin "lakeihin", mutta Puolalaisten järkevät poliitikot antaa piut-paut näille "laille".
Rajat kiinni nyt heti. Ennemmin olen osa kristittyä itä-Eurooppaa kuin islamistista Ruotsi-Ranskaa.
Suomessa pölkkypääsuvakkipoliitikot vetoaa johonkin "lakeihin", mutta Puolalaisten järkevät poliitikot antaa piut-paut näille "laille".
Rajat kiinni nyt heti. Ennemmin olen osa kristittyä itä-Eurooppaa kuin islamistista Ruotsi-Ranskaa.
Vastaukset 338
Vanhimmat
Koska Puolan johdossa ei ole maanpettureita kuten Suomessa
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1417777182073.html
Suomalainen- Mamu terroristi
Kukapa nyt entiseen keskitysleiri keskittymään haluaisi mennä. Arbeit voisi tehdä pian Freiksi tuossa maassa.
Suomen Islamisti
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288778124779.html
Terroristeja ja pedofiileja nuo musulmaanit. Todisteita on netti täynnä sekä kuvien että videoiden muodossa. Ei mulla muuta.
Ranska ............! STOP STOP STOP
STOP ISLAM INVAASIO
Juha Ahvio EUROOPAN PAKOLAISKRIISI JA ISLAMIN INVAASIO - MITÄ NYT TAPAHTUU?
http://magneettimedia.com/tohtori-juha-ahvion-esitelma-pakolaiskriisista-ja-terrorismista/
Totta!
MIKÄ PASKA TEMPPU JA KIERRE ETTÄ SAUDIAN ARABIAN !
Tämä on paska yhdistelmä kaikkien islamilaisten maiden, koska uutisissa Saksan oli puhunut Että Saudia Arabia ei anna rahaa auttaa pakolaisia, mutta haluaa heidän rakentaa 20 kpl moskeijoita Saksassa
JOTEN TÄMÄ ON TÄYS SKandalli. Saksalaisille ,
NIIN TOI ON TOTTA ETTÄ ISLAMISTIT HALUAVATISLAMOIDA KOKO EUROOPAA !
HALO EUROOPAA !
Emme voi hyväksyä tätä: pakolaiset raiskaavat ja hakkaamaan naisia, hyökkää ja ryöstäen ohikulkijoita ja yhä enemmän on heidän rikollisuutta nykypäivään!
En koskaan suostu siihen !!!!
En koskaan hyväksyn , että se tuhoaa meidän ihmisoikeuksien, naisten vapautemme ! Emme halua teidän islamilaisen halveksunta naisten, eläimet, lapset, pyydämme lopettaminen tällaisten !
Islamilainen pakolaisten raiskaajia ja murhaajia! pyydämme välitöntä lopettamista tällaista kohtelua eläinten, naisten ja muiden haavoittuvien uhrien teidän rikoksen olemme saaneet tarpeeksemme !!!!
Pyydämme erittäin korkea seuraamuksia kaikille mitä herkkua eläimet tällä tavalla !!!
http://riippumatonmedia.com/2015/11/24/video-muslimimies-hakkaa-ja-potkii-koiraa-todella-torkeasti-yrittaako-pakottaa-elainta-suuseksiin/
Emme hyväksy tällaista toimintaa EHDOTTOMASTI !!!!! KOVA RANGAISTUS !!!!
Olemme TODELLÄ kyllästynyt näihin ongelmauutisiin pakolaistaustaisista miehistä.
Milloin otetaan järki käteen ja MYÖNNETÄÄN, että tietyt ihmiset eivät vain sopeudu meidän tapoihimme/kulttuuriimme?
MEILLÄ ON OIKEUS ELÄÄ RAUHASSA !!!!
Naisten turvattomuus lisääntynyt? Pois niitä paskaisia miehiä meidän elämästä !!!!
Vaadimme ankarampaa rangaistusta teille kaikille, jotka näin kohtelee naisia ja eläimet !
http://milkoaikio.puheenvuoro.uusisuomi.fi/204800-maahanmuuttajat-vievat-meidan-naiset
KOVA LAKI !!!!!!!!!
Jos joku pystyy ymmärtämään miksi tuhoaa kauneus Suomessa???????
Mitä tavoitteena ja tarkoituksena on Suomessa ????????
http://blogit.iltalehti.fi/pauli-vahtera/2015/09/04/kansainvaellukset-tuhoavat-tuntemamme-euroopan/
LOUKAUS SUOMEN NAISILLE JA HALLITUS MAKA RAUHASSA !
KOVA RANGAISTUS TÄSTÄ ! MUSLIMIT RAISKAJAT!!!!!
FINNISH POLICE HAD INTEL OF COLOGNE RAPE-JIHAD INTENDED FOR HELSINKI NEW YEARS EVE, STOPPED MUSLIM ASYLUM ATTACKERS IN TIME……
http://tundratabloids.com/2016/01/finnish-police-had-intel-of-cologne-rape-jihad-intended-for-helsinki-new-years-eve-stopped-muslim-asylum-attackers-in-time/
Ei Suomenkaan tarvitse. Asia on kiinni päättäjistä. Jos tavoite oli Kataisen mukaan 1,8 miljoonaa ulkomaalaista, niin siitä ollaan vielä kaukana. Asia ei parane tänne kirjoittelemalla. Päättäjät on pantava koville siten, että heidän pelkonsa kasvaa niihin mittoihin, että eivät enää uskalla naamaansa näyttää kansalle.
Suomi. Rikastu!
http://mvlehti.net/2016/01/13/turussa-riittaa-poliisilla-puuhaa/
NORJAN TIEDUSTELUPÄÄLLIKKÖ VAROITTAA MUSLIMIEN MAAHANMUUTOSTA
http://riippumatonmedia.com/2016/01/13/norjan-tiedustelupaallikko-varoittaa-muslimien-maahanmuutosta/
Puola ei ota mitään matua , koska puolalaset ovat oppineet historiasta että madot ei voi luottaa !
.
"Puola on selvästi persuuntunut"
.
Ei Suomenkaan oikeasti tarvitsisi. Nämä vain ottavat kaiken maailman säädökset niin pilkuntarkasti. Panevat jopa yli vaatimusten. Muut maat pitävät näitä lakeja suosituksina.
On päivänselvää, että jossain menee raja. Se raja on jo ylitetty. Heittäkää lakinne Jordaniin.
Kyllä suomalainekin poliitikko alkaa ymmärtää asian, kun puoli Afrikkaa on rajoilla. Se vain on silloin liian myöhäistä.
Puola ei tarvitse islamisteja ja muslimeja ja heidän paskat haisevat
Koraanissa oikeudet . Puolalaiset ei haiseva paskat ahlamit
matua piirulaiset saatanan lakia rupe haistelemaan omassa. Maassa
joten. islamistit. pysykää kaukana Puolasta!
Puola on puolalaisille AMEN !!!!! AMEN !!! AMEN !!!!! sama Unkari , Tseki, Slovakia ja jne .
menkä siinne arabian maihin
Puolassa ei ole eikä tulee paska korani Ei ikinä !!!!!!!!!! Saatanan oikeudet saa pyysyvä islamilaisessa valtiossa ei EUROOPASSA !!!!!
Puolassa on oma lakia eikä piirun muhametia väkivälta !!!!!!!!!!
ei ota mamuja kyse ei ole siitä että haluaisiko sinne joku.
Ai jahaa? aikaisemminhan Suomen vastarintaliike halusi liittää suomen ruotsiin, niin ne ajat muuttuvat.
Puolan lisäksi ainakin myös Unkari ja Tsekki ovat ilmoittaneet, etteivät ota yhtäkään muslimia maahansa. Eikä ota kuulemma Virokaan.
Nämä maat ovat nimittäin entisiä Neuvostoliiton alusmaita ja ovat TODELLA tietoisia ja on tuoreessa muistissa vielä, minkälaista on elää rautaesiriipun ympäröimässä diktaattorimaassa, jossa kaikki on kiellettyä.
Onhan siellä yksi tullut maahan, hänellä loisto-olosuhteet!
Hyvää Suomi !
Kyllä. Ja hyvää kontakti koska hän on alaikainen
Suomalainen passi Ja matua juuri tästä
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288778124779.html
UusiSuomi
Pääministeri Sipilä kutsui pakolaiset ja tuhosi talouden ..............
http://riippumatonmedia.com/2015/12/18/no-niin-paaministeri-sipila-sanoitte-antavanne-talonne-pakolaisille-vuoden-alusta-uusi-vuosi-lahestyy/
Niin yksi tullut maahan ? ja
Raportti on huolestuttava !
http://mvlehti.net/2015/03/27/meppi-jussi-halla-ahon-huolestuttava-raportti-pakolaisten-sijoittamisesta-eussa/
Islamin rooli maailmassa – Avaa silmäsi!
Äärivasemmistolaisen terrorismin, joiden tarkoituksena on muuttaa koko maan poliittinen, sosiaalinen ja taloudellinen järjestelmä, on lisäksi islamilainen terrorismi.
Jokainen muslimi ei ole terroristi, mutta jokainen terroristi on muslimi.
http://mvlehti.net/2016/01/02/islamin-rooli-maailmassa-avaa-silmasi-2/
KOVA RANGAISTUS !!!!!!!!
Kaikki tälläisetkin tapaukset ovat arkipäivää Ruotsissa. Haluammeko tätä Suomeen, ollaanko suvaitsevaisia? Lisää pakolaisia? muslimeja ja Barbarit !
http://asialehti.net/ruotsissa-nainen-raiskattiin-kaveli-100m-raiskattiin-uudelleen-tekijoina-partamiehet-ullatus/
SIKSI !!!!!!
http://mvlehti.net/?s=nasima
EI koskaan Puolaan sekoitelemaan asiamme hallituksessa !
Hänestä ei ole hyöty suomalaisille vain pakolaisille !
Suomen edustaja on henkilö, joka auttaa enemmän pakolaisia, eikä Suomen kansalaisten ?
Tuo vain ongelmat suomalaisille ja itse teke tästä tosi hyvää tulos !
Loistava kirjoitus, kiitos!
Korruptiosta Haise ! !!! pitkään Irakiin Afganistaniin ja MUUIDEN islamit valtiot ! jopa Saudian Arabian !
Tämä matutus on varmasti aukaissut monen suomalaisen silmät kun nyt nähdään nämä asiat! Toi on Paska mammutelu!
Lopulta selvisi, että hänen ei pysty luottamaan !
http://mvlehti.net/2015/11/30/nasima-razmyar-laksi-turvapaikkabisnekseen/
TÄMÄ on perseestä tällaisia suuria muutoksia suhteessa pukeutumissäännöt siis. Suomessa ???? OUTO ! http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/nasima-razmyar-paivakodissa-ei-sovi-kayttaa-niqabia/5644890
Nyt on varma että Nasima ja muut mamut ei ole koskaan hyväksynyt Suomi sellainen kaunis vain he väkisin haluavat paskat muutoksia !
Niiden on parempi palata islamilainen valtio takaisin jos SUOMEN KULTTUURI he eivät hyväksyy !
Nyt totus tuli ulos, että he eivat koskaan Integroi Suomeen yhteiskuntaan ! He vain terrorisoivat Suomen kansa ! joka vittua asia !
FASSistinen Ajatus ja RAssistinen Meille Europalaisile ihmisille .
Me emme elää islamilaisesta valtiossa vain Suomessa !!!!!
Tosi ahdistava puku henkisesti erittäin raskas silmissä ja
näyttää pelottavan kamalalta erityisesti lapsille !
Suomi siirtyy takaisin hitaasti taaksepäin ! AHDISTA !
Ainut järkevä mielipide tuolta naiselta, minkä olen lukenut. Seuraavaa saadaankin siten odottaa ensi vuoteen.
viisas poliittinen johto jota meidän tulee kadehtia,
Puola siis "ensimmäinen" EU-maa, jossa järki voitti maahantunkeutujilla rahastamisen.
Suomi lienee maahantunkeuduttamisagendoineen kuitenkin niitä viimeisimpiä realiteettien tunnustajia.
Toivottavasti EU hajoaa omaan mahdottomuuteensa tässä maahantunkeuduttamisasiassa...
Voi ei Miksi näin on ?
TurhaTyö ja Mahdoton kotoutuminen SUOMI EI OLE TURVALINEN !
JA KANSA ON TERRORISOIDU
http://www.ts.fi/uutiset/turun seutu/812835/Poliisi Pakolaisia auttavia kansalaisia uhkaillaan
PASKA MAKSUTON DUUNI KIITOS UUUSI SUOMI!
Laittomasta maahantunkeutumisesta vähintään kymmenen vuotta kuritushuonetta
Kyllä sitä joskus naureskeltiin, että puolan johdossa on vikaa. Mutta näyttää olevan ainoa maa Euroopassa jossa on jotain järkeä tallella.
Niin , ja he ovat myös haukuneet meitä , että olemme hölmöjä ja huonoja . No, niin mutta luultavasti parempi syödä vain joka päivä "Oma Puro " kuin haista vieras paska !
lentopallo mestarit ja mäkihyppy mestarit ja moniin muihin lajeihin ilman huumeita erittäin urheilullinen ja fyysisesti terve kansalaisten ylpeyttä!
emme voi tuhota kaiken, mikä on kaunista ja rakastettava
kaikki torakat "Me " karkottaa heidät helvettiin !
MEIDÄN ARVOT !
ISÄNMAANRAKKAUTTA OPETETAAN JOKAISESSA PUOLALAISESSA PERHEESSÄ !
ON PUOLAN JALKAPALLOSSA YKS MUSTA MUT SILLÄ EI OO MITÄÄN TEKEMISTÄ ISIKSEN KANSSA
Kuka haluaa seuraavaksi pääministeriksi ? Kannattaa katsoa mallia Puolasta. Soini voi muuttaa Vatikaaniin.
Siinäpä vähän funtsittavaa ja mallia Natsima Razistille kommenteissaan pikakäännyttämisestä:
http://blogit.iltalehti.fi/nasima-razmyar/2015/11/13/hallituksen-ehdotukset-pikakaannytyksista-kalliita-ja-vastuuttomia/
Eipä tarvitse Puolan ottaa terrorismin ja maahantunkeutumisen vastaisessa taistelussaan mitään pikakäännytyksiä edes käyttöön...
Natzima tulee viellä käytännössä näkemään sen päivän kuinka ne pikakäännytykset tulevat pakon sanelemana vaikka kyseinen afgaanihuora mitä tuuleen valtamediassa vinkuisikin.
Huom. se työskentelee sosialidemokraattisen eduskuntaryhmän viestintäsihteerinä.
On hän Suomessa. JOHTAJANA ! Natzima. anna turvapaikkaa
ja nyt HOIDÄN ja JOHTAN SUOMI !
https://m.youtube.com/watch?v=u8sMymPxtvk
Suomi on meidän maa Kantasuomalainen olen joten ala o rasisti !
Häneillä on turva mutta suomalainen ??????????
SIPILÄ on käveri ! koska tarvitse ale 18 V turva!
No Eesti eli Viro on samassa tasossa jos Puolassa tilanne tämä, presidentti Ilves totesi Suomen TV:n haastattelussa hieman tuohtuen toimittajan kysyessä miksi ei Eesti ota tai sinne tule pakolaisia.
Onhan heitä siellä vähäinen määrä mutta siitä Ilves ei puhunut, totesi vana pakolaiset eivät halua tulla tai jäädä Viroon!
Näin kai Venäjälläkin halutaan vastata ja niin se näyttää olevankin! Ostavat tai varastavat polkumasiinan ja lähtevät maasta ja maan kansa kiittää!
Mutta seuraava Isis iskujen kohde on juurikin Venäjä, joten hyvissä ajoin ovat liikkeellä lähdössä sieltä pois joten henkiriepu säästyy!
Tämä on mitä antaa itsensä rouva liittokansleri Merkelin muihin maihin, se ei ole edes skandaali, ne ovat röyhkeä ilme, vailla suvaitsevaisuutta eri ajatteleva ihmiset ja valtiot !
On mahdotonta ymmärtää motivaatiota saksalainen poliitikko ja ne muut poliitikot joka hyvin paljon menetettävat silmissä ja kansan luottomusta !
Laittomat maahanmuuttajat osa Euroopan yhteiskuntien, luultavasti enemmistö - eivät halua muiden epäluotettavin kulttuurisesti ! Isis laittomien maahanmuuttajien ! Parisin jälkeen ! Tämä on tärkeä petos ! silloin ei pitää näyttää suvaitsevaisuutta laittomien maahanmuuttajien Tämä on vääryys, ja jopa rikos , kansalaisoikeudet ensi ! omille kansalaisille , eikä laittomien paperitonta maahanmuuttajien! En koskaan olisi tullut tilanteeseen, jossa hallitsematon koko ihmisryhmien barbarit hyviin törkeästi repiä kautta Unkarissa rajojen ja marssivat kohti toisiaan vain maan tunnettuja omin epäluotettavien tarkoitukseen!!! Tämä on Oikeudellisen virheen petös joka rikkoo meidän kansalaisoikeudet maassa ?
RAJAT KIINI JA PETURIT POIS !
Rajat vaan kiinni,meillä on omia ongelmia mielettömästi ja työttömyys kasvaa.
Suomi on kuralla ja pahasti.Poliitikot eivät osaa tehdä mitään,ei todellakaan,ainoastaan leikata että kassaan jää enemmän rahaa esim.pakolaisten hoitoon.Nämä pakolaiset ovat jotain ihan muuta,kuvissa on ainoastaan nuoria juppimiehiä muotifarkuissa ja uusimmat kännykät kädessä…..ketä nämä ovat oikeesti?Näille elintasopakolaisille pitäisi ainoastaan antaa elintarvike ruoka seteleitä ei rahaa…..miksi rahaa….asunto ja ruoka riittää mutta mistä työtä kun sitä ei ole…älkään vaan puhuko että vanhusten hoitoon,eihän heidän taustojaan saa ikinä selville…oikeasti.Isot leirit vaan sinne mistä ovat tulleet ja vaikka sinne nuo VALTION 200 miljoonaa,,,,,eihän se ole kuin 1,2 miljardia markkaa.
Heille ei voidän luotta Stop Stop Stop kaikki matura pois maasta ! Siirtopolitikka mammujen ja maanpetokseen STOP ! Suomen pettureita AUT SUOMESTA !!! Takaisin oman paskan Siinne mistä on juuret! Kova 0 toleranssi Luottomus takaisin Suomeen ! Stop Mammujen !!!!!
mv-paska
Rasmus. Totuus.
Sinä olet ite paska valehtelija MV LEHTI ON TOTUS!
RESPEKT MV LEHTI !
http://mvlehti.net/2016/01/13/mv-pakotti-iltalehden-korjaamaan-valeuutistaan/
POIS SUOMESTA ja kova rangaistus kaikkille joka tuke terroristit !
Mamut pois SUOMESTA Rajat KIINI !
Koska paskat mamut pitää jäättää omassa pesassa eikä tuoda mamut toisen pesään haisetavaksi ! Pois mamut ja puhdas Europa takaisin ! Ne eivat kuulu meille
Suomessa Mammutellan meille ja mamut vielä lähettele rahoja terroristin tukemiseksi Katso Uutisia ! Kova Rangaisus heille !
Puolalaiset ovat aina olleet itsepäistä kansaa. Oleskelin siellä joskus nuorena Lech Walesan ollessa presidenttinä. Kansa kyllä teki niinkuin halusi, vaikka elettiin Warsovan liiton aikaa. Muistan kun ihmeteltiin, kun siellä oli Partio-järjestö nuorille.
Puolan kansan nykyisen maahanmuuttopolitiikan nihkeys lisääntyi nimenomaan Pariisin iskun jälkeen, eivät halua sinne sellaista väkeä. Ja tietysti muutoinkin, kun talous on alkanut lopulta nousta, eivät haluaisi sitä uhrata maahantulijoille.
En ole aikoihin käynyt Puolassa, pitäisi ihan lähteä katsomaan, mitä on muuttunut Eu-aikana.
Puolalaisilla terve itsesuojeluvaisto toimii vielä. Terve ihminen ja yhteisö suojelee jäseniään ja turvaa reviirinsä. Rasismi on ihmisen perusvietti, jonka länsimaalainen eliitti haluaa tuhota omien intressiensä takia.
STOP ISLAM INVAASIO
Juha Ahvio EUROOPAN PAKOLAISKRIISI JA ISLAMIN INVAASIO - MITÄ NYT TAPAHTUU?
http://magneettimedia.com/tohtori-juha-ahvion-esitelma-pakolaiskriisista-ja-terrorismista/
Totta!
EIHÄN PUOLAAN NYT KUKAAN USKALLA, SILLÄ ONHAN TUOLLA MAAPERÄLLÄ HARRASTETTU MENNEINÄ AIKOINA NIITÄ KESKITYSLEIREJÄKIN
TÄMÄ ON AIVAN SKANDAALI !
Tämä on aivan skandaali !, ne ovat röyhkeä ilme, vailla suvaitsevaisuutta eri ajatteleva ihminen. Solidaarisuus ei voi tarkoittaa pakottamista ! Sanavapaus joka ei kunnioita , se on suuri vääryys ! Ei ole mitään tekosyytä tyhmyys , eikä niinkään haluttomuus tuntemattomille rasismia. Se pakottaminen ja istuttamisen kieltoa kritiikkiä laittomien maahantuonnin tulee väärinkäytöksi sananvapauden ! Solidaarisuus ei voi tarkoittaa pakkoa ! Tämä on suuri vääryys meille ! Älä sekoita fakta sananvapautta ja sananvapauden kanssa sana rasismi !
Tämä ei ole rasismia ! vain minulle oikeudenmukainen riistää kansalaisoikeudet, epäoikeudenmukainen ryöstäen oikeuksistamme laittoman pakolaisia !
Tämä ei ole rasismia , tämä on liiketoimintaa rosvot ja salakuljettajat bissnes
laitomien väkivaltainen pakolainen kanssa ryöstä törkeästi meidän oikeudet !
Komentava meille ! ja voimallä yrittääminen ottaa meitä kaikkia kansalaisoikeudet ja asianmukaisesta hävittämisestä ulkomaisen vihollisen voima kautta. Tämä ei ole rassismi vai meille tärkeä ryöstö ja todella suuri petos ! Tämä ei ole rassismi vain fakta, että ulko-ja sisä turvallisuuspolitiika ei turvata maamme itsenäisyys !
VAIN VÄKISIN YRITÄÄ TUHOTA MEIDÄN KANSALLINEN YLPEYS !
Tämä on mitä antaa itsensä rouva liittokansleri Merkelin muihin maihin, se ei ole edes skandaali, ne ovat röyhkeä ilme, vailla suvaitsevaisuutta eri ajatteleva ihmiset ja valtiot !
On mahdotonta ymmärtää motivaatiota saksalainen poliitikko ja ne muut poliitikot joka hyvin paljon menetettävat silmissä ja luottomusta ! Laittomat maahanmuuttajat osa Euroopan yhteiskuntien, luultavasti enemmistö - eivät halua muiden epäluotettavin kulttuurisesti ! laittomien maahanmuuttajien ! Parisin jälkeen ! silloin ei pitää näyttää suvaitsevaisuutta laittomien maahanmuuttajien ? Tämä on vääryys, ja jopa rikos , kansalaisoikeudet ensi ! TURVALISUS ! omille kansalaisille , eikä laittomien paperitonta maahanmuuttajien! En koskaan olisi tullut tilanteeseen, jossa hallitsematon koko ihmisryhmien barbarit tahallisesti hyviin törkeästi repiä kautta Unkarissa rajojen ja marssivat kohti toisiaan vain maan tunnettuja omin epäluotettavien tarkoitukseen!!! Tämä on Oikeudellisen virheen petös joka rikkoo meidän kansalaisoikeudet maassa ? Tämä ei ole Demokratio vain joku muu sivulle päätelle omin tarkoituksin ! islam isis!
Tämä on skandaali koska eurooppalaisen solidaarisuuden on, että valtion rajan, kuten Kreikassa, Italiassa ja Unkarissa jätettiin oman onnensa nojaan kanssa laittomien maahanmuuttajien määrästä. ? ?? Hallitukset ovat yhdessä vastuussa meidän ihmis tragedian jos joku näin väkisin tulee EU: n lainsäädäntö ei enää ole silloin voimassa !
suuri osa Euroopan yhteiskuntien, luultavasti enemmistö - eivät halua muiden kulttuurisesti laittomien maahanmuuttajien ! Isis Miksi meidän täytyy näyttää suvaitsevaisuutta laittomien maahanmuuttajien ja yksinkertaisesti tehdä oikeudellisen virheen ja rikkoo meidän kansalaisoikeudet maassa ? johon meillä on oikeus! eikä laittomat maahanmuuttajat Meidän valtio meidän oikeudet ensi , Tämä on vääryys, ja rikos kansalaisoikeudet ensi omille kansalaisille, TURVA!!! eikä laittomien paperiton maahanmuuttajien! Tärkeä petos meille kaikkille! Bisnestä salakuljettajien ja meille vain tragedia !
Suomessa on sellainen mätämies ek:n johdossa mikä ajaa sekoomuksen maanmyyjä linjaa ja pääpiru käteisen nulikka on brysselissä.
Miksi suomen pitäisi ottaa venäjän muurmanskissa oevia elintasopakolaisia? Pysykööt venäjällä.
Olemme yllättyneitä, miksi Suomi ei ole auttanut pakolaisia Ukrainassa ?
No niin ja Puolalaiset auttaa heitä!
Tosi paljon Donbassin pakolaiset menevat Puolaan !
Puolalaiset ottivat paljon perheet Donbass Puolaan ! Tervetuloa Puolaan !
http://mvlehti.net/2015/09/08/donbassin-pakolaiset-ei-suomelle-kelpaa/
Söpö pieni poika hyvin surullinen! hyvin surullinen! paljon Dombassin pakolaisia otetan vielä liisä !!!!!!! Tervetuloa perheeseen! Rakastan sinua pikku poika ja autamme sinua aivan varmasti ! Nämä ovat meidän rakkaat lapset ! Ja he kuuluvat Puolan perheelle!
http://russia-insider.com/en/2014/12/24/2145
http://www.thenews.pl/1/10/Artykul/193488,Donbas-evacuees-in-Poland
Tervetuloa Puolassa !
http://www.fairobserver.com/region/europe/poland-treats-ukrainian-born-refugees-unfairly-12901/
Tervetuloa kotiin !
https://www.opendemocracy.net/can-europe-make-it/sara-cincurova/ukraine-europes-forgotten-refugees
Nämä ovat lapsemme ja ovat nyt Puolassa !!! Annamme pakolaisille Puolan leipää!
Nyt he syövät meidän Puolan leipää kanssamme! Asut Puolassa Euroopassa ja tämä on talosi!
http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/presidentit-ukrainan-pakolaiset-tulisivat-kalliiksi-euroopalle/3372734
Puolassa on johtajat joilla on munat
VASTAUS ! Kommenttisi ! PASKA IDIOTTI !
Miksi suomen pitäisi ottaa venäjän muurmanskissa oevia elintasopakolaisia? Pysykööt venäjällä.
ELINTASOPAKOLAISIA ? ????"????????????????????????????????
Söpö pieni poika hyvin surullinen! hyvin surullinen!
http://mvlehti.net/2015/09/08/donbassin-pakolaiset-ei-suomelle-kelpaa/
HEILLÄ ON HIENO KOTI PUOLASSA JA HE SYÖVAT PUOLAN PURO JA PUOLAN LEIPÄÄ !
HEILLÄ ON PUOLASSA IHANA PERHEN ELÄMÄÄ !
RAKASTAN HÄNTÄ KOVASTI !
Miksi Puolan ei tarvitse ottaa yhtä ainoaa matua ?
ISIS LAPSI !
ISIS KOULUTTAA PIENIÄ TAPPAJIA - LAPSI MESTAA NALLEN
http://www.iltalehti.fi/iltvuutiset/201511210104107_v0.shtml
ISIS TRRORISTIT ON
Isis-terroristit aikoivat surmata tavallisen norjalaisen PERHEEN !
Tarkoituksena oli valita tavallinen norjalainen talo ja perhe, joihin norjalaiset olisivat voineet samaistua ja identifioida itsensä. Vaihtoehtona oli hyökätä ihmisten kimppuun puukkojen kanssa julkisella paikalla.
http://yle.fi/uutiset/isis-terroristit_aikoivat_surmata_tavallisen_norjalaisen_perheen/7482904
Isiksen kannattajamuslimit järjestivät vuonna 2014 mielenosoituksen, jossa Isiksen liput olivat näyttävästi esillä. Näitä videoita ei ns. valtamediasta näe.
http://mvlehti.net/2016/01/03/isis-mielenosoitus-saksassa-video/
ISIS ON JO SUOMESSA jne.
http://ulkopolitist.fi/2015/03/25/rasanen-sota-on-saapunut-euroopan-alueelle/
http://nwohavaintoja.blogspot.fi/2015/10/puolustusministeri-niinisto-suomeen.html
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015100820487567_uu.shtml
ISIS HALUA !!'!!!!!
Isis haluaa laajentua merkittävästi Eurooppaan seuraavan viiden vuoden aikana.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015081120161187_ul.shtml
Puolalla on hyvin muistissa mamut toisen maailmansodan jälkeen. Ilmeisesti he haluavat pitää kokemuksen perusteella ohjat omissa käsissä.
Puola on Naton jäsen, Suomi Naton aktiivinen kumppani.
Se on pyhä velvollisuutemme ja kansallinen ylpeytensä puolustaa maatamme ja suojella sitä tuhoutumiselta ! Se on velvollisuus antaa kansalaisille -Turvallisuutta ja Rauhaa vastaan - maahanhyökkääjä, Islam -isis hyökkääjät ,vastaan joka katkaisee meidän pyhä kansalaisoikeudet !
Meillä on erityinen syy kantaa huolta juuri nyt, kun Islam-Isis iski marraskuussa Pariisissa useassa kohteessa yhtä aikaa. Iskuissa kuoli 130 ihmistä. http://www.tpk.fi/public/default.aspx?contentid=323838&nodeid=44810&contentlan=1&culture=fi-FI
Suomi ja Puola ovat läheisiä kumppaneita !
Suomalainen luulee muistavansa talvisodan. Todellisuudessa Suomen suvakkikansa on jo kauan sitten unohtanut historiansa. Sipilä on yhtä hyvin varautunut Suomen puolustamiseen kuin pääministeri Cajander aikanaan. Puolalaiset sen sijaan muistavat vielä katkerasti millaista oli elää vieraan kansan orjana.
Puola ei ota Matua ! Maahanhyökkääjä islamistit
Ruotsin ja Saksan poliisi kärsii nöyryytetään, islamistit Ruotsissa sanoa poliisille niin vihaan sinua ! OUTO ! ISLAM - Muslimi on huijareita , pettureita esim. Englanti Ruotsi Ranska Saksa jne. ! Rikollinen- rikostekijä - Ja vain muslimi Islam voi olla syytön ?????ISLAM ON VÄKIVALTA !
Haluatko olla niin nöyryytetty kotimaassani?
Meiltä tällainen käytös ei ole hyväksyttävää!
https://m.youtube.com/watch?v=l0nKZg4u6Eo
https://m.youtube.com/watch?v=ky57zbSM_YY
Puolassa ei johdossa ole Orpon ja Nergin tapaisia nyhveröitä.
Eikä taustalla maahantunkeutujabisneksellä rahastavia Natsima Razistmayereita komppaamassa...
Puolalla on oma traumaattinen historiansa. Ne ottaa nyt ajoissa härkää sarvista, sinne ei kaivata yhtään vieraita teurastamaan omaa kansaa. Se on jo nähty.
HYVÄ PUOLA!!
Valtaosa länsimaiden johtajista tekee mitä globalisti eliitti käskee ja se nyt vain käskee, että eurooppalaiset kansakunnat on tuhottava ja on sytytettävä kolmas maailmansota, koska nämä pikku satanistit nyt vaan tykkää ihmisten kärsimisestä. Nauravat vaan räkäisesti norsunluutorneistaan, kun länsi pistetään sotimaan islamia vastaan sionistieliitin hyväksi. Kaksi sionistien vihollista tulee lyödyksi kerralla, valkoiset eurooppalaiset (jotka syyllistyivät kollektiivisesti holohoaxiin) ja arabit.
https://www.youtube.com/watch?v=TisxfLCAz8E
Eihän siinä ole mitään sen kummempaa kuin, että Puola vaan yksinkertaisesti ilmoittaa olla ottamatta yhtään islamistista karvapersmaahantunkeutujaa vastaan, piste.
Suomen suvakkivajakkiämmiähän se pöyristyttää suunnattomasti, mutta mitä ne meinaa tai edes voivat tälle asialle tehdä, niinpä.
Huomatkaa viellä kaupan päälle se, että Suomi on nettomaksaja kun Puola on nettosaaja EU:n rahavirroissa.
Eli maksajalla on pupupaska ja kuset pöksyissä kun taas ne keille maksetaan porskuttavat vaan.
Suomea ei voi tässäkään asiassa järjellä ymmärtää.
Puola taisi olla jossain vaiheessa yksi suurimmista nettosaajista EU:lta ellei jopa peräti vallan suurin.
Saksan sikakoiraämmän on turha yrittää rahalla Puolaa kiristää, koska Puola vaikkapa ennemmin lähtee EU:sta kuin ottaa yhtään islamistia maahansa hulinoimaan, raiskailemaan ja kansakuntansa tulevaisuutta pilaamaan.
suvakkiÄMMIÄ enemmän tässä painaa mamutarhaavatUKOT ja omistava luokka, joka tekee bisnestä mamuilla.
kato joskus vuokra-asunto ilmoituksia, miten siellä on luonnosteltu yksittäisten petien kuvia asuntojen pohjapiirroksiin. noin 60 v ukot omistaa vuokra-asuntoja tässä maassa eniten ja ne nettoaa tällä. Se on varmaa rahaa sossulta ja kelalta. Valtio maksaa niiden vuokrat. Ja sitten somput ja muut mamut voi tehdä bisnestä näillä kämpillä vuokraamalla niitä eteenpäin.
Noin 60 ukot myy muutenkin hyvin mielellään maata venäläisille ja kenelle tahansa, mistä tahansa, kunhan itse saa RAHAA. Syytät väärää puuta.
nostan hattua ja komppaan ilmaisuasi "Saksan sikakoiraämmän "
suomi on maksanut sille kunnon bileet ja nyt olis aika maksaa myös pelimannille.
Todella sikamaista kyllästää eurooppa näillä valloittajilla ja sulkea korvat kantiksilta. Musut saa luvan opetella sietämään tai lähtevät takaisin. Ja merkkelin olis aika opetella kuuntelemaan. Typerää ja lyhytnäköistä toimintaa
Venäjän tulee ottaa pakolaisia, koska Venäjä osaltaan aiheuttaa pakolaisuutta.
Toivottavasti puolalaiset ovat jo oppineet historiasta olemaan valmiita sitten kun EU lähettää pakottajat asialle. Tai jos saksalaiset häviävät taistelun monimiljoonaiselle islamistiarmeijalle ja se kääntyy Saksan tallattuaan ja syötyään seuraavaksi itään...
Muslim ,Islam älä edes yritä Paskata väkivaltaisia islamin meidän puolalaisten kotiin! Puola on FREE !
ME JA NATO PUOLUSTUKSEMME !
NATO Poland !
Naton ja Euroopan unionin yhteistyö !
https://www.rt.com/news/268123-nato-biggest-reinforcement-defense/
SUOMI!
https://www.suomenuutiset.fi/jussi-niinisto-tiiviimpaa-yhteistyota-saksan-ja-puolan-kanssa/
NATO JA PUOLUSTUKSEMME !
Puolan päättäjät ajattelee omilla aivoillaan oman kansansa parasta. Kun suurin osa euroopan valtioista osti ruotsalais-amerikkalaisen lääketehtaan sikaflunssa rokotetta puolalaiset ilmoittivat jättävänsä kaupat väliin. hurrit ostivat rokotteita tupla määrän asukaslukuun nähden ja ihmettelivät ja syyllistivät muita välinpitämättömyydestä. Kyseessä oli miljaadi pisnes hurreille.roketteen valmistaja ei joutunut tuotteestaan vastuuseen ,vaan Suomen- ja muiden valtioiden on maksettava rokotteen aiheuttamat sairaudet. Eikö ole ihmeen sama kuvio tässä mamutuksessa jenkit lähi-idässä raivaa itselleen öljy tiluksia, ja hurrit imee ählämit pohjoiseen ja syyllistää taas muita kun ei kelpaa muille HYVÄ SELKÄRANKAINEN PUOLA,
SUOMALAISET KÄRSIVÄT !!!!
Suomalaiset kärsivät !!! Vapaus ja turvallisuus ?
Haluamme olla vapaa! Emme halua pakolaisten Invasion!
https://m.youtube.com/watch?v=4vxUeLtdnvc
Taistelevat itsenäisyyden !
https://m.youtube.com/watch?v=xUhqroUorW0
Vaadimme vapauttamista ! Stop ! Islamilaisen invaasion
Muslimien Norja varoittaa Islam ja Isis
http://riippumatonmedia.com/2016/01/13/norjan-tiedustelupaallikko-varoittaa-muslimien-maahanmuutosta/
Siksi ja kiitos Puola Turvalis on 1
http://riippumatonmedia.com/2016/01/14/muslimi-rayhaa-ruotsalaisvanhuksille-¨voin-tappaa-teidat-kaksimetriset-sekunnissa¨/
Pakko Laki no ei Puolaan Matua !
http://riippumatonmedia.com/2016/01/14/tuomarit-merkel-on-toiminut-perustuslain-vastaisesti-toivottaessaan-pakolaiset-tervetulleeksi/
Näin kävi Saksassa, kuuluu muslimien kulttuuriin..
http://riippumatonmedia.com/2016/01/12/viranomaiset-maarasivat-turvakameravideot-tuhottavaksi-kolnin-hyokkaysten-jalkeen/
NEWER!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puola ei ota mitään matua , koska puolalaset ovat oppineet historiasta että madot ei voi luottaa !
Nainen Puolassa on hyvin arvostettu ja Suomessa ?
http://www.vasenkaista.fi/2016/01/suomi-naisille-euroopan-kolkko-kolkka/
ONKO MATUA ?
Miksi EU ei tutki Ruotsia oikeusvaltioperiaatteen rikkomisesta?
Ruotsin poliisihan on pimittänyt tietoisesti ja tahallaan maahanmuuttajien/turvapaikanhakijoiden tekemiä rikoksia. Sama pätee myös Saksaan.
Miksi täytyy piilottaa rikoksen ?
EU on byrokratia, ei demokratia !
Ainoa harmi on, että niin ..................................................
Kertoo totuuden !
https://m.youtube.com/watch?v=zC1Ss_QnbuQ&feature=youtu.be
Se on vain outoa, että Suomi on riippuvainen EU:sta !
Tämä on erittäin tärkeää! Vapaus ja itsenäisyys!
ONKO SUOMI SUOMALAISILLE ?????????????????????
https://m.youtube.com/watch?v=2qC42cI--E8
Se on vain outoa, että Suomi on riippuvainen !
maahanmuuttajien/turvapaikanhakijoiden ?????????
Täyttä teatteria on suomen lakien soveltaminen. On se nyt ihme, että joukkoraiskaaji, ryöstelijöitä, murhaajia ei saada maasta pois !
https://m.youtube.com/watch?v=GwogfoXnbYY
Nyt on valtava ongelma mato invasio !
Nyt kuinka paljon tällaisia hotellin ja päivähoito Suomessa ??????
Turvallisuus Suomen kansalaisille on 0 !
No niin , mitä tulee Suomen valtion talouden? Kuka on tämän takana maksaa?
ole maanpetturi Kataisen kaltaisia poliitikkoja jotka ovat valmiina uhraamaan koko kansan omien etujensa vuoksi. Kokoomus sitä ei Puolassa ole.
Ei ole sananvapaus vain on pakottamista ja niin näyttää demokratia Suomessa ???????
https://m.youtube.com/watch?v=_an9Y_xqCVU
Sinun pitää ! jos ei silloin on poliisi !!!!!
Nämä asiantuntijat liiketoiminta !!!! ei puolustukseksi Suomen kansan ????? Raha on tärkeintä ja kansakunnan ja valtion turvallisuus ei ole tärkeää , tärkeä on paljon rahaa! TURVALLISUUS 0 ???
miksei aloittaja muuta Puolaan.
tuollainen sikapelle on sinne omiaan
SIKSI
https://www.youtube.com/watch?v=arKxCiTZoyQ
JAA SIKSI
https://www.youtube.com/watch?v=XojVmivqDrA
Tämä asiantuntija selittää miten tämä peli !
https://m.youtube.com/watch?v=ADilN0erl_k
Meidän Suomi !
https://m.youtube.com/watch?v=OoXrN3wtiUQ
Suomi Finland
https://m.youtube.com/watch?v=QzXGdy8Et30
Olen Suomalainen
https://m.youtube.com/watch?v=wBr5-BpBVC8
MINUN SUOMI
https://m.youtube.com/watch?v=54YSkW4sJU4
baltian mailla on kokemusta ryssistä niin eivät uusia tilalle. saksa sitten joutui ottamaan heidänkin edestä.
Matua sulle raha ja suomalaisille ongelmat
juuri ajattelet rahaa vain ! Raha ja Raha
https://m.youtube.com/watch?v=o_gxIwBG2Mw
Suomi suomalaisille !
kyllä Suomessa
https://m.youtube.com/watch?v=uIq2jRzPtYg
"On aivan turhaa enää tehdä työtä, matut vievät koko palkan kuitenkin "
https://m.youtube.com/watch?v=VD6zQqlrWEQ
Uuno Kailas oli näkijä. Runo Rajalla kertoo Venäjästä, mutta se pätee yhtä hyvin kaikkiin idästä tuleviin vihamielisiin kansoihin. Jopa lasten raiskaamisen on Uuno Kailas ennustanut. Raja kiinni on aikoa ratkaisu. Suomen pitää aloittaa itärajasta, nyt, heti.
Uuno Kailas: RAJALLA
Raja railona aukeaa.
Edessä Aasia, Itä.
Takana Länttä ja Eurooppaa;
varjelen, vartija, sitä.
Takana kaunis isänmaa
kaupungein ja kylin.
Sinua poikas puolustaa,
maani, aarteista ylin.
Öinen, ulvova tuuli tuo
rajan takaa lunta.
-- Isäni, äitini, Herra, suo
nukkua tyyntä unta!
Anna jyviä hinkaloon,
anna karjojen siitä!
Kätes peltoja siunatkoon!
-- Täällä suojelen niitä.
Synkeä, kylmä on talviyö,
hyisenä henkii Itä.
Siell' ovat orjuus ja pakkotyö;
tähdet katsovat sitä.
Mut isät harmaat haudoistaan
aaveratsuilla ajaa;
karhunkeihäitä kourissaan
syöksyvät kohti rajaa.
-- Henget taattojen, autuaat,
kuulkaa poikanne sana --
jos sen pettäisin, saapukaat
koston armeijana --:
Ei ole polkeva häpäisten
sankarileponne majaa
rauta-antura vihollisen, --
suojelen maani rajaa!
Ei ota vieraat milloinkaan
kallista perintöänne.
Tulkoot hurttina aroiltaan!
Mahtuvat multaan tänne.
Kontion rinnoin voimakkain
ryntään peitsiä vasten
naisen rukkia puolustain
ynnä kehtoa lasten!
Raja railona aukeaa.
Edessä Aasia, Itä.
Takana Länttä ja Eurooppaa;
varjelen, vartija, sitä.
SUOMI. SUOMI SUOMI !!!!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=F5zg_af9b8c
Tulevaisuus on siis Irakin, Iranin, Libanonin, Jordanian, Egyptin, Pakistanin, Omanin, Saudia-Arabian, Turkin, Sudanin, Qatarin, Omanin, Bahrainin, Libyan, Marokon, Afganistanin jne valtioiden tasoa. Ei kiitos ei kiinnosta. Islam on kiellettävä yhteiskunnalle vaarallisena. On toki maallistuneita muslimeja, mutta koraanikoulujen opetus on koraanista ja suurin osa ne opetukset ja kiihotukset kuitenkin uskoo.
Äkkiä vaalit Suomeen, jotta saadaan päättäjät vaihdettua!
Nimimerkki: Tulevaisuus on pelottava. Joku sanoo, että rasismi johtuu pelosta. Itse sanoisin, että terveellinen pelko on aiheellista tässä tapauksessa. Olemme nähneet mihin kaikki johtaa, jos emme ummista silmiämme. Vihervasemiston arvomaailma perustuu ihmisen hyvyyteen, joten naiivius juontuu siitä. Ihminen on kylläkin pohjimmiltaan paha. Siksi lähes itkien kirjoitan, että apsillemme pitää taata turvallinen ja hyvä arvomaailma, johon maamme houkutteleva hyvinvointi on perustunut
Tulee mieleen teoria jossa EU-komission johtajille on maksettu rahaa tai etuja vastineeksi maahanmuuttoa vastaan. Agendassa herroilla ollut jo kauan tietoa muuttoliikkeestä.
näin se on ja ..............
Onneksi puolalaiset opetti historiaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inhottava politiikka Merkel ja muut EU poliitikot he haluavat tuhota koko EUROOPAAN ! Heille raha ja bisnes on tärkeämpää kuin oma kansa !
https://m.youtube.com/watch?v=3PcKdEgIc5s
"Refugee" Invasion is European Suicide/ ISIS Using Refugee Crisis As A Trojan Horse
Nämä eivät ole pakolaisia vain barbaareja, raiskaaja, murhaajat, sotarikollisia ja huijarit !
Turvallisuus kansakunnan on tärkein, ja jos viranomaiset eivät halua antaa turvallisuutta kansalaisten ja barbaareja päästää maahan on silloin ???????????????????????????
https://m.youtube.com/watch?v=WU8xKPe5MhA
ISIS Using Refugee Crisis As A Trojan Horse
https://m.youtube.com/watch?v=3PcKdEgIc5s
Bandit hyökkäys barbaarien Euroopasta
https://m.youtube.com/watch?v=S63MetocVGQ
https://m.youtube.com/watch?v=ZV315xqbRK8
Bandit hyökkäys barbaarien Euroopasta
Tämä on muslimien bissnes ! vielä lisäksi polittinen asia , että lövitetan vieras vaikea mahdoton kulturi ja paska laki joka ei koskaan sopeutu Europassa !
Rajat vain KIINI !!!!
https://m.youtube.com/watch?v=UQ4NeO7copo
https://m.youtube.com/watch?v=NQOCcx5V9RI
https://m.youtube.com/watch?v=I2eITTAaNKo
https://m.youtube.com/watch?v=Hn62ovaAQKs
https://m.youtube.com/watch?v=S4K4okVa7dU
Welcome To Belgistan -- The New Muslim Capital Of Europe
BELGIA EU https://m.youtube.com/watch?v=ZDKk15KcqNkIn
Welcome To Poland
Poland, there will be NO sharia law. NO headbanging or shouting Allahu Akbar in the streets. NO insulting our religion and our culture. NO burning cars like in France. NO burning down police stations. NO imposing your ways on us. NO calling us the sons of apes and pigs. If you do, we will be the ones waging jihad…on YOU!
Message to Muslims. islam in Poland England Germany - islam is evil | 2015 القرآن والإسلام هو القرف
https://m.youtube.com/watch?v=nw07b2Opj2U
No siellä on ISÄNMAALLISIA MIEHIÄ hallituksessa, eikä mitään miehenkuvia.
Että silleen.
"Eurooppa kunnioita omia arvojaan ja omia sääntöjään, sen asema maailmassa on vahva” Eurooppalaiset arvot ja todellisuus! Demokratian, ihmisoikeuksien, oikeusvaltion! "Stop islamilaistumassa Eurooppa"!
STOP ISIS FASISTINEN! Laittoman maahanmuuton!
"Stop islamilaistumassa Eurooppa"!
STOP! STOP! STOP! Islam on poliittinen järjestelmä - FASISTINEN !
STOP ! STOP ! STOP ! DANGER For the peoples of the EU !
Polish, Czech, Slovak and Hungarian policemen patrol the border in Hungary - V4
The borders are closed!
THE BORDERS ARE CLOSED !
https://m.youtube.com/watch?v=7XdThCwUwps
https://m.youtube.com/watch?v=ydkqHzyanp8
Poland and Hungary - brothers in arms
STOP ! STOP ! STOP ! Islamilainen hyökkäys STOP !
https://m.youtube.com/watch?v=BPKqM-TV2i8f
The Most Disturbing Video on the Islamic Invasion of Europe You'll Ever See
https://m.youtube.com/watch?v=c6ltFfNz3Qs STOP Islamilainen hyökkäys
Tell the truth !!!
Janusz Korwin-Mikke kertoo totuuden Muslimien maahanmuutosta
https://m.youtube.com/watch?v=fGDm0HlFsSw
Stop illegal immigration !
POLAND, Hungary, Slovakia, Czech Republic, England, Germany, France, Italy, Greece , Finland and other European countries !
We are together !
Stop Eurabia
https://m.youtube.com/watch?v=3_K8CL8HzFo
Tell the truth !!!The truth about Muslim immigration Janusz Korwin Mikke Polish !
https://m.youtube.com/watch?v=3YTe5YNHBQA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tell the truth !!!
Nigel Farage blasts Hollande and Merkel!
https://m.youtube.com/watch?v=fFV70Xp-Xsg
Marine Le Pen tells off Hollande and Merkel
https://m.youtube.com/watch?v=oDY8Mr8QIuM
Tell the truth !!!
"EU on byrokratia, ei demokratia "
https://m.youtube.com/watch?v=fGDm0HlFsSw
"EU on byrokratia, ei demokratia"
STOP ! STOP ! STOP ! DANGER For the peoples of the EU !
Polish, Czech, Slovak and Hungarian policemen patrol the border in Hungary - V4
The borders are closed!
Polish, Czech, Slovak and Hungarian policemen patrol the border in Hungary - V4
https://m.youtube.com/watch?v=7XdThCwUwps
STOP ! STOP ! STOP !
https://m.youtube.com/watch?v=BPKqM-TV2i8
The Most Disturbing Video on the Islamic Invasion of Europe You'll Ever See
We Want Our Country Back BBC3 6th Oct 2015 UK
https://m.youtube.com/watch?v=byRGsYJAPPA
Trojan Horse: Islam In The UK
https://m.youtube.com/watch?v=hl2-YnbI-iw
https://m.youtube.com/watch?v=0j5ULYh7pXA
https://m.youtube.com/watch?v=gb0uRH_rqdg
https://m.youtube.com/watch?v=uJGLHgD_dQYTell the truth !!! FULLY DEMOCRATIC POLAND !!!!!!! HAVE A LOOK ?????
REFUGEES ARABS MUSLIMS - NOT WELCOME IN POLAND
Year 2015 - Poland: Thousands of Poles against muslims in Warsaw.
Poland Demonstration Against Immigrants and Islam
https://m.youtube.com/watch?v=xMTC0SbF5VQ
The March Of Independence 2015/Poland Rises Against Islam
https://m.youtube.com/watch?v=a7xqwm_c1_k
Year 2015 - Poland: Thousands of Poles against muslims in Warsaw.
https://m.youtube.com/watch?v=5x_HabnO6ok
STOP ISLAM!
POLAND & GERMANY
https://m.youtube.com/watch?v=aZrtOAAGb3U
Slovakia: Far-right protest against the 'Islamification of Europe' in Bratislava
https://m.youtube.com/watch?v=3rUi4vpkihI
STOP ISLAM !
Czech Republic: Thousands rally against EU refugee policy
https://m.youtube.com/watch?v=VwNkNIvCCeM
https://m.youtube.com/watch?v=jFJUgPavods
Czech and Block Migratory Islamo-Tyranny
https://m.youtube.com/watch?v=UHi9iaTCnYs
Ultra Right Wing Fascist in Greece The Golden Dawn
https://m.youtube.com/watch?v=M7piKCa7FKMAnti-Islamists Demonstrate in Britain: Hate in Europe
https://m.youtube.com/watch?v=lJaiJ_maUEY
25,000 March Against Islam: Hate in Europa
https://m.youtube.com/watch?v=hZFmnz4ROEo
Anti-Immigrant Protests In Germany Growing Larger Every Day!
https://m.youtube.com/watch?v=63nD0aVLiFc
https://m.youtube.com/watch?v=ewWwNdi2pOA
France anti-islam youth movement occupy mosque, demand end to muslim immigration
https://m.youtube.com/watch?v=iSWIC0e04MY
Italians protest massive Muslim immigration nightmare
Italian Woman on immigration and Islam in Italy
https://m.youtube.com/watch?v=_0S6UVaHjAQ
https://m.youtube.com/watch?v=d8jpC9CuqJQ
https://m.youtube.com/watch?v=hH9Qr21myZY
'Stop Invasion!' Thousands protest at anti-immigration rally in Italy
https://m.youtube.com/watch?v=d8jpC9CuqJQ
STOP INVASION ! SUOMI -FINLAND
FINLAND https://m.youtube.com/watch?v=zC1Ss_QnbuQ&feature=youtu.be
Economic 2013 ! https://m.youtube.com/watch?v=ayEwUwhCE3U
https://m.youtube.com/watch?v=Kj03NAMv984
https://m.youtube.com/watch?v=xjTHwQyrnws
https://m.youtube.com/watch?v=Ted5JOu2joE
Finland: "We support Hungary!" - Far-right protesters rally against refugees
STOP ! STOP !STOP ! MUSLIMS IVASIO !
RACIST EUROPE - Far right on rise - MUSLIMS and AFRICANS regularly ATTACKED
https://m.youtube.com/watch?v=zSSCX-JjU4A
Avaa silmäsi, Väestö Suomi! 19,5. % Muslimien ja afrikkalaiset säännöllisesti !!!!!! Open Your Eyes
"Eurooppa kunnioita omia arvojaan ja omia sääntöjään, sen asema maailmassa on vahva” Eurooppalaiset arvot ja todellisuus! Demokratian, ihmisoikeuksien, oikeusvaltion! "Stop islamilaistumassa Eurooppa"!
STOP ISIS FASISTINEN! Laittoman maahanmuuton!
"Stop islamilaistumassa Eurooppa"!
STOP! STOP! STOP! Islam on poliittinen järjestelmä - FASISTINEN !
STOP ! STOP ! STOP ! DANGER For the peoples of the EU !
Polish, Czech, Slovak and Hungarian policemen patrol the border in Hungary - V4
The borders are closed!
THE BORDERS ARE CLOSED !
https://m.youtube.com/watch?v=7XdThCwUwps
https://m.youtube.com/watch?v=ydkqHzyanp8
Poland and Hungary - brothers in arms
STOP ! STOP ! STOP ! Islamilainen hyökkäys STOP !
https://m.youtube.com/watch?v=BPKqM-TV2i8f
The Most Disturbing Video on the Islamic Invasion of Europe You'll Ever See
https://m.youtube.com/watch?v=c6ltFfNz3Qs STOP Islamilainen hyökkäys
Tell the truth !!!
Janusz Korwin-Mikke kertoo totuuden Muslimien maahanmuutosta
https://m.youtube.com/watch?v=fGDm0HlFsSw
Stop illegal immigration !
POLAND, Hungary, Slovakia, Czech Republic, England, Germany, France, Italy, Greece , Finland and other European countries !
We are together !
Stop Eurabia
https://m.youtube.com/watch?v=3_K8CL8HzFo
Tell the truth !!!The truth about Muslim immigration Janusz Korwin Mikke Polish !
https://m.youtube.com/watch?v=3YTe5YNHBQA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tell the truth !!!
Nigel Farage blasts Hollande and Merkel!
https://m.youtube.com/watch?v=fFV70Xp-Xsg
Marine Le Pen tells off Hollande and Merkel
https://m.youtube.com/watch?v=oDY8Mr8QIuM
Tell the truth !!!
"EU on byrokratia, ei demokratia "
https://m.youtube.com/watch?v=fGDm0HlFsSw
"EU on byrokratia, ei demokratia"
STOP ! STOP ! STOP ! DANGER For the peoples of the EU !
Polish, Czech, Slovak and Hungarian policemen patrol the border in Hungary - V4
The borders are closed!
Polish, Czech, Slovak and Hungarian policemen patrol the border in Hungary - V4
https://m.youtube.com/watch?v=7XdThCwUwps
STOP ! STOP ! STOP !
https://m.youtube.com/watch?v=BPKqM-TV2i8
The Most Disturbing Video on the Islamic Invasion of Europe You'll Ever See
We Want Our Country Back BBC3 6th Oct 2015 UK
https://m.youtube.com/watch?v=byRGsYJAPPA
Trojan Horse: Islam In The UK
https://m.youtube.com/watch?v=hl2-YnbI-iw
https://m.youtube.com/watch?v=0j5ULYh7pXA
https://m.youtube.com/watch?v=gb0uRH_rqdg
https://m.youtube.com/watch?v=uJGLHgD_dQYTell the truth !!! FULLY DEMOCRATIC POLAND !!!!!!! HAVE A LOOK ?????
REFUGEES ARABS MUSLIMS - NOT WELCOME IN POLAND
Year 2015 - Poland: Thousands of Poles against muslims in Warsaw.
Poland Demonstration Against Immigrants and Islam
https://m.youtube.com/watch?v=xMTC0SbF5VQ
The March Of Independence 2015/Poland Rises Against Islam
https://m.youtube.com/watch?v=a7xqwm_c1_k
Year 2015 - Poland: Thousands of Poles against muslims in Warsaw.
https://m.youtube.com/watch?v=5x_HabnO6ok
STOP ISLAM!
POLAND & GERMANY
https://m.youtube.com/watch?v=aZrtOAAGb3U
Slovakia: Far-right protest against the 'Islamification of Europe' in Bratislava
https://m.youtube.com/watch?v=3rUi4vpkihI
STOP ISLAM !
Czech Republic: Thousands rally against EU refugee policy
https://m.youtube.com/watch?v=VwNkNIvCCeM
https://m.youtube.com/watch?v=jFJUgPavods
Czech and Block Migratory Islamo-Tyranny
https://m.youtube.com/watch?v=UHi9iaTCnYs
Ultra Right Wing Fascist in Greece The Golden Dawn
https://m.youtube.com/watch?v=M7piKCa7FKMAnti-Islamists Demonstrate in Britain: Hate in Europe
https://m.youtube.com/watch?v=lJaiJ_maUEY
25,000 March Against Islam: Hate in Europa
https://m.youtube.com/watch?v=hZFmnz4ROEo
Anti-Immigrant Protests In Germany Growing Larger Every Day!
https://m.youtube.com/watch?v=63nD0aVLiFc
https://m.youtube.com/watch?v=ewWwNdi2pOA
France anti-islam youth movement occupy mosque, demand end to muslim immigration
https://m.youtube.com/watch?v=iSWIC0e04MY
Italians protest massive Muslim immigration nightmare
Italian Woman on immigration and Islam in Italy
https://m.youtube.com/watch?v=_0S6UVaHjAQ
https://m.youtube.com/watch?v=d8jpC9CuqJQ
https://m.youtube.com/watch?v=hH9Qr21myZY
'Stop Invasion!' Thousands protest at anti-immigration rally in Italy
https://m.youtube.com/watch?v=d8jpC9CuqJQ
STOP INVASION ! SUOMI -FINLAND
FINLAND https://m.youtube.com/watch?v=zC1Ss_QnbuQ&feature=youtu.be
Economic 2013 ! https://m.youtube.com/watch?v=ayEwUwhCE3U
https://m.youtube.com/watch?v=Kj03NAMv984
https://m.youtube.com/watch?v=xjTHwQyrnws
https://m.youtube.com/watch?v=Ted5JOu2joE
Finland: "We support Hungary!" - Far-right protesters rally against refugees
STOP ! STOP !STOP ! MUSLIMS IVASIO !
RACIST EUROPE - Far right on rise - MUSLIMS and AFRICANS regularly ATTACKED
https://m.youtube.com/watch?v=zSSCX-JjU4A
Avaa silmäsi, Väestö Suomi! 19,5. % Muslimien ja afrikkalaiset säännöllisesti !!!!!! Open Your Eyes
"Eurooppa kunnioita omia arvojaan ja omia sääntöjään, sen asema maailmassa on vahva” Eurooppalaiset arvot ja todellisuus! Demokratian, ihmisoikeuksien, oikeusvaltion! "Stop islamilaistumassa Eurooppa"!
STOP ISIS FASISTINEN! Laittoman maahanmuuton!
"Stop islamilaistumassa Eurooppa"!
STOP! STOP! STOP! Islam on poliittinen järjestelmä - FASISTINEN !
STOP ! STOP ! STOP ! DANGER For the peoples of the EU !
Polish, Czech, Slovak and Hungarian policemen patrol the border in Hungary - V4
The borders are closed!
THE BORDERS ARE CLOSED !
https://m.youtube.com/watch?v=7XdThCwUwps
https://m.youtube.com/watch?v=ydkqHzyanp8
Poland and Hungary - brothers in arms
STOP ! STOP ! STOP ! Islamilainen hyökkäys STOP !
https://m.youtube.com/watch?v=BPKqM-TV2i8f
The Most Disturbing Video on the Islamic Invasion of Europe You'll Ever See
https://m.youtube.com/watch?v=c6ltFfNz3Qs STOP Islamilainen hyökkäys
Tell the truth !!!
Janusz Korwin-Mikke kertoo totuuden Muslimien maahanmuutosta
https://m.youtube.com/watch?v=fGDm0HlFsSw
Stop illegal immigration !
POLAND, Hungary, Slovakia, Czech Republic, England, Germany, France, Italy, Greece , Finland and other European countries !
We are together !
Stop Eurabia
https://m.youtube.com/watch?v=3_K8CL8HzFo
Tell the truth !!!The truth about Muslim immigration Janusz Korwin Mikke Polish !
https://m.youtube.com/watch?v=3YTe5YNHBQA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tell the truth !!!
Nigel Farage blasts Hollande and Merkel!
https://m.youtube.com/watch?v=fFV70Xp-Xsg
Marine Le Pen tells off Hollande and Merkel
https://m.youtube.com/watch?v=oDY8Mr8QIuM
Tell the truth !!!
"EU on byrokratia, ei demokratia "
https://m.youtube.com/watch?v=fGDm0HlFsSw
"EU on byrokratia, ei demokratia"
STOP ! STOP ! STOP ! DANGER For the peoples of the EU !
Polish, Czech, Slovak and Hungarian policemen patrol the border in Hungary - V4
The borders are closed!
Polish, Czech, Slovak and Hungarian policemen patrol the border in Hungary - V4
https://m.youtube.com/watch?v=7XdThCwUwps
STOP ! STOP ! STOP !
https://m.youtube.com/watch?v=BPKqM-TV2i8
The Most Disturbing Video on the Islamic Invasion of Europe You'll Ever See
We Want Our Country Back BBC3 6th Oct 2015 UK
https://m.youtube.com/watch?v=byRGsYJAPPA
Trojan Horse: Islam In The UK
https://m.youtube.com/watch?v=hl2-YnbI-iw
https://m.youtube.com/watch?v=0j5ULYh7pXA
https://m.youtube.com/watch?v=gb0uRH_rqdg
https://m.youtube.com/watch?v=uJGLHgD_dQYTell the truth !!! FULLY DEMOCRATIC POLAND !!!!!!! HAVE A LOOK ?????
REFUGEES ARABS MUSLIMS - NOT WELCOME IN POLAND
Year 2015 - Poland: Thousands of Poles against muslims in Warsaw.
Poland Demonstration Against Immigrants and Islam
https://m.youtube.com/watch?v=xMTC0SbF5VQ
The March Of Independence 2015/Poland Rises Against Islam
https://m.youtube.com/watch?v=a7xqwm_c1_k
Year 2015 - Poland: Thousands of Poles against muslims in Warsaw.
https://m.youtube.com/watch?v=5x_HabnO6ok
STOP ISLAM!
POLAND & GERMANY
https://m.youtube.com/watch?v=aZrtOAAGb3U
Slovakia: Far-right protest against the 'Islamification of Europe' in Bratislava
https://m.youtube.com/watch?v=3rUi4vpkihI
STOP ISLAM !
Czech Republic: Thousands rally against EU refugee policy
https://m.youtube.com/watch?v=VwNkNIvCCeM
https://m.youtube.com/watch?v=jFJUgPavods
Czech and Block Migratory Islamo-Tyranny
https://m.youtube.com/watch?v=UHi9iaTCnYs
Ultra Right Wing Fascist in Greece The Golden Dawn
https://m.youtube.com/watch?v=M7piKCa7FKMAnti-Islamists Demonstrate in Britain: Hate in Europe
https://m.youtube.com/watch?v=lJaiJ_maUEY
25,000 March Against Islam: Hate in Europa
https://m.youtube.com/watch?v=hZFmnz4ROEo
Anti-Immigrant Protests In Germany Growing Larger Every Day!
https://m.youtube.com/watch?v=63nD0aVLiFc
https://m.youtube.com/watch?v=ewWwNdi2pOA
France anti-islam youth movement occupy mosque, demand end to muslim immigration
https://m.youtube.com/watch?v=iSWIC0e04MY
Italians protest massive Muslim immigration nightmare
Italian Woman on immigration and Islam in Italy
https://m.youtube.com/watch?v=_0S6UVaHjAQ
https://m.youtube.com/watch?v=d8jpC9CuqJQ
https://m.youtube.com/watch?v=hH9Qr21myZY
'Stop Invasion!' Thousands protest at anti-immigration rally in Italy
https://m.youtube.com/watch?v=d8jpC9CuqJQ
STOP INVASION ! SUOMI -FINLAND
FINLAND https://m.youtube.com/watch?v=zC1Ss_QnbuQ&feature=youtu.be
Economic 2013 ! https://m.youtube.com/watch?v=ayEwUwhCE3U
https://m.youtube.com/watch?v=Kj03NAMv984
https://m.youtube.com/watch?v=xjTHwQyrnws
https://m.youtube.com/watch?v=Ted5JOu2joE
Finland: "We support Hungary!" - Far-right protesters rally against refugees
STOP ! STOP !STOP ! MUSLIMS IVASIO !
RACIST EUROPE - Far right on rise - MUSLIMS and AFRICANS regularly ATTACKED
https://m.youtube.com/watch?v=zSSCX-JjU4A
Avaa silmäsi, Väestö Suomi! 19,5. % Muslimien ja afrikkalaiset säännöllisesti !!!!!!!
The rise of Vienna's far right
https://m.youtube.com/watch?v=qUaZwf1owf0
Sverige
Open Your Eyes, SWEDEN
Speech on Islam in the Swedish Parliament
https://m.youtube.com/watch?v=ZMeYWfcUvUw
Sweden's anti-immigration party now in first place !
https://m.youtube.com/watch?v=saRTwQhdU84
STOP ! "Monikulttuurisuus ei ole": väkivaltaisia mellakoita nielaista Tukholman lähiöissä
STOP! He eivät koskaan Integroi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=ipGpAUKJtzI
STOP! DANMARK He eivät koskaan Integroi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=LHEAh0LYHSs
Denmark trying to fix huge Muslim welfare problem
https://m.youtube.com/watch?v=vUDaciuDkqg
https://middleastpost.com/4-in-10-danish-muslims-want-koran-to-be-used-in-denmarks-laws/ STOP! Tanskan muslimit haluavat Koraani käytettäväksi Tanskan lakien STOP! STOP! STOP! Islam on poliittinen järjestelmä - FASISTINEN !
STOP ISLAM!
https://m.youtube.com/watch?v=IjHQNO3uB0U
No siellä on hallituksessa Isänmaallisia miehiä eikä miehenkuvia. Että silleen.
WAKE AP EUROPE !
Wake up Europe (Islamic invasion)
https://m.youtube.com/watch?v=vVkKrSoYyws
Puolassa meillä on nyt vahva oikeus - siipi hallitus. Emme halua islamia Puolassa. Olemme pelastuneet!
https://m.youtube.com/watch?v=SBgtDEfIbaU
https://m.youtube.com/watch?v=OwRTBmLaTU8https://m.youtube.com/watch?v=SBgtDEfIbaU
STOP ! ISLAM INVASIO !
WAKE AP EUROPE !
Wake up Europe (Islamic invasion)
https://m.youtube.com/watch?v=vVkKrSoYyws
Puolassa meillä on nyt vahva oikeus - siipi hallitus. Emme halua islamia Puolassa. Olemme pelastuneet!
https://m.youtube.com/watch?v=SBgtDEfIbaU
https://m.youtube.com/watch?v=OwRTBmLaTU8https://m.youtube.com/watch?v=SBgtDEfIbaU
STOP ! ISLAM INVASIO !
Paskat muslimit
http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/alaikaisista-turvapaikanhakijoista-rikosepailyja-norjassa-11-vuotias-naimisissa-osa-jo-toista-kertaa-raskaana/5718322
Saatana islamistit raiskavat lapsia Vittua !
http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/yli-10-000-pakolaislasta-kadonnut-epailyja-jopa-seksiorjuudesta/5715680
Kansanedustaja Suomessa !!!' ?????????? Onko matua ? Tai ???????
http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/vastaanottokeskusta-koskeva-viesti-tampereen-paattajille-hammentaa-ei-tallaista-voi-lukea-kansanedustajalta-vuonna-2016/5716490
Vitun raiskaajalle kova rangaistus !
Leikkaa munat ja kastroida raiskaajia ja lähettää matua takaisin ja
heti ulos Suomesta !
Kuka pelastaa Suomen ?
http://magneettimedia.com/kolme-sionistia-ulos-tilalle-ss-hallitus/
Mummu repii munat irti raiskarilta
http://mvlehti.net/2016/02/04/lukija-kirjoittaa-mummu-repii-munat-irti-raiskarilta/
TO SAVE EUROPE , STOP ALL MIGRANTS , SAYS HUNGARY'S ORBAN
ISLAM UHKAA EUROOPPALAISTA KULTUURIA ! ISLAM EI KUULU EUROOPPAAN !
Muslimit pitää hakeutua suojaan arabimaissa ! Islam ei kuulu Eurooppaan !
Viktor Orban on sankari säilyttää Euroopa eurooppalaisille !
Suurta kunnioitusta sinulle Viktor Orban !
https://m.youtube.com/watch?v=w49JXAY3jV4
https://pjmedia.com/trending/2016/1/8/to-save-europe-stop-all-migrants-says-hungarys-orban
Unkarin presidentti Orban äänekkäästi kertoi kaikille, että emme halua muslimeja kotona ! Aamen ! Pariisin iskujen jälkeen vihollinen muslimi ja afrikkalainen tahtoo tuhota Puolan ja Unkari kansallishenkemme joten Rajat Kiinni matuille !
Puola ja Unkari hylättää siirtolaisten viholliset muslimit ja afrikkalaisia jotka ovat laittomat maahanmuuttajat ja repii Eurooppaa ! -Laiton arabit ja afrikkalaiset ! barbaareja ja raiskaajia ! sotarikollisia ! varkaat ja rosvoja ! ihmisiä jotka tulevat taloudellisista syistä ! laittomat maahanmuuttajat ! - Rajat Kiinni !
https://m.youtube.com/watch?v=hTZ6hULKaVc
Poliitikoilla pitäisi olla rohkeutta sanoa suoraan, että maatua pois Euroopasta !
Suojelkaa naisianne joten Rajat Kiinni matuille, ja kaikki madot siirryttävä takaisin !
Puolan poliitikko kertoi totuuden Euroopan parlamentissa !
https://m.youtube.com/watch?v=yCmPybXsoxg
Puola ja Unkari torjumassa invaasion lähes kokonaan. Markel et voi myös päättää kaikesta ! Markel mitä todella luulet ? Hitler ei ollut onnistunut sotilaallisesti ja sinä Markel kommenttisi, että meidän on otettava matoja tämä on skandaali Euroopassa . Päätämme itse omassa maassaan ! Puola ja Unkari olla niitä viimeisiä EU maita joissa tilanne on vielä hallinnassa turvallisuuspolitiikkaa ! Huolehtiminen oman kansakunnan ja sen turvallisuus ensi eikä joitakin muita ulkomaan kansalainen, joka yrittää heikentää Puolan kansalaisoikeuksien ja perustuslakien. Puolalaiset ja unkarilaiset tekevät niinkuin pitää parhaaksi ! Puolassa ja Unkarissa ISÄNMAALLISIA MIEHIÄ hallituksessa, eikä maanpettureita ! Unkari Viktor Orban sanoo pakolaiskriisistä, että tämä on saksalainen ongelma ja Markel Eurooppa petturi !
Vaarallinen politiikko Angela Merkel ja katastrofaalisen maahanmuuttopolitiikan räjäyttää Euroopassa sisällissotaan !
Muslimit pitää hakeutua suojaan arabimaissa ! Islam ei kuulu Eurooppaan
Stop hyökkääjät ! Stop islamization Euroopassa joten Rajat Kiinni matuille, ja pois Europopasta ja kaikki madot Lähi-idästä, ja Afrikasta siirryttävä takaisin !
Vaaralliset politiikkot ! Merkel ja Obama
https://m.youtube.com/watch?v=yZtA1KcNfIU
Markel Eurooppa petturi ! Muslimi Obama tarkoituksella lähetti muslimit Eurooppaan se oli teidän Markel ja Obama tarkoitus räjäyttää Euroopassa sisällissotaan !
Kiitos sinulle Viktor Orban! Stop Islam ! Ja laittoman maahanmuuttajat raiskaajia , rosvoja , sotarikollisia , varkaat , murhaajia , terroristit , huijareita ja islamilainen barbaareja jotka tuhoavat Eurooppa ja Euroopan väestö !!!!!! STOP !!!!
" Älä tule " Unkarin PM varoittaa muslimi Pakolaiset ajautumassa Euroopassa .
"Do Not Come" Hungarian PM Warns Muslim Refugees heading for Europe.
https://m.youtube.com/watch?v=jy-Zvwu08F8
Hungary, Europe and the Immigration Crisis
https://m.youtube.com/watch?v=fujrP7AtM2E
Eurooppa on kristillinen ja muslimit maahanmuuttajien on turvaudu arabimaissa
Stop Muslim Horror !
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3403603/It-s-impossible-integrate-Muslim-community-Western-Europe-says-president-Czech-Republic.html
Tässä vaiheessa täytyy kysyä turvapaikka Puolassa tai Unkarissa ! koska
Suomi ei ole suomalaisille !
Kyseessä on varoitus! ja asia on ihan selvä ! Suomen kansa jonka itsenäisyyttä, vapautta, elämää ja kulttuuria terrorisoidaan pysyvästi yhä syvemmin !
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016020621078243_uu.shtml
Emme halua näitä pakolaisia Suomessa. He tuovat tauteja ja uhka ja ahdistelevat suomalaisia ja Suomi ei ole suomalaisille ! Suomi ei ole turvallinen maa !
Suomen kansan terrorisoidaan, ja sille tulee loppuu !
Suomen kansan terrorisoidaan !
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016020521076433_uu.shtml?_ga=1.216815952.753592637.1454776101
Emme halua pakolaisia Suomessa, haluamme turvallisuutta ja vapautta !
Vitun vitun julma paskiaiset arabit vitun julma barbaareja raiskaajia todella ankara rangaistus teille kaikille ! Fucking paskiaiset pois Euroopasta !!!!!!!!!!!
http://mvlehti.net/2016/02/06/arabijengi-raiskasi-tajuttomana-olleen-17-vuotiaan-tyton/
Islamilainen matoja mielisairaus !
Matu sanoi että "Seksuaalinen hätätilanteessa " , täytyy nöyryyttää lapsia,
koska hän ei ollut seksiä kuukauteen ! hänellä on oikeus saada seksiä ja silloin toteutui islamilaisen lain . Islamilainen paska vitun raiskaaja .
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3434708/Iraqi-migrant-raped-10-year-old-boy-swimming-pool-Vienna-told-police-sexual-emergency-hadn-t-sex-months.htmlä
Vitun Islam , joka täytyy täysin ja ehdottomasti kieltää !
Islamisteja pois Euroopasta !
Rasismi loputtava ja islam pois suomesta !!!!!!
Hallitus sanoi , että Suomi on rikkaampi samoin kuin paljon ahkera maahanmuuttajat tulevat töihin ? onko nyt Suomen kansa onnellinen ja turvallinen ?
Onko tärkeämpää kansalaisten turvallisus tai monikulttuurinen rikkaus ?
Suomen kansalaisoikeuksien ja perustuslakien ? Suomen pakolaispolitiikkaa ?
http://tundratabloids.com/2016/02/finland-still-stuck-on-stupid-pm-says-finns-dont-know-how-to-discuss-refugees-wants-to-solve-problem-through-quotas/
Heti turvapaikanhakijoiden ja rikoksiin syyllistyneiden maasta poistamista ?
http://tundratabloids.com/2016/01/rape-jihad-finland-helsinki-police-admits-last-fall-large-groups-of-migrants-were-assaulting-women-children/
Sipilä : Suomi ei kykene keskustelemaan pakolaiskysymykseen ?
Laittomat maahanmuuttajat eivät tarvitse ottaa ja sinun täytyy Sipilä välittömästi kääntyä kaikki takaisin !
Ongelmana on edelleen , että muslimit ei koskaan integroi on paljon todisteita Euroopassa ! Sinun täytyy pelastaa rauhaan Suomessa, koska se ei ole vielä liian myöhäistä jos heti lopetat islamization Suomen .
Sipilä islamilaisen kulttuurin ei sovi eurooppalaisille !
On välttämättä lähettää takaisin kaikki pakolaiset !
Suomi suomalaisille !
Paljon rikoksia mutta ei puhuta kansalaisten ?
http://tundratabloids.com/muslim-rape-spree-in-finland/
- Vaadimme hyvin ankara rangaistus ! ja haluamme tietää kaikkia rikoksia, jotka tekevät maahanmuuttajat ! Me pyytää kansalaisten turvallisuutta !!!
INTERNATIONAL DEMONSTRATIONS AGAINST THE ISLAMISATION !
Who is John Sobieski?
John Sobieski is my Nom De Guerre. He was the joint commander of the Polish, Austrian, and German forces who turned back the Ottoman Turks at the Gates of Vienna in 1683, saving Europe from the Islamic Invasion. I'm not a loose cannon in the Body of Christ, but have formal accountability to a senior pastor who has followed Christ for well over 40 years, is a graduate of seminary and spent 10 years on the mission field in Eastern Europe. I am accountable to him for everything I put on this web site.
International demonstrations against the Islamisation !
GERMANY & POLAND We talk to Europe !
Muslims are not part of our culture' ! The idea of multicultural Europe has failed." !!!! CLOSE THE BORDERS OF EUROPE ! WE ARE TOGETHER !!!!!
We patriotic Germans are ashamed especially of our Chancellor Merkel, who has fueled the invasion of Europe by masses of Muslim men.
http://gatesofvienna.net/2016/02/tatjana-festerling-germany-is-an-open-air-psychiatric-hospital/
http://www.tatjanafesterling.de/download/160206_Warsaw_TF_English.pdf
http://gatesofvienna.net
Pegida calls for protests throughout Europe !
PEGINA http://gatesofvienna.net/topical/pegida/p
http://akathleptos.blogspot.fi/2016/01/taharrush-gamea.html
http://www.pi-news.net/2016/02/video-rede-von-tatjana-festerling-in-warschau/
IRELAND
http://identityireland.org
http://gatesofvienna.net/2016/01/no-mandatory-quotas-in-slovakia/ SLOVAKIA
RANSKA http://gatesofvienna.net/2016/02/calais-we-are-finished-we-are-dead/
FINLAND !!!!
http://gatesofvienna.net/repression/jussi-hall-aho/
http://www.rajatkiinni.fi
http://gatesofvienna.net/2016/02/finnish-president-europe-cannot-withstand-uncontrolled-migration-for-much-longer/
http://mvlehti.net/2016/02/12/tahallisuutta-vai-tyhmyytta-maahanmuuttovirasto-tulilinjalla/
http://mvlehti.net/2016/02/10/islam-ei-ansaitse-paikkaa-multikultin-poydassa/
SCANDINAVIA
http://gatesofvienna.net/category/news/scandinavia
The idea of multicultural Europe has failed."http://akathleptos.blogspot.fi/2016/01/the-idea-of-multicultural-europe-has.html.
Islamist Terrorism & Obssesion !!!!!!!! http://akathleptos.blogspot.fi/2016/02/islam-obsession-radical-islams-war.htm
Puola on sivistysmaa, joten se ei halua yhtään irakin, sompanssilandian tmv. islamilaisen takapajulan kehitysmaabarbaaria murhaamaan, raiskailemaan, ryöstelemään, varastelemaan ja loisimaan alueelleen.
SIKSI
Espoolaispoika terroristien mannekiinina. Videolla Abu Shuayb as-Somaliksi esittäytyvän miehen oikea nimi on Sayid Hussein Feisal Ali.
https://www.youtube.com/watch?v=hjSdNmMhRzQ
https://www.youtube.com/watch?v=uwg38X7qZEU
https://www.youtube.com/watch?v=HyxFHxGEJ9Y
http://www.hs.fi/kuukausiliite/a1412301611311
Hän on suomalainen sekin
KOTOUTUMINEN JA TURVAMINEN
http://yle.fi/uutiset/supo_islamistijarjeston_videolla_esiintyva_mies_entuudestaan_tuttu/7392240 ISLAM SUOMI
Eurooppa ei ole islamin ! Stop Emigrant ! Stop Islam !
The battle Of Vienna -Jan III Sobieski at Vienna 1683 Odsiecz Wiedeńska 1683.
https://www.youtube.com/watch?v=W6tiGU1FBSU
http://sunday.niedziela.pl/artykul.php?dz=spoleczenstwo&id_art=00774
http://www.reformation.org/sobieski-saved-germany-from-terrible-turks.html
Sobieski Saved Germany from the Terrible Turks!!
Pegina https://www.youtube.com/watch?v=MpVBvl_tzVc
http://gatesofvienna.net/2016/02/tatjana-festerling-germany-is-an-open-air-psychiatric-hospital/#more-38782
https://www.youtube.com/watch?v=a7xqwm_c1_k
Puolustamme yhteisen Eurooppamme !!!! Stop Islam!
ISLAM ON UHKA !!!!!!!!
Islam on sairaus. Islam on petollinen uskonto !
https://sitatoiminta.wordpress.com/lyhyesti-islamista/
Jos joku on rasisti se on islamisti !
Pitää saada pois Euroopasta !
http://vidzone.org/watch/UoJIDgTKc6k
FREE EUROPE Pois Rasismi Islam Euoopaassa
JOKA PÄIVÄ ISLAM RUOTSISSA
http://rahmispossu.net/category/sattumukset/
Puola on vielä nouseva talousmahti niin kuin muutkin itä-euroopan maat mitkä ovat yhtenäisempiä jo kansaltaan kun täällä ja ruotsissakin laitamme verorahoja mamujen uppoavaan suohon....
Puolaiset ovat ylpeä kansakunta, joka saanut kärsiä paljon historiansa aikana.
http://anarkisti.vuodatus.net/lue/2015/11/50-000-marssi-puolassa
Kunniaa , Ihmisarvo, Vapaus !
Itsenäisyyden kunnioittaminen ja Jumalan Kunnia ja Isänmaa Puola ! Aamen !
https://m.youtube.com/watch?v=If88QgyiY0s
Puola on toiminut demokratian periaatteiden mukaisesti. Puolassa on Isänmaallinen hallitus ja Puola on Puolalaisille ! PUOLA ON PUOLALAISILLE !!!
http://riippumatonmedia.com/2015/11/29/puola-aarioikeisto-osoitti-mieltaan-muslimeita-vastaan-ja-poltti-islamilaisen-valtion-lipun/
Puolalaiset ovat varsin Isänmaallisia ! Aina ! Aamen !
Eikö Puola ole "itsenäinen" maa jolla on valta päätää itse.
Siellä on ainakin hallitus joka uskaltaa puhua EU:ta vastaan heillä on selkäranka paikallaan, sitä ei suomalaisilla ole ollenkaan miten oikeastaa seisovat sen puuteessa . Minä ainakin olen menettänyt kaiken uskon näihin meidän "miehiin " voiko miehiksi voiko miehiksi kutsua???
HERÄTYS, SUOMI !!!!,
" Veteraanien koskettava isänmaallinen yhteislaulu Linnan juhlissa on liikuttanut Suomen kansaa sosiaalisessa mediassa "
http://www.iltalehti.fi/linnanjuhlat2015/2015120720793496_dh.shtml
Suomen Itsenäisyyspäivän Kunniaksi !
https://m.youtube.com/watch?v=iOQjjwClO-8
HERÄTYS, SUOMI!
https://m.youtube.com/watch?v=tBlWfpK0Nb0
Suomikin mukaan Pegida-liikkeen Euroopan laajuiseen mielenosoitukseen !
HERÄTYS, SUOMI ! SUOMI ENSIN ! RAJAT KIINNI !
https://m.youtube.com/watch?v=rZUEzA6MT3E
http://yle.fi/uutiset/uutistoimisto_suomikin_mukaan_pegida-liikkeen_euroopan_laajuiseen_mielenosoitukseen/8620269
SUOMI !!!
https://m.youtube.com/watch?v=zLh9-vCdl1Q
Meidän Maa mielenilmaus hallitsematonta maahanmuuttoa vastaan
Rajat kiinni - Helsinki 6.2.2016
https://m.youtube.com/watch?v=GQ0Y1pzmcPQ
SUOMI ENSIN ! RAJAT KIINNI !
Suomi suomalaisille !
http://rajat-kiinni-helsinki.blogspot.fi/2015/10/rajat-kiinni-helsinki-kuvastoa-ja.html
MAAHANMUUTON MUSLIMIT TODELLA VAARANTAA EUROOPPAN TURVALLISUS !!!!!!!!!!!
Eurooppalaista identiteettiä ja yhteisiä arvoja ! Eurooppalaiset alistetaan islam väkivalloin terrori-uhan lisäksi on myös "Kulttuuri-uhka" !!! Myös "Naisten Asemaa" sorretaan tuomittavalla tavalla ! Rauha ja hyvinvointi on mennyttä, edessä on erittäin epävarma tulevaisuus, mikäli tämä meno jatkuu ! Eurooppalaiset alistetaan islam väkivalloin ja muslimit todella vaarantaa Eurooppan Rauha ! ja jokainen vähänkin ajatteleva ymmärtää , että muslimeita he eivät sopeudu tänne Eurooppaan ! On historia opettanut ! Esim. Puola, Itavalta ,Saksa, Ranska, Englanti, Ruotsi, Norja, Tanska ja muualla Euroopan maassa. Suurin vaikuttaja on islamin uskonto, joka on ehdoton ! Se ei myönnä mitään vääräuskoiselle. Vääräuskoiselle voi kuitenkin valehdella ja vääräuskoista voi kohdella kaltoin. Islam ei ole ensisijaisesti uskonto vaan fasismia muistuttava totalitaristinen poliittinen ideologia -Todistet !!!!!
Islamist attacks on the rise in Europe ?https://m.youtube.com/watch?v=Q6uRMdHn25g
British Islamists: The Caliphate Will Expand to Europe and the U.S.
https://m.youtube.com/watch?v=AOfHXRyFMjo
LAITTOMAT MAAHANMUUTTAJAT !
https://m.youtube.com/watch?v=WepR85ySn-o
Muslim Leader Admits Islam Not a Religion of Peac https://m.youtube.com/watch?v=YOPhr0UQ9wc
https://m.youtube.com/watch?v=OiNnHYJ04w4 !!!!!
SUOMEN VALTIO ON VELVOLLISUUS SUOJELLA SUOMEN KANSALAISIA EIKÄ LAITTOMAT MAAHANMUUTTAJAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Me ei olla tätä kulttuurisotaa aloitettu !
https://m.youtube.com/watch?v=SNBSm7DIwo0
Mitä on islam 1 osa ! https://m.youtube.com/watch?v=ytibK1NGmFs
Mitä on islam 2 osa ! https://m.youtube.com/watch?v=G3aideBQNsc
islam tarkoittaa alistamista ! https://m.youtube.com/watch?v=JWnK_i1-bPw
Kuten viimepäivinä olemme saaneet lehdistä lukea , niin "Islam on turvallisuuden uhka"
ja muslimit tulee Eurooppaan jatkuvalla virralla !!!
ISLAM VAARANTAA EUROOPPALAISTA IDENTITEETTI JA YHTEISIÄ ARVOJA !!!!
Рrotest against the "Islamization of Europe" PEGIDA in Dresden 6.02.2016
https://m.youtube.com/watch?v=t_2-NwCGbzY. Saksa
https://m.youtube.com/watch?v=6clLdL2vXVM
https://m.youtube.com/watch?v=-9WDoGRQz3E Tanska
https://m.youtube.com/watch?v=JFP4MvJjQ1M Eurooppa !!!!!!!!
Muslimien jihad maahanmuutto ! Islam todella vaarantaa Eurooppan Rauha !
He appealed to people to take to the streets “so that Poland remains Polish. So that Islamic districts do not spring up in Poland, so that Poland doesn’t experience robberies, rapes, attacks and murders like in Western Europe.” - See more at:
http://thenews.pl/1/9/Artykul/237582,Polish-party-seeking-support-for-referendum-on-refugees
http://www.thenews.pl/1/10/Artykul/239661,Antiimmigration-protests-planned-in-Poland
esim. on Ranska , Ruotsi Malmö, Göteborg ym.), Saksa , Englanti , Tanska ja muualla Euroopan maassa. http://www.hannesheikkila.net/blogi/2015/09/08/2810
EU https://m.youtube.com/watch?v=77jvmk64oDc HUNGARI VIKTOR ORBAN !!!!
Muslimien jihad maahanmuutto hyökkäsivät Eurooppaan !
https://m.youtube.com/watch?v=ecxHQ2wdjrY
Islam uhka Eurooppalaista identiteettiä ja yhteisiä arvoja !!!
MAAHANMUUTON MUSLIMIT UHKA !!!!!
HE UHKAVAT MEITÄ !"WORD" !!! POIS SUOMESTA ja EU: STA !
https://m.youtube.com/watch?v=cGQwTOsh__0
Christians in the Caliphate: The Islamic !
Islam https://m.youtube.com/watch?v=tNOlxoPWl48
Islamist attacks on the rise in Europe ?https://m.youtube.com/watch?v=Q6uRMdHn25g
https://m.youtube.com/watch?v=wqZSYwjCnbc
https://m.youtube.com/watch?v=hr8IXN2I65U
https://m.youtube.com/watch?v=RIY6lAi2QV0
Muslimien Emigrans jihad maahanmuutto hyökkäsivät Eurooppaan !!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=bsCZzpmbEcs
MAAHANMUUTON MUSLIMIT TODELLA VAARANTAA EUROOPPAN TURVALLISUS !
Jihad tuli Suomeen !
https://m.youtube.com/watch?v=bsCZzpmbEcs
http://finlandtoday.fi/the-refugee-crisis-in-finland-explained/ SUOMI !!!!!! 32 t LAPSIA VAUVA ?
On viittua paskaisia Jihad miehiä !!!!
SUOMEN VALTIO ON VELVOLLISUUS SUOJELLA SUOMEN KANSALAISIA ! eikä matua
http://mvlehti.net/2016/02/22/valehtelijoiden-klubi-uusi-kausi/
Suomi pitää palauttaa kaikki pakolaiset tehokkaammin takaisin !!!
HETI TAKAISIN !!! JA ULOS SUOMESTA !!!!!! NIITÄ MIEHIÄ JA AIKUISIA LAPSIA !!!!!!!!!
SOMALIA AFRIKA !!!! Somalia Afrika!!!!!!!
WHY YOU GIVE BAD information for refugees ?????????????
YOU MAN ! Somalia is not in the Europe !!!!!!!! Islam is not in the EU !!!!!!!!
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/101622-maahanmuuttaja-hehkuttaa-suomi-maailman-islamilaisin-valtio
That man is a real European leader. He speaks truth to fact !!!????
'Please don't come' You man Leave Eu !
https://m.youtube.com/watch?v=MmJMa-uR1x0
Hungary PM Viktor Orban: 'Please don't come'
http://abdirahimhussein.puheenvuoro.uusisuomi.fi/200242-suom-maailman-islamilai
Somalit https://muslimstatistics.wordpress.com/2015/07/25/denmark-astonished-at-1000-muslim-somali-majority-crime-numbers/
http://www.bbc.com/news/world-africa-14094503 Afrika Somalia
Somalia country profile http://www.worldatlas.com/webimage/countrys/africa/so.htm
That man is a real European leader. He speaks truth to fact !!!
Islam was never part of Europe. It’s the rulebook of another world”: Hungary’s Prime Minister Orban
- See more at: https://m.youtube.com/watch?v=66MXtKAJhag
http://pamelageller.com/2015/10/islam-was-never-part-of-europe-its-the-rulebook-of-another-world-hungarys-prime-minister-orban.html/
https://m.youtube.com/watch?v=-L_SoYJFoHY
http://www.news24.com/World/News/Islam-was-never-part-of-Europe-Viktor-Orban-20151016
- See more https://m.youtube.com/watch?v=UL20X5C-GaM
"Islam has never been part of Europe, it came to us,"
Go back back EU is not for you !
That man is a real European leader VICTOR ORBAN He speaks truth to fact !!!
EU EROOPPAA ALUE ei ole AFRIKKA KATSO! karta missä on EU ja AFrikka ja jne. EU KANSALAINEN !
HYVÄÄ BISSNESTA NIIN KYLLÄ Suomalaiset eivät osaa myydä?
mutta somalit joka asuvat Suomessa sen tekevät salakuljetus Afrikka ihmisiä EU : lle hänen mainoksen kautta , hän kutsu. Afrikka EUROOPPAAN ! ja samalla valehdella , että häneillä on valta EU:lla joten näin kutsu islamilaisilta valtiolta muslimeja EU: n alueelle !!!!!!!!
Mutta hän hake maahanmuuttajiat Suomeen kahden lipun PERUSTELLA ja väärän tietojen antamiseksi !!!
Rajat Kiinni EU:n ja salakuljettajat kaikki oikeudeen !!!!!
OIKEDEEN TÄMÄ ON SALAKULJETUS ! EU JA SUOMEN LIPPUN PERUSTELLA HÄN MAINOSTA EU PARLAMENTTI ETTÄ HÄN ON SUOMEEN POLITIKKO. JA EU POLITIKKO. JA SOMALI POLITIKKO JA
KUTSU SOMALIT JA AFRIKKA EU:N ALUELLE JA SUOMEEN "ILLEGAl MIGRANTS " !!! Tänne koska minulla on valta ja oikeudet lippujen perustella !
Häneillä ei ole OIKEYTÄ !!!! näin tehdä !!!!!!!! , koska hän ei ole EU:n kansalainen vain Somali mies Afikkasta joten pitää jäättää rauhassa EU aluetta , eikä poliitikojda islamin mainostamasta ,että Eurooppa on VÄHVÄ ISLAM !!! ideologia ja uskonto ja politikka ! TÄMÄ ON RIKOS !
Tämä on hänen salakuljetus bisnesta ja "Rikos "
" Stop Illegal Migrnts ! Stop salakuljetus ! Oikedeen ! "
Katso kuva ! hän laitoi Suomen lippu ja EU lippu oman kuvan taustalle ja seiso edessä samalla näytä Somaliassa , että hän on iso herra EU:ssa ja Suomessa joten ovi teille kaikkille somalit Suomeen on auki.
Kuin he kuitenkiin eivat osa lukea suomea vain katsomassa hieno kuva EU ja Suomen lipun perustella ja sana "Islam "saavat kutsua Suomen - samalla louka meitä , koska häneillä ei ole mitä tekemisestä EU:n Parlamentin kanssa joten toi on huijaus ! ja loukaus muille politikoille.
Me olemme veljeksiä ja siskoja joten Islam perustella ovi teille Eurooppaan auki ! Oman kuvan ja mainoksen Somaliassa voi näytä
todellisuus mikä ei ole Eurooppassa vain tällä huijaus!
ja kuin tyhmät somalit eivät osa lukea he katsoivat vain kaunis kuva ja tausta EU ja Suomen lippu ! joten hänen bissnes mene " Presis lapi" ! sentäkiä he tulevat tänne kävereitä , ystäviä , barbareja hän hoittaa heidän. asioitta ja me tästä kaikki maksamme heille Sosu ja kotoutuminen ja häneille super palkka. Loukamassa meitä samalla!
Väärän tieton perustella tulee Suomeen näin paljon sieltä somalit
joten pitää tämä juust saada loppumaan! Tämä kuva oli tarkoitetty somalit kutsun varten ! !!!!!!!!!!!!! Ja Islam MIGRANTS Euroopppaan iso
Parlamentikko kutsunut !!!?!!!!?????????????? Ja häneillä ei ole sen kanssa mitän tekemistä joten hän on haukutellut ISLAM MIGRANS EUROOPPAAN !!!!!!!!!!!!!!!! TARKOITUKSENA !!!!!!!!!!!! HUIJAUS !!!!!!!!
EUROPE STOP IJAD MIGRANTS !!!!!!!!!! EUROPE STOP MIGRANS!!!!!!!
http://www.gatestoneinstitute.org/7260/sweden-rape-afghan-migrants
All Afghanis are alike barbarians ! Absolutely will not be for them tolerance in Europe!
They never want to live in the European culture ! They are criminals !
Fuck to their Islamic lands ! Europe is not for barbarians !
EUROOPPAA HERÄTTÄÄ !!!!!!!
Koko turvapaikkasirkus on suurelta osin huijausta. Tuhansien mamujen hyökkäävä ja vihamielinen käytös isäntämaata ja sen kansalaisia kohtaan tietää taatusti ongelmia kaikkialla Euroopassa !!!!!!!!! On tulossa fasismi ja rasismi meille kaikille !
SANO MUHAMEDILLE LA LA LA !!!!!! ONKO RASISMI TAI FASISMI ?
ME KAIKKI LA LA LA EUROOPPAA ON AINA MEIDÄN MAA !!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=klj__W565r0
https://m.youtube.com/watch?v=4A9DxXVn7dI
SANO MUHAMEDILLE LA LA LA !!!!!!!!
SANO HÄNEILLE JA MUSLIMEILLE JA ISLAMILLE LA LA LA LA
EUROOPPAA HERÄTTÄÄ !!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=y2DmqJEkK6c
EUROOPPAA HERÄTTÄÄ !!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=fDAICrsmTpA
EUROOPPAA HERÄTTÄÄ !!!!!!!
Koko turvapaikkasirkus on suurelta osin huijausta. Tuhansien mamujen hyökkäävä ja vihamielinen käytös isäntämaata ja sen kansalaisia kohtaan tietää taatusti ongelmia kaikkialla Euroopassa !!!!!!!!! On tulossa fasismi ja rasismi meille !!!!!!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=i96nYYcEKNw
VOISITKO SINUN ALLAHILLE KERTOA LA ! LA ! LA ! LA !!!! LA!!! LA !!! LA !!! LA !!!!
ONKO RASISMI JA FASISMI. ??????? ONKO ??????
- MAAHANMUUTTO TA! SOTA ??????
http://mvlehti.net/2016/03/03/makedonia-siirsi-sotavoimia-kreikan-rajalle/
????????????????????????????????????????????????????????????
http://riippumatonmedia.com/2016/01/11/allahu-akbar-muslimien-sotahuudot-kaikuvat-mielenosoituksessa-italiassa/
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Freedom in Islam - Dr. Ravi Zacharias
https://m.youtube.com/watch?v=yZKIVTA4tHk
ONKO RASISMI TAI FASISMI???????
- MAAHANMUUTTO TAi SOTA ??????
http://mvlehti.net/2016/03/03/makedonia-siirsi-sotavoimia-kreikan-rajalle/
HALUAMME ALLAH ja hänen barbareja TAI EI ?
https://m.youtube.com/watch?v=_Jg8EeL7zD8
EUROOPPAA SANOI EI !!!!!!!!!!!!!!!!
- EIVÄT HALUA SOPEUTUA YHTEIKUNTAAN !!!!!!!!!!
ALLAH NEOVO JA ISLAM !!!!!
The Effects of Recent Immigration in Germany
https://m.youtube.com/watch?v=anYi5cvsq9U
MAHANMUUTTO EUROOPPAA !
https://m.youtube.com/watch?v=UoJIDgTKc6k
Muslim riots in German immigration center
??????????????????????????????????????????????????????????????
ONKO RASISMI TAI FASISMI ???????
https://m.youtube.com/watch?v=_Jg8EeL7zD8
EUROOPPAA SANOI EI !!!!!!!!!!!!!!!!
- EIVÄT HALUA SOPEUTUA YHTEIKUNTAAN ! HE HALUAVÄT OLLA BARBAREJA !!!!
ALLAH NEVO JA ISLAM !!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=anYi5cvsq9U
MAHANMUUTTO EUROOPPAA !
https://m.youtube.com/watch?v=UoJIDgTKc6k
Suomi tykkää muslimin kulttuurimeiningistä ja uusista elämyksistä muslimien, myös elämyksistä ja eri muslimien uskontoideologioiden on Suomelle rakkaita ja varsinkin lähi-idän kulttuuri ! Koska he ovät hyviin koulutettuna !
https://m.youtube.com/watch?v=kXurSjsE9tw
VOISITKO !!!!! kertooooooooooo Sinun allahille la , la, la, la, la, la, la, !!!!!!!!!!!!
LA , LA , LA, la , la , La , La , La, La, La , La, onko Rasismi tai fasismi ?????
La la la la la la la la la la la onko fasismi tai rasismi ?
https://m.youtube.com/watch?v=EfDUF1jIBUw
ONKO RASISMI TAI FASISMI ?
https://m.youtube.com/watch?v=wllPTTIi1GY
voisitko allahille kertooooooo la la la la la la la ON MEIDÄN ISÄNTÄMAAN !!!!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=GYbXSNVZCP0
ON MEIDÄN ISÄNTÄMAAN !!!!!!!!
LA LA la la la la la la ,,,,,,,,,,,!!!!!!,
Suomi tykkää muslimin kulttuurimeiningistä ja uusista elämyksistä muslimien, myös elämyksistä ja eri muslimien uskontoideologioiden on Suomelle rakkaita ja varsinkin lähi-idän kulttuuri ! Koska he ovät hyviin koulutettuna ! Suomi Rikastu!!!!
ONKO EUROOPPAA JA SUOMI SAIRAS ??? !!!!!!!SYÖPÄÄ !!!!!!!???????
https://m.youtube.com/watch?v=HKS6qi5cugk Onko muslimit sairaita ??? tai me ...??
TAI ME - KUMPI ? ON RASISTI JA FASISTI !
voisitko heille sanoa la la la la la la la la, la la
https://m.youtube.com/watch?v=IHzbv4TAE9A
ONKO RASISMI TAI FASISMI ?
https://m.youtube.com/watch?v=c1JvtStvoY
sano sinun allahille la la la LA LA LA LA LA
https://m.youtube.com/watch?v=YrLk4vdY28Q
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SANO allahille ja muslimeille !- PIANO JA LA la la l la la la LA LA LA LA ,,,,!!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=_4IRMYuE1hI
Sano häneille la la la la LA LA LA !!!!! onko ongelma la la la !!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=0sGDNcWuXjc
SANO HEILLE LA LA LA LA LA LA LA !!!!!!!!!!!!! EUROOPPPAA EI OLE MUHAMEDIT MAA EIKÄ ISLAM MAAAA!!!!!!!!!!LA LA LA LA !!!!!!!
EUROOPPAA ON AINA KRISTITETY MAA !!!!!!
TERVEISIÄ KAIKKLLE myös MUHAMEDILLE. Ja. ISLAMILLE !!!!!!!!!!!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=QfSAXq-cjJQ. !!!!!!!!!!!!! HÄN LA LA LA LA LALALALALA KOKO. MAALMAILLA LA LA LA LA
MEIDÄN BAMBINO LAULA LA LA LA. JA KOKO MAALMAAAAAAAAAAAA LA LA LA LA !!!!!!!!!!!!!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=VoBW57t1Mvs
EUROOPPAA ja. MAALMAAAAAAAAAAAla la la la
SUORA allahilille. Ja muhamedille !!!!!!!!!!!!! STOP. ISLAM !!!!!!!
TO MUSLIMS LA LA LA LA. ONKO RASISMI TAI FASISMI ?????
suora allahille la la la la !!!!!!!!!!!!,
ME KAIKKI LA LA LA LA LA KOKO MAALMAA ONKO RASISMI TAI FASISMI
From Michael Jackson PARIS TERROR !!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=16nQF18yMZI
MEMORY PARIS !!!!!!!!
EUROOPPAA ON KRISTITETY MAA LA LA LA LA !!!!!! allahille la la la
From Michael Jackson
EUROOPPAA JA KOKO MAALMAA !!!!!!!!! La la la la
Kaikki yhdessä laulaa koko maailma !!!!!!!!!! La la la allahille la la la mahamedille la la la !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ONKO RASISMI TAI FASISMI ????????
https://m.youtube.com/watch?v=72qWEq3oPIY
Trump on the "Muslim Problem"
https://m.youtube.com/watch?v=-4u6fUabm5w
PROBLEMS !!!!!!!!!
1. / RIKOLLISUS NYT STOP INVASIO MIGRANTS !
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! " ISLAMIC PLAN " ! Ja JIAD POLITIKKA !
HUOM ! APEL ! APEL ! HUOM APEL ! APEL ! HUOM APEL ! APEL !
https://m.youtube.com/watch?v=_KJJPLCL_
https://m.youtube.com/watch?v=m3xuj-aJyaE
https://m.youtube.com/watch?v=HfJqkX59iuc
What Would An ISIS Caliphate Look Like?
PAKOLAISIA EUROOPPAAN ISIS LAPSIA!
https://m.youtube.com/watch?v=jPEV3qS-G6w
HUOM EUROPE ! https://m.youtube.com/watch?v=NAZnIS-FLmk
HUOM ! SOMALIA AFGANISTAN , IRAK JNE.MAALMAAN MUSLIMIT ISIS
KULTUURIA ! https://m.youtube.com/watch?v=xmdCIMNTB8o
MUSLIMS CALIPHATE ! https://m.youtube.com/watch?v=j8lchTB-raM
MUSLIMS ELÄMÄ ON JIAD PERHE https://m.youtube.com/watch?v=PUSG4E6fCMY
" ISLAMIC PLAN " ! Ja JIAD POLITIKKA !
Academy /Jihad: the trail of Political Islam
1) https://m.youtube.com/watch?v=X6dN6RC2J1Q
2) https://m.youtube.com/watch?v=tUwC63uo42Q
3) https://m.youtube.com/watch?v=nwo5xpO390k
4)https://m.youtube.com/watch?v=P0jG_nxKqSI
Koraani on Politikka !!!! MIGRANTS POLITIKKA !!!!!
ISLAMIC STATE'S LATEST PROPAGANDA CAMPAIGN VIDEO PROPAGANDA
1) https://m.youtube.com/watch?v=5aX9XiddAvA.
2) https://m.youtube.com/watch?v=zlfagPS6490
3) https://m.youtube.com/watch?v=k1i2L6xGQR0
ISLAMIC STATE'S LATEST PROPAGANDA CAMPAIGN
https://m.youtube.com/watch?v=riL_HSVzGlc
Why I Left Islam-Ex-Muslim terrorist Walid Shoebat
ISLAM ON MUSLIMS POLITTIKA !!
https://m.youtube.com/watch?v=-VC4ea24_m
Walid Shoebat: WARNING TO MUSLIMS: Mystery Babylon the great BABILON https://m.youtube.com/watch?v=1GGWbxP2jTw
https://m.youtube.com/watch?v=CjVJjBiHzO
The Great Deception New World Order & Muslim Brotherhood
ISLAM JA MUSLIMS KULTTURI CHRISTIAN ja MUSLIMS E
https://m.youtube.com/watch?v=KVWAIKoatWM
ZDF - Islam - Effects on Germany
A Devout Muslim from Saudi Arabia - Converts to Christianity!!
https://m.youtube.com/watch?v=myEN9bkWfVg
Muhammad and Aisha: Is it acceptable for a 53 year old man to sleep with a 9 year old girl? https://m.youtube.com/watch?v=7-VUso4H-yU
STOP VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA !
SAKSA
Arab-German left Islam because of its theological intolerance and became Christian
https://m.youtube.com/watch?v=S2Pd5aB62dI
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD jja MUSLIMIT
16 year old German girl speaks out about the million Muslim asylum seekers: We are afraid! https://m.youtube.com/watch?v=mtGWMXjVvB8
STOP VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA !
VATIMUS !!!!!! RAJAT ON SULJETTAVA JA KAIKKIEN "MIGRANTS PITÄÄ PALATA TAKAISIN HETI ! Pitää karkottaa Maahanmuuttajat MAASTA !!! ------TÄMÄ ON VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA !
2. /
TÄMÄ ON VÄÄRÄ ------MAAHANMUUTTOPOLITIIKA-------
!!!!!! --ISLAMIC PLAN EUROOPPAAN -MIGRANT KRISIS ON ABSURD -- !!!!
https://m.youtube.com/watch?v=qzjXj7FZ4o8
Viktor Orban speaks to Parliament After Paris Terror Attacks
https://m.youtube.com/watch?v=jzDXPbkFo0E
Viktor Orban's speech at EPP not liked by Angela Merkel
https://m.youtube.com/watch?v=Usl00oUa9og
VICTOR ORBAN SANOI, ETTÄ MIGRANT KRISIS ON ABSURD ! JA SE ON TOTTA !
SE ON EU -PLANS- EIKÄ KANSALAISTEN !! SE ON BISSNES !!! SALAKULJETUS !
EU plans for a quota system to redistribute over 100,000 migrants among its
28 nations " ! - ISLAM PLAN MIGRANS EUROOPPAAN - USKOMATONTA !
-----VIKTOR URBAN sanoi että EU--Bryssel on PYSÄYTETTÄVÄ MATUA ! " Emme voi antaa niiden pakottaa meidät ... tuoda katkera hedelmiä heidän väärässä maahanmuuttopolitiikkaan ! - https://m.youtube.com/watch?v=sn4SRJMCQZA
1) --https://m.youtube.com/watch?v=1TkuAIKoI28
2) ----https://m.youtube.com/watch?v=rzLRzV-DE8Y
-----------TÄMÄ ON VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA !!!!!!!!!!!!!!----------
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
ja anna tehdä bissnesta meidän selän takana !
TÄMÄ EI OLE DEMOKRATIO !!!' , KOSKA KANSALAISTEN PITÄÄ MYÖS PÄÄTÄ HALUAMME MUSLIMIEN KUULTUURIA JOKA EI SOPEUTU EUROOPPAAN !
KUKA TEKI TÄMÄ SOPIMUS ? ILMA KANSALAISTEN KYSYMATA JA HYVÄKSYMATA VARMASTI SAADAN TIETÄ ! ... Arvostamme rehellisyyttä, ...
http://bigstory.ap.org/article/d7fb79783f73486d957a1e3a83a00221/hungarys-orban-eu-leaders-dont-want-stop-migrants
Tästä ilmene selkeästi , että 100 tuhatta matua tänne joku haluaisi panosta kovasti meille Suomalaisille arkki elämään muslimit ja "EU: ISLAM PLAN "toteuttamista ja niitä islamilaisia miehiä raiskajat , sotilaita , terroristit jne.
Joku tekevät Bissnes ja teki " MIGRANS SOPIMUS " ja nyt he ajavat tätä Migrans bisnestä väkisin EUROOPPAAN , että terroristeja ja muslimit saadan EU: ja jokaisessa EU : maassa jäetän 100 tuhatta muslimeja ! sentäkiä niitä koko aikaa on tulossa EUROOPPAAN ! Ongelma on todella iso koska " Nuo muslimit tänne aio sopeutua elämäntapamme . "
TARKOITUS ISLAMISOIDA SUOMI JA EUROOPPAA ? SENTÄKIÄ PITÄÄ SAADA TOI LOPPU!AAN SALAKULJETUS JA SOPIMUS PURKAMAAN !
MIGRANS ON ABSURD , BISSNES JA "ISLAM POLITTIKA "JOKA TUO MEILLE KAIKKILLE !KATASTROFI !!! - PUOLA
Poland Demonstration Against Immigrants And
1) http://newobserveronline.com/50000-nationalists-march-in-poland/
2) http://www.agenhayati.com/poland-demonstration-against-immigrants-and.html
------------------Islam - Effects on Germany--------------
MUSLIMIT SAKSASSA !!!!
https://m.youtube.com/watch?v=KVWAIKoatWM
MUSLIMINMAAILMASSA EI ONNISTU ELÄMÄNTÄPAAMME = CONSTITUTIO "!
Heidän Uskonto = Islam = sharia laki =JIAD ELÄMÄ ! ISO KYSYMYS !
MEIDÄN CONSTITUTIO !! EI ole JIAD elämä !!!!!
Constitutio :Puola , Hungari, Tseki , Slovakkia , Saksa !! Ei ONNISTU JIAD ELÄMÄ!!
? Ruotsi, Norja , Tanska ,Suomi ?
Muslimimaailmassa ei onnistu elämäntapaamme , heillä on aina JIAD elämä päässä ja sydämessä on ml todisteita tästä !
TÄMÄ EI OLE VAI VIKTOR ORBAN TEORIA MONET MUU SANOI SAMAT ETTÄ MUSLIMIT EIVÄT SOPEUTU MEIDÄN KULTTURIN VAI ON AINA JIAD POLITIKKA!
ISLAM MIGRANTS GENERATION JIAD JA SISÄ SOTA !
1) https://m.youtube.com/watch?v=TLnN3lNj_Uc-
STOP MIGRANTS ! POLITIKKA JA SISÄ SOTA ! NATO
http://www.usnews.com/news/world/articles/2016-02-23/the-latest-calais-migrants-face-deadline-to-move-out
2) TOTUS ! https://m.youtube.com/watch?v=jGBp
MISLIMIT PITÄÄ ELÄÄ OMASSA MASSA EIKÄ MEIDÄN EUROOPPAAN
KULTTURISSA ! https://m.youtube.com/watch?v=Z04tg2skc4E
-----------TÄMÄ ON VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA-
TÄMÄ ON VÄÄRÄ ------MAAHANMUUTTOPOLITIIKA-------
!!!!!! --ISLAMIC PLAN EUROOPPAAN -MIGRANT KRISIS ON ABSURD -- !!!!
http://caalim68.puheenvuoro.uusisuomi.fi/175092-isis-suomensomalit-tarvitsevat-viranomaisten-apua SANOI VIKTOR ORBAN STOP MIGRANTS, KOSKA SE ON ISLAMIC PLAN EUROOPPAAN -MIGRANT KRISIS ON ABSURD !!!
1)http://mvlehti.net/2016/02/20/suomen-islamisoimisen-asianajaja-poliitikko-ja-rasisti-husu-vaatii-pakolaiskritiikin-lopettamista/
Sananvapausallergiaa ! Ja CONSTITUTO ! ?
TÄMÄ ON VÄÄRÄ ------MAAHANMUUTTOPOLITIIKA-------
2) http://mvlehti.net/2016/01/24/paivan-kuva-husu-julisti-jihadia/
TÄMÄ ON VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA-
!!!!!! --ISLAMIC PLAN EUROOPPAAN -MIGRANT KRISIS ON ABSURD -- !!!!
http://mvlehti.net/2016/03/03/periytyva-kommunismi-aiheuttaa-sananvapausallergiaa/
WHY DOES THE UK WANT TO LEAVE THE EU ? HUOM ! MIGRANTS PROBLEM !!!
https://m.youtube.com/watch?v=ZbEZNhFY9TA
VATIMUS !!!!!! RAJAT ON SULJETTAVA JA KAIKKIEN "MIGRANTS PITÄÄ PALATA TAKAISIN HETI ! Pitää karkottaa Maahanmuuttajat MAASTA !!! ------
http://www.patmos.fi/blogi/kirjoitukset/750/islamin_invaasio_eurooppa_ja_kristityt
TÄMÄ ON VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
2. / RIKOLLISUS JA BISSNES !
TÄMÄ ON VÄÄRÄ ------MAAHANMUUTTOPOLITIIKA-------
!!!!!! --ISLAMIC PLAN EUROOPPAAN -MIGRANT KRISIS ON ABSURD -- !!!!
https://m.youtube.com/watch?v=qzjXj7FZ4o8
Viktor Orban speaks to Parliament After Paris Terror Attacks
https://m.youtube.com/watch?v=jzDXPbkFo0E
Viktor Orban's speech at EPP not liked by Angela Merkel
https://m.youtube.com/watch?v=Usl00oUa9og
VICTOR ORBAN SANOI, ETTÄ MIGRANT KRISIS ON ABSURD ! JA SE ON TOTTA !
SE ON EU -PLANS- EIKÄ KANSALAISTEN !! SE ON BISSNES !!! SALAKULJETUS !
EU plans for a quota system to redistribute over 100,000 migrants among its
28 nations " ! - ISLAM PLAN MIGRANS EUROOPPAAN - USKOMATONTA !
-----VIKTOR URBAN sanoi että EU--Bryssel on PYSÄYTETTÄVÄ MATUA ! " Emme voi antaa niiden pakottaa meidät ... tuoda katkera hedelmiä heidän väärässä maahanmuuttopolitiikkaan ! - https://m.youtube.com/watch?v=sn4SRJMCQZA
1) --https://m.youtube.com/watch?v=1TkuAIKoI28
2) ----https://m.youtube.com/watch?v=rzLRzV-DE8Y
-----------TÄMÄ ON VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA !!!!!!!!!!!!!!----------
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
ja anna tehdä bissnesta meidän selän takana !
TÄMÄ EI OLE DEMOKRATIO !!!' , KOSKA KANSALAISTEN PITÄÄ MYÖS PÄÄTÄ HALUAMME MUSLIMIEN KUULTUURIA JOKA EI SOPEUTU EUROOPPAAN !
KUKA TEKI TÄMÄ SOPIMUS ? ILMA KANSALAISTEN KYSYMATA JA HYVÄKSYMATA VARMASTI SAADAN TIETÄ ! ... Arvostamme rehellisyyttä, ...
http://bigstory.ap.org/article/d7fb79783f73486d957a1e3a83a00221/hungarys-orban-eu-leaders-dont-want-stop-migrants
Tästä ilmene selkeästi , että 100 tuhatta matua tänne joku haluaisi panosta kovasti meille Suomalaisille arkki elämään muslimit ja "EU: ISLAM PLAN "toteuttamista ja niitä islamilaisia miehiä raiskajat , sotilaita , terroristit jne.
Joku tekevät Bissnes ja teki " MIGRANS SOPIMUS " ja nyt he ajavat tätä Migrans bisnestä väkisin EUROOPPAAN , että terroristeja ja muslimit saadan EU: ja jokaisessa EU : maassa jäetän 100 tuhatta muslimeja ! sentäkiä niitä koko aikaa on tulossa EUROOPPAAN ! Ongelma on todella iso koska " Nuo muslimit tänne aio sopeutua elämäntapamme . "
TARKOITUS ISLAMISOIDA SUOMI JA EUROOPPAA ? SENTÄKIÄ PITÄÄ SAADA TOI LOPPU!AAN SALAKULJETUS JA SOPIMUS PURKAMAAN !
MIGRANS ON ABSURD , BISSNES JA "ISLAM POLITTIKA "JOKA TUO MEILLE KAIKKILLE !KATASTROFI !!! - PUOLA
Poland Demonstration Against Immigrants And
1) http://newobserveronline.com/50000-nationalists-march-in-poland/
2) http://www.agenhayati.com/poland-demonstration-against-immigrants-and.html
------------------Islam - Effects on Germany--------------
MUSLIMIT SAKSASSA !!!!
https://m.youtube.com/watch?v=KVWAIKoatWM
MUSLIMINMAAILMASSA EI ONNISTU ELÄMÄNTÄPAAMME = CONSTITUTIO "!
Heidän Uskonto = Islam = sharia laki =JIAD ELÄMÄ ! ISO KYSYMYS !
MEIDÄN CONSTITUTIO !! EI ole JIAD elämä !!!!!
Constitutio :Puola , Hungari, Tseki , Slovakkia , Saksa !! Ei ONNISTU JIAD ELÄMÄ!!
? Ruotsi, Norja , Tanska ,Suomi ?
Muslimimaailmassa ei onnistu elämäntapaamme , heillä on aina JIAD elämä päässä ja sydämessä on ml todisteita tästä !
TÄMÄ EI OLE VAI VIKTOR ORBAN TEORIA MONET MUU SANOI SAMAT ETTÄ MUSLIMIT EIVÄT SOPEUTU MEIDÄN KULTTURIN VAI ON AINA JIAD POLITIKKA!
ISLAM MIGRANTS GENERATION JIAD JA SISÄ SOTA !
1) https://m.youtube.com/watch?v=TLnN3lNj_Uc-
STOP MIGRANTS ! POLITIKKA JA SISÄ SOTA ! NATO
http://www.usnews.com/news/world/articles/2016-02-23/the-latest-calais-migrants-face-deadline-to-move-out
2) TOTUS ! https://m.youtube.com/watch?v=jGBp
MISLIMIT PITÄÄ ELÄÄ OMASSA MASSA EIKÄ MEIDÄN EUROOPPAAN
KULTTURISSA ! https://m.youtube.com/watch?v=Z04tg2skc4E
-----------TÄMÄ ON VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA-
TÄMÄ ON VÄÄRÄ ------MAAHANMUUTTOPOLITIIKA-------
!!!!!! --ISLAMIC PLAN EUROOPPAAN -MIGRANT KRISIS ON ABSURD -- !!!!
http://caalim68.puheenvuoro.uusisuomi.fi/175092-isis-suomensomalit-tarvitsevat-viranomaisten-apua SANOI VIKTOR ORBAN STOP MIGRANTS, KOSKA SE ON ISLAMIC PLAN EUROOPPAAN -MIGRANT KRISIS ON ABSURD !!!
1)http://mvlehti.net/2016/02/20/suomen-islamisoimisen-asianajaja-poliitikko-ja-rasisti-husu-vaatii-pakolaiskritiikin-lopettamista/
Sananvapausallergiaa ! Ja CONSTITUTO ! ?
TÄMÄ ON VÄÄRÄ ------MAAHANMUUTTOPOLITIIKA-------
2) http://mvlehti.net/2016/01/24/paivan-kuva-husu-julisti-jihadia/
TÄMÄ ON VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA-
!!!!!! --ISLAMIC PLAN EUROOPPAAN -MIGRANT KRISIS ON ABSURD -- !!!!
http://mvlehti.net/2016/03/03/periytyva-kommunismi-aiheuttaa-sananvapausallergiaa/
WHY DOES THE UK WANT TO LEAVE THE EU ? HUOM ! MIGRANTS PROBLEM !!!
https://m.youtube.com/watch?v=ZbEZNhFY9TA
VATIMUS !!!!!! RAJAT ON SULJETTAVA JA KAIKKIEN "MIGRANTS PITÄÄ PALATA TAKAISIN HETI ! Pitää karkottaa Maahanmuuttajat MAASTA !!! ------
http://www.patmos.fi/blogi/kirjoitukset/750/islamin_invaasio_eurooppa_ja_kristityt
TÄMÄ ON VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
3 /
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015041419514890_uu.shtml
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
ja anna tehdä bissnesta meidän selän takana ! Joten RAJAT KIINNI !
http://mvlehti.net/2016/03/03/nazima-razmyar-ei-ole-tehnyt-juuri-paivaakaan-oikeita-toita/ ONKO HYVÄÄ MIGRANTS BISSNES ?
http://realitysocial.net/index.php/fi/reality/blog/entry/2016/01/somalitaustaisen-saido-mohamedin-ala-arvoinen-haastattelu
TÄMÄ EI OLE DEMOKRATIO !!!' , KOSKA KANSALAISTEN
PITÄÄ MYÖS PÄÄTÄ HALUAMME MUSLIMIEN KUULTUURIA EUROOPPAAN TAI EI RAJAT KIINNI !
Viktor Orbán's Speech of the Year: "Christianity, not a Caliphate!"
https://m.youtube.com/watch?v=VrbbyewI9VA
Yli 110.000 maahanmuuttajat ja pakolaiset ovat ylittäneet Välimeren Kreikassa ja Italiassa tänä vuonna tähän mennessä , ja 413 on menehtynyt !
http://www.breitbart.com/london/2016/02/23/over-110000-migrants-have-already-crossed-into-europe-by-sea-in-2016/
STOP MUSLIMS MIGRANTS CRIMINALS !
http://www.jihadwatch.org/2016/02/russia-muslim-migrants-grope-and-molest-women-get-beaten-up
RAJAT KIINNI ! PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! STOP ISLAMIC JIHAD ! MIGRANTS !
http://www.wnd.com/2016/02/muslim-feelings-halt-memorial-for-woman-killed-by-migrant/#6uOlbsDFqEKhlxeq.99
PEGINA RAJAT KIINNI !
From Pegida to Syriza: The rise of radical Europe
Why Jihad Watch?http://www.jihadwatch.org/why-jihad-watch STOP MIGRANTS !
STOP MIGRANTS ! , STOP ISLAM ! STOP MUSLIMS !
http://www.wnd.com/2016/01/islamic-jihad-erupts-on-german-women/
NASIMA RAZMYAR ! MIKSI NÄIN PALJON PANOSTAT MUSLIMIT MAAHANMUUTON SUOMEEN JA EUROOPPAN = ISLAMISATION ! että sinun ja käverin politiikkansa vahvistu ja sinulla on Valta !!!!!!! STOP BISSNES MIGRANS !
http://www.hs.fi/ura/a1453093294742
https://m.youtube.com/watch?v=H-CqJYzDSI
http://nasimarazmyar.puheenvuoro.uusisuomi.fi/196813-voimme-valita-kuolevatko-hadanalaiset-vai-eivat
EUROPE EUROPE EUROPE !
http://www.tallinna24.ee/artikkeli/327382-tallinnassa-tanaan-useita-pakolaisten-vastaisia-mielenosoituksia-pysayttakaa-islam
FIGHT FREEDOM OF EUROPE STOP MIGRANTS STOP ISLAM STOP MUSLIMS !
BEFORE ITS TOO LATE !
TRUMP SCORCHES ISLAMIC RAPE JIHAD ON WOMEN
'Disaster' as Muslim refugees run amok in new host country Read more at http://www.wnd.com/2016/01/islamic-jihad-erupts-on-german-women/#SBoDdTeCoh7FipDB.9
SAKSA https://m.youtube.com/watch?v=uWrhbzgbISs
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
https://m.youtube.com/watch?v=Q7vMZYuWCsQ
Donald Trump - Angela Merkel's Immigration Policies Are INSANE
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
RAJAT KIINNI ! PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! STOP ISLAMIC JIHAD MIGRANTS !
https://m.youtube.com/watch?v=Kd3NxYmFS1w
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
http://maahanmuuttokriitikko.blogspot.fi
Europa Rising
https://m.youtube.com/watch?v=GaCMXyN3qJ0
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD
STOP VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA !
3 / STOP
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015041419514890_uu.shtml
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
ja anna tehdä bissnesta meidän selän takana ! Joten RAJAT KIINNI !
http://mvlehti.net/2016/03/03/nazima-razmyar-ei-ole-tehnyt-juuri-paivaakaan-oikeita-toita/ ONKO HYVÄÄ MIGRANTS BISSNES ?
http://realitysocial.net/index.php/fi/reality/blog/entry/2016/01/somalitaustaisen-saido-mohamedin-ala-arvoinen-haastattelu
TÄMÄ EI OLE DEMOKRATIO !!!' , KOSKA KANSALAISTEN
PITÄÄ MYÖS PÄÄTÄ HALUAMME MUSLIMIEN KUULTUURIA EUROOPPAAN TAI EI RAJAT KIINNI !
Viktor Orbán's Speech of the Year: "Christianity, not a Caliphate!"
https://m.youtube.com/watch?v=VrbbyewI9VA
Yli 110.000 maahanmuuttajat ja pakolaiset ovat ylittäneet Välimeren Kreikassa ja Italiassa tänä vuonna tähän mennessä , ja 413 on menehtynyt !
http://www.breitbart.com/london/2016/02/23/over-110000-migrants-have-already-crossed-into-europe-by-sea-in-2016/
STOP MUSLIMS MIGRANTS CRIMINALS !
http://www.jihadwatch.org/2016/02/russia-muslim-migrants-grope-and-molest-women-get-beaten-up
RAJAT KIINNI ! PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! STOP ISLAMIC JIHAD ! MIGRANTS !
http://www.wnd.com/2016/02/muslim-feelings-halt-memorial-for-woman-killed-by-migrant/#6uOlbsDFqEKhlxeq.99
PEGINA RAJAT KIINNI !
From Pegida to Syriza: The rise of radical Europe
Why Jihad Watch?http://www.jihadwatch.org/why-jihad-watch STOP MIGRANTS !
STOP MIGRANTS ! , STOP ISLAM ! STOP MUSLIMS !
http://www.wnd.com/2016/01/islamic-jihad-erupts-on-german-women/
NASIMA RAZMYAR ! MIKSI NÄIN PALJON PANOSTAT MUSLIMIT MAAHANMUUTON SUOMEEN JA EUROOPPAN = ISLAMISATION ! että sinun ja käverin politiikkansa vahvistu ja sinulla on Valta !!!!!!! STOP BISSNES MIGRANS !
http://www.hs.fi/ura/a1453093294742
https://m.youtube.com/watch?v=H-CqJYzDSI
http://nasimarazmyar.puheenvuoro.uusisuomi.fi/196813-voimme-valita-kuolevatko-hadanalaiset-vai-eivat
EUROPE EUROPE EUROPE !
http://www.tallinna24.ee/artikkeli/327382-tallinnassa-tanaan-useita-pakolaisten-vastaisia-mielenosoituksia-pysayttakaa-islam
FIGHT FREEDOM OF EUROPE STOP MIGRANTS STOP ISLAM STOP MUSLIMS !
BEFORE ITS TOO LATE !
TRUMP SCORCHES ISLAMIC RAPE JIHAD ON WOMEN
'Disaster' as Muslim refugees run amok in new host country Read more at http://www.wnd.com/2016/01/islamic-jihad-erupts-on-german-women/#SBoDdTeCoh7FipDB.9
SAKSA https://m.youtube.com/watch?v=uWrhbzgbISs
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
https://m.youtube.com/watch?v=Q7vMZYuWCsQ
Donald Trump - Angela Merkel's Immigration Policies Are INSANE
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
RAJAT KIINNI ! PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! STOP ISLAMIC JIHAD MIGRANTS !
https://m.youtube.com/watch?v=Kd3NxYmFS1w
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
http://maahanmuuttokriitikko.blogspot.fi
Europa Rising
https://m.youtube.com/watch?v=GaCMXyN3qJ0
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD
STOP VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA !
3 /
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015041419514890_uu.shtml
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
ja anna tehdä bissnesta meidän selän takana ! Joten RAJAT KIINNI !
http://mvlehti.net/2016/03/03/nazima-razmyar-ei-ole-tehnyt-juuri-paivaakaan-oikeita-toita/ ONKO HYVÄÄ MIGRANTS BISSNES ?
http://realitysocial.net/index.php/fi/reality/blog/entry/2016/01/somalitaustaisen-saido-mohamedin-ala-arvoinen-haastattelu
TÄMÄ EI OLE DEMOKRATIO !!!' , KOSKA KANSALAISTEN
PITÄÄ MYÖS PÄÄTÄ HALUAMME MUSLIMIEN KUULTUURIA EUROOPPAAN TAI EI RAJAT KIINNI !
Viktor Orbán's Speech of the Year: "Christianity, not a Caliphate!"
https://m.youtube.com/watch?v=VrbbyewI9VA
Yli 110.000 maahanmuuttajat ja pakolaiset ovat ylittäneet Välimeren Kreikassa ja Italiassa tänä vuonna tähän mennessä , ja 413 on menehtynyt !
http://www.breitbart.com/london/2016/02/23/over-110000-migrants-have-already-crossed-into-europe-by-sea-in-2016/
STOP MUSLIMS MIGRANTS CRIMINALS !
http://www.jihadwatch.org/2016/02/russia-muslim-migrants-grope-and-molest-women-get-beaten-up
RAJAT KIINNI ! PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! STOP ISLAMIC JIHAD ! MIGRANTS !
http://www.wnd.com/2016/02/muslim-feelings-halt-memorial-for-woman-killed-by-migrant/#6uOlbsDFqEKhlxeq.99
PEGINA RAJAT KIINNI !
From Pegida to Syriza: The rise of radical Europe
Why Jihad Watch?http://www.jihadwatch.org/why-jihad-watch STOP MIGRANTS !
STOP MIGRANTS ! , STOP ISLAM ! STOP MUSLIMS !
http://www.wnd.com/2016/01/islamic-jihad-erupts-on-german-women/
NASIMA RAZMYAR ! MIKSI NÄIN PALJON PANOSTAT MUSLIMIT MAAHANMUUTON SUOMEEN JA EUROOPPAN = ISLAMISATION ! että sinun ja käverin politiikkansa vahvistu ja sinulla on Valta !!!!!!! STOP BISSNES MIGRANS !
http://www.hs.fi/ura/a1453093294742
https://m.youtube.com/watch?v=H-CqJYzDSI
http://nasimarazmyar.puheenvuoro.uusisuomi.fi/196813-voimme-valita-kuolevatko-hadanalaiset-vai-eivat
EUROPE EUROPE EUROPE !
http://www.tallinna24.ee/artikkeli/327382-tallinnassa-tanaan-useita-pakolaisten-vastaisia-mielenosoituksia-pysayttakaa-islam
FIGHT FREEDOM OF EUROPE STOP MIGRANTS STOP ISLAM STOP MUSLIMS !
BEFORE ITS TOO LATE !
TRUMP SCORCHES ISLAMIC RAPE JIHAD ON WOMEN
'Disaster' as Muslim refugees run amok in new host country Read more at http://www.wnd.com/2016/01/islamic-jihad-erupts-on-german-women/#SBoDdTeCoh7FipDB.9
SAKSA https://m.youtube.com/watch?v=uWrhbzgbISs
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
https://m.youtube.com/watch?v=Q7vMZYuWCsQ
Donald Trump - Angela Merkel's Immigration Policies Are INSANE
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
RAJAT KIINNI ! PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! STOP ISLAMIC JIHAD MIGRANTS !
https://m.youtube.com/watch?v=Kd3NxYmFS1w
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
http://maahanmuuttokriitikko.blogspot.fi
Europa Rising
https://m.youtube.com/watch?v=GaCMXyN3qJ0
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD
STOP VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA JA RIKOLLISUS !
3 / ----------
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015041419514890_uu.shtml
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
ja anna tehdä bissnesta meidän selän takana ! Joten RAJAT KIINNI !
http://mvlehti.net/2016/03/03/nazima-razmyar-ei-ole-tehnyt-juuri-paivaakaan-oikeita-toita/ ONKO HYVÄÄ MIGRANTS BISSNES ?
http://realitysocial.net/index.php/fi/reality/blog/entry/2016/01/somalitaustaisen-saido-mohamedin-ala-arvoinen-haastattelu
TÄMÄ EI OLE DEMOKRATIO !!!' , KOSKA KANSALAISTEN
PITÄÄ MYÖS PÄÄTÄ HALUAMME MUSLIMIEN KUULTUURIA EUROOPPAAN TAI EI RAJAT KIINNI !
Viktor Orbán's Speech of the Year: "Christianity, not a Caliphate!"
https://m.youtube.com/watch?v=VrbbyewI9VA
Yli 110.000 maahanmuuttajat ja pakolaiset ovat ylittäneet Välimeren Kreikassa ja Italiassa tänä vuonna tähän mennessä , ja 413 on menehtynyt !
http://www.breitbart.com/london/2016/02/23/over-110000-migrants-have-already-crossed-into-europe-by-sea-in-2016/
STOP MUSLIMS MIGRANTS CRIMINALS !
http://www.jihadwatch.org/2016/02/russia-muslim-migrants-grope-and-molest-women-get-beaten-up
RAJAT KIINNI ! PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! STOP ISLAMIC JIHAD ! MIGRANTS !
http://www.wnd.com/2016/02/muslim-feelings-halt-memorial-for-woman-killed-by-migrant/#6uOlbsDFqEKhlxeq.99
PEGINA RAJAT KIINNI !
From Pegida to Syriza: The rise of radical Europe
Why Jihad Watch?http://www.jihadwatch.org/why-jihad-watch STOP MIGRANTS !
STOP MIGRANTS ! , STOP ISLAM ! STOP MUSLIMS !
http://www.wnd.com/2016/01/islamic-jihad-erupts-on-german-women/
NASIMA RAZMYAR ! MIKSI NÄIN PALJON PANOSTAT MUSLIMIT MAAHANMUUTON SUOMEEN JA EUROOPPAN = ISLAMISATION ! että sinun ja käverin politiikkansa vahvistu ja sinulla on Valta !!!!!!! STOP BISSNES MIGRANS !
http://www.hs.fi/ura/a1453093294742
https://m.youtube.com/watch?v=H-CqJYzDSI
http://nasimarazmyar.puheenvuoro.uusisuomi.fi/196813-voimme-valita-kuolevatko-hadanalaiset-vai-eivat
EUROPE EUROPE EUROPE !
http://www.tallinna24.ee/artikkeli/327382-tallinnassa-tanaan-useita-pakolaisten-vastaisia-mielenosoituksia-pysayttakaa-islam
FIGHT FREEDOM OF EUROPE STOP MIGRANTS STOP ISLAM STOP MUSLIMS !
BEFORE ITS TOO LATE !
TRUMP SCORCHES ISLAMIC RAPE JIHAD ON WOMEN
'Disaster' as Muslim refugees run amok in new host country Read more at http://www.wnd.com/2016/01/islamic-jihad-erupts-on-german-women/#SBoDdTeCoh7FipDB.9
SAKSA https://m.youtube.com/watch?v=uWrhbzgbISs
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
https://m.youtube.com/watch?v=Q7vMZYuWCsQ
Donald Trump - Angela Merkel's Immigration Policies Are INSANE
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
RAJAT KIINNI ! PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! STOP ISLAMIC JIHAD MIGRANTS !
https://m.youtube.com/watch?v=Kd3NxYmFS1w
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
http://maahanmuuttokriitikko.blogspot.fi
Europa Rising
https://m.youtube.com/watch?v=GaCMXyN3qJ0
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD
STOP VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA JA RIKOLLISUS !
3 / -- MIGRANTS BISSNES
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015041419514890_uu.shtml
EMME HALUA TUODA RIKOLLISUUS JA TERRORISMI EUROOPPAAN !
ja anna tehdä bissnesta meidän selän takana ! Joten RAJAT KIINNI !
http://mvlehti.net/2016/03/03/nazima-razmyar-ei-ole-tehnyt-juuri-paivaakaan-oikeita-toita/ ONKO HYVÄÄ MIGRANTS BISSNES ?
http://realitysocial.net/index.php/fi/reality/blog/entry/2016/01/somalitaustaisen-saido-mohamedin-ala-arvoinen-haastattelu
TÄMÄ EI OLE DEMOKRATIO !!!' , KOSKA KANSALAISTEN
PITÄÄ MYÖS PÄÄTÄ HALUAMME MUSLIMIEN KUULTUURIA EUROOPPAAN TAI EI RAJAT KIINNI !
Viktor Orbán's Speech of the Year: "Christianity, not a Caliphate!"
https://m.youtube.com/watch?v=VrbbyewI9VA
Yli 110.000 maahanmuuttajat ja pakolaiset ovat ylittäneet Välimeren Kreikassa ja Italiassa tänä vuonna tähän mennessä , ja 413 on menehtynyt !
http://www.breitbart.com/london/2016/02/23/over-110000-migrants-have-already-crossed-into-europe-by-sea-in-2016/
STOP MUSLIMS MIGRANTS CRIMINALS !
http://www.jihadwatch.org/2016/02/russia-muslim-migrants-grope-and-molest-women-get-beaten-up
RAJAT KIINNI ! PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! STOP ISLAMIC JIHAD ! MIGRANTS !
http://www.wnd.com/2016/02/muslim-feelings-halt-memorial-for-woman-killed-by-migrant/#6uOlbsDFqEKhlxeq.99
PEGINA RAJAT KIINNI !
From Pegida to Syriza: The rise of radical Europe
Why Jihad Watch?http://www.jihadwatch.org/why-jihad-watch STOP MIGRANTS !
STOP MIGRANTS ! , STOP ISLAM ! STOP MUSLIMS !
http://www.wnd.com/2016/01/islamic-jihad-erupts-on-german-women/
NASIMA RAZMYAR ! MIKSI NÄIN PALJON PANOSTAT MUSLIMIT MAAHANMUUTON SUOMEEN JA EUROOPPAN = ISLAMISATION ! että sinun ja käverin politiikkansa vahvistu ja sinulla on Valta !!!!!!! STOP BISSNES MIGRANS !
http://www.hs.fi/ura/a1453093294742
https://m.youtube.com/watch?v=H-CqJYzDSI
http://nasimarazmyar.puheenvuoro.uusisuomi.fi/196813-voimme-valita-kuolevatko-hadanalaiset-vai-eivat
EUROPE EUROPE EUROPE !
http://www.tallinna24.ee/artikkeli/327382-tallinnassa-tanaan-useita-pakolaisten-vastaisia-mielenosoituksia-pysayttakaa-islam
FIGHT FREEDOM OF EUROPE STOP MIGRANTS STOP ISLAM STOP MUSLIMS !
BEFORE ITS TOO LATE !
TRUMP SCORCHES ISLAMIC RAPE JIHAD ON WOMEN
'Disaster' as Muslim refugees run amok in new host country Read more at http://www.wnd.com/2016/01/islamic-jihad-erupts-on-german-women/#SBoDdTeCoh7FipDB.9
SAKSA https://m.youtube.com/watch?v=uWrhbzgbISs
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
https://m.youtube.com/watch?v=Q7vMZYuWCsQ
Donald Trump - Angela Merkel's Immigration Policies Are INSANE
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
RAJAT KIINNI ! PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM ! STOP ISLAMIC JIHAD MIGRANTS !
https://m.youtube.com/watch?v=Kd3NxYmFS1w
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD !!!
http://maahanmuuttokriitikko.blogspot.fi
Europa Rising
https://m.youtube.com/watch?v=GaCMXyN3qJ0
PYSÄYTTÄKÄÄ ISLAM !!! STOP ISLAMIC JIHAD
STOP VÄÄRÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKA JA RIKOLLISUS !
PYSÄYTTÄKKÄ MIGRANTS BISSNES !
http://www.bbc.com/news/world-europe-35724102
PITÄÄ SAADA. LOPPUMMAAN BARBARIT BISSNES JA MUSLIMIT RIKOLLISUS HETI !!!!!!
http://www.bbc.com/news/world-europe-35686104
EU Immigration - Fact and Fiction
Political guru Norman Smith takes a look at the facts, and fiction, around immigration and the EU.
mmigration, the movement of EU citizens into the UK from other countries, is one of the big issues around the upcoming referendum on European Union membership.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3479372/Macedonia-reveals-plans-build-200-mile-long-fence-border-Greece-protected-guards-armed-Tasers-ahead-EU-summit-deal-migrant-crisis.html
EU's Tusk urges migrants to stop coming to Europe
http://uk.reuters.com/article/us-europe-migrants-tusk-idUKKCN0W50ZM
EU Council President Donald Tusk told illegal economic migrants on Thursday not to risk their lives or money to make a perilous trip to Europe "for nothing" but said unilateral actions by European Union states to deal with the crisis must stop.
EU Immigration - Fact and Fiction
Political guru Norman Smith takes a look at the facts, and fiction, around immigration and the EU.
Immigration, the movement of EU citizens into the UK from other countries, is one of the big issues around the upcoming referendum on European Union membership.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3479372/Macedonia-reveals-plans-build-200-mile-long-fence-border-Greece-protected-guards-armed-Tasers-ahead-EU-summit-deal-migrant-crisis.html
EU's Tusk urges migrants to stop coming to Europe
http://uk.reuters.com/article/us-europe-migrants-tusk-idUKKCN0W50ZM
EU Council President Donald Tusk told illegal economic migrants on Thursday not to risk their lives or money to make a perilous trip to Europe "for nothing" but said unilateral actions by European Union states to deal with the crisis must stop.
EU Immigration - Fact and Fiction
Political guru Norman Smith takes a look at the facts, and fiction, around immigration and the EU.
Immigration, the movement of EU citizens into the UK from other countries, is one of the big issues around the upcoming referendum on European Union membership.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3479372/Macedonia-reveals-plans-build-200-mile-long-fence-border-Greece-protected-guards-armed-Tasers-ahead-EU-summit-deal-migrant-crisis.html
EU immigration policy
http://www.eubusiness.com/topics/immigration
http://ca.reuters.com/article/topNews/idCAKCN0W61XS
http://www.bbc.com/news/world-europe-35714087
UK naval ship on way to help 'smash' migrant smugglers: Vessel will start patrols in days to spot boats so they can be intercepted by the Turkish
Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3479641/UK-naval-ship-way-help-smash-migrant-smugglers-Vessel-start-patrols-days-spot-boats-intercepted-Turkish-coastguard.html#ixzz42BbWzprM
http://www.dailymail.co.uk/news/immigration/index.html
Hyviä videoita !
CRININALS AFGAN !!! CRIMINALS MUSLIM !!!
Fucking disaster. Every single political party supports this immigration. It will always continue as long as we remain in the E.U.
FACK. AFGAN ! FACK AFGAN ! FACK AFGAN ! FACK AFGAN !
CANCEL ALL VISAS FROM ISLAMIC STATES. DEPORT.
https://m.youtube.com/watch?v=ZFg8oBrQ0Hg
Afghan Refugee Assaults 7 Teen Girls at Water Park
Muslims are the problem everywhere. They keep cursing, abusing and teaching Hatred against other CRIMINALS AFGAN !!!!!!
FREEDOM EU ! FREEDOM EU ! FREEDOM EU !
ISLAM ARE THE BIGGEST FASCIST NAZIS THAT THE WORD HAS EVER KNOWN "PERIOD "! ISLAM IS FACK BACK !
Rise of the Sleeping Giant: White European Nationalism
https://m.youtube.com/watch?v=bnJDqKX-qM8
Fack Islam !!! many young muslims have taken extremist views and are flying to the middle east to help establish a caliphate.Terrorist Fack Islam!
Toi pitää paskat saada pois !
https://m.youtube.com/watch?v=W45tC7EihCw
Rouva on oikeassa !!!!!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=va9sBElkG_s
1). EUROOPAN UNIONIN JOHTAJAT
http://hungarytoday.hu/news/hungarian-pm-defends-nation-states-slams-brussels-plans-united-states-europe-national-holiday-speech-60915
Euroopan unionin johtajat lisäävät tukea Kreikalle jotta tuhansia maahanmuuttajia voidaan lähettää sieltä takaisin Turkille ! Donald Tusk sanoi , että pitää myös estää
salakuljetusta Turkin tulossa kauttakulkumaa laittoman maahanmuuton !
Nyt on aika pysähtyä muslimien tulla Eurooppaan !
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Hungary - Defending Europe's Borders
Rajojen kiinni laittaminen tarkoittaa rajatarkastusten käyttöönottamista!
https://m.youtube.com/watch?v=bbqIZt1rfE
https://m.youtube.com/watch?v=ju7Ohftk4EQ
Viktor Orban - Showing Europe Real Leadership
EUROOPAN UNION
Pääministeri Viktor Orbán osoitettu valtion muistoksi Unkarin vastaisen Habsburgien vallankumous 1848/49 vahva viesti maahanmuutosta .
Unkari ei salli muiden sanella "kuka on myönnettävä meidän taloa ja kotimaasta ", ja se ei anna periksi "kiristys tai uhkia " Brysselistä , pääministeri Viktor Orbán sanoi edessä Budapestin kansallismuseo . Ensimmäinen askel kohti pysähtyen joukkosiirtolaisuuteen Eurooppaan on " pysähtymättä Bryssel ", hän sanoi !
Unkari ei salli Brysseliin " asettua lain yläpuolelle " , Orbán vaati . " Emme salli
[ Brysselin ] pakottaa päälle meitä hedelmistä kosmopoliittinen maahanmuuttopolitiikkaan. Emme aio tuoda rikosten , terrorismi , homofobiaa tai juutalaisvastaisuudelle asettaa synagogia tuleen ... Ei tule mitään jengejä metsästys vaimojamme ja tyttäriä . " Orbán kuvaili EU : n pakolaispolitiikka yhtenä että ensin päättää, kenen Unkari on myönnettävä ennen pakottaa valtion "palvella ulkomaalaisia omassa kotimaassaan " , jonka jälkeen " olemme lukittu pois oman maan " .
Hän toisti Unkari hylkäsi Euroopan unionin pakolaisten uudelleensijoittamista järjestelmään ! Pääministeri sanoi 15 maaliskuu osoite että joukkosiirtolaisuuteen esitetään humanitaarisena kysymyksenä , mutta se on todellinen luonto
on " invasiivisia " . Viktor Orbán sanoi keskusteluja siirtotyöläisten siirtäminen alkaisi neuvottelut asettautuvat uudelleen " Pari sataa tai tuhatta " ihmisiä, mutta tämä oli varmasti johtaa uudelleensijoittamista kymmenien tai satojen tuhansien maahanmuuttajien. Orbán sanoi Unkari on ollut ryhtyy ihmisiä eri kulttuureista .
Jokainen, joka oli saapunut Unkari " uutena perheenjäsen , liittolainen tai pakolainen " otettiin ja löysi uuden kodin täällä , hän sanoi . Ihmiset, jotka yrittivät pakottaa tiensä maahan tai tuli tarkoituksenaan muuttaa se kuitenkin oli vastarintaa .
Hän sanoi, että 168 vuotta sen jälkeen, kun Euroopan kansojen taistelivat vapautensa , "Eurooppa , yhteinen koti " ei ole vapaa . "Vapaus alkaa puhuu totta , mutta tänään emme saa puhua totta Euroopassa , " pääministeri sanoi . "Vaikka se on silkkiä , kuono on edelleen kuono . " Emme saa sanoa " että Euroopassa uhkaa joukkosiirtolaisuuteen tai siirtoa" tuo mukanaan rikollisuutta ja terrorismia " mantereelle , Orbán sanoi .
Lisäksi eurooppalaiset eivät saa sanoa , että maahanmuuttaja sisäänvirtaus " Ei ole sattumaa , mutta ennalta suunniteltua ja hallittua käyttöä .
" Eurooppalaiset eivät saa sanoa, että " Bryssel on hitaasti syö itsemääräämisoikeutemme ja suunnittelee Euroopan Yhdysvallat ", jota sillä ei ole valtuuksia tehdä . Viktor Orbán sanoi elämän nykypäivän Unkarissa muotoutunut älyllinen perilliset kierrosten 1848 ja 1956. " Maan poliittinen , taloudellinen ja henkinen elämä on edelleen säätelee syke vallankumouksen . Hän sanoi vallankumouksen 1848/49 oli " Unkarin ydin " olemalla innostava , asiallinen , loistava mutta kohtalainen samanaikaisesti . Pääministeri kiitti kansalaisten , sotilaat , asianajajia, kirjailijoita , lääkärit , maanviljelijät ja isänmaallinen työntekijöille , jotka osallistuivat vallankumoukseen . Unkarin Premier myös tervehti Puolan kansalaisia, jotka olivat matkustaneet Budapest osallistua muistojuhlat . " " Aivan kuten olemme vuosien aikana yhteiseen historiaan , me [ unkarilaiset ] kiinni jälleen kerran taistelussa oman maan vapaus ja itsenäisyys ", hän kertoi puolalaisten läsnä ". " Lisää osalta Puola ! " On meidän yhteinen viesti Bryssel ", hän sanoi . "Kirja kohtalon sanoo, että piilossa ja kasvoton valtuudet maailmaa eroon kaikesta, on ainutlaatuinen , poikkeuksellinen , vanha ja kansallinen " Orbán sanoi loppupuheenvuorossanne
" Jos hyväksymme tämän ... me nielaissut Euroopan Yhdysvallat . " Unkari tehtävänä on nyt " tappion , kirjoittaa ja muuttaa kohtaloa , joka on kirjoitettu meille ", hän sanoi .
http://hungarytoday.hu/news/hungarian-pm-defends-nation-states-slams-brussels-plans-united-states-europe-national-holiday-speech-60915
2) Viktor Orban - Showing Europe Real Leadership
PM Viktor Orbán: Poland Can Always Count on Hungary's Solidarity
https://m.youtube.com/watch?v=VFD7oNdW-xE
POLISH SPECIAL FORCES | MESSAGE TO ISIS
https://m.youtube.com/watch?v=fQADxwJRV4E
POLISH POLICE
https://m.youtube.com/watch?v=iaaVNPh86NA
VIKTOR ORBAN PYSÄYTTI LAITTOMIA MAAHANMUTTAJIA !
EI KOSKAAN HYVÄKYMME YHDEN MUSLIMI ! NYT KAIKKI RAJAT KIINNI !
https://m.youtube.com/watch?v=tjNFtZkoRf4
Unkarin hallitus on ilmoittanut käyttöönottoa ylimääräinen 1500 sotilasta ja poliisia sen Serbian vastaisen rajan , koska se pidentää valtakunnallisen " hätätila " vastauksena meneillään pakolaiskriisiin Euroopassa
Rajojen kiinni laittaminen tarkoittaa rajatarkastusten käyttöönottamista,
https://m.youtube.com/watch?v=GWj8ByDmFHI
Polish-Hungarian Brotherhood
https://m.youtube.com/watch?v=uyRC9srkGig
3) Poland ,Czechrepublik , Hungary ,Slovakia - brothers in arms
Visegrád Group | V4 | Brothers in Arms
https://m.youtube.com/watch?v=ooAhcIBQViQ
Sisäministeri Sandor Pinter teki ilmoituksen lehdistötilaisuudessa Unkari pääoman Budapest keskiviikkona . Tilanne tulee vain päivä sen jälkeen, kun Slovenia ilmoitti sulkevansa sen rajanylityspaikoilla niille, jotka eivät ole voimassa Euroopan unionin maahantuloviisumeja , tehokkaasti estää Balkanin reitin pakolaisten
Länsi-Eurooppa. : Slovenia , Kroatia "lähellä Balkanin reitti" viittaa päätökseen hyödyntää enemmän turvallisuusjoukkojen rajalla ! Slovenia on ottanut käyttöön uusia raja rajoituksia maahanmuuttajille osana pyrkimyksiä sulkea Balkanin reitin Kreikka
https://m.youtube.com/watch?v=7XdThCwUwps
Polish, Czech, Slovak and Hungarian policemen patrol the border in Hungary - V4
Länsi-Eurooppaan -Tehokkaasti sulkeminen tärkeimmät Balkanin muuttoreitillään kohti Länsi-Euroopassa. Satoja epätoivoinen maahanmuuttajien pysäytettiin joukot entisestä Jugoslavian tasavallassa Makedoniassa (FYROM) maanantaina jälkeen hallintaan rajanylitykseen Kreikasta ,jossa tuhannet ovat jääneet jumiin jälkeen Balkanin valtiot lyönyt siirtolaistaustaisen oven kiinni .Siirtolaiset , jotka olivat lähteneet ahtaasti kreikkalainen pakolaisleirillä useita tunteja aikaisemmin , kahlasi läpi vellova joki , sillä ne pitivät vaihtoehtoinen reitti pohjoiseen FYROM , ohittaen suljettu säännöllinen rajanylityspaikka .Noin 20 toimittajaa , jotka olivat seuranneet siirtolaisten Idomeni muuttajan leirin vietiin poliisiasemalle Gevgelija , hieman yli rajan EJTM .
Kuten tuhannet pakolaiset ryntäily löytää tiensä Balkanin saarto , kolme afgaaneja hukkui sade paisuttama jokien FYROM . Slovenia on täysin kiinni sen rajalla Kroatian siirtolaisten ilman voimassa EU viisumien ja ei enää hyväksy järjestäytyneen junat kuljettavat pakolaisia . Serbian sisäministeriön sanoo Slovenia vaativat voimassa EU viisumien sen rajoilla Ministeriö sanoo Serbia ilmoitettiin uusien rajoitusten Slovenia ja toimimaan sen mukaisesti ja sulkea rajojaan Makedonian ja Bulgarian pakolaisten ja muiden maahanmuuttajien , joilla ei ole voimassa viisumeita . Toimenpide merkitsee, että tuhansia maahanmuuttajia nykyisin jumiin Kreikassa rajalla Makedonian ei jatkua pohjoiseen päin Serbia , Kroatia, Slovenia ja Itävalta .
http://www.breakingnews.ie/remote/media.central.ie/media/images/s/Sloveniaborderfence_large.jpg?width=600&s=bn-724450
http://www.aljazeera.com/mritems/imagecache/mbdxxlarge/mritems/Images/2016/3/9/f24f4d718dca474ba27e2dc1fa741590_18.jpg
4 ) PRO lisäksi rakentaa muurin ja "ei koskaan hyväksy yhden muslimi ", sanoo pääministeri ! Rajojen kiinni laittaminen tarkoittaa rajatarkastusten käyttöönottamista,
SLOVAKIA Slovakia will build wall and “never accept a single Muslim” says Prime Minister
http://whitegenocideproject.com/slovakia-will-never-accept-a-single-muslim-says-prime-minister/
https://m.youtube.com/watch?v=3Egp1NeBPMQt
---------------
Tšekin presidentti sanoo muslimien Are Not Sivistynyt tarpeeksi Euroopassa !!!!!
http://mvlehti.net/2016/01/19/tsekin-presidentti-milos-zeman-muslimit-pitakoot-kulttuurinsa-kotimaissaan/
https://m.youtube.com/watch?v=vmeyEGm4qO4
Mohammed = Islam on kaikkein rasistinen kultti maailma on koskaan nähnyt .
Putin ,Orban tapaavat Moskovassa , keskustelemaan seuraamukset & pakolaiskriisistä!
https://m.youtube.com/watch?v=oyCfldozeLY
Islamic Invasion of Europe - Donald Trump
https://m.youtube.com/watch?v=hnhcBj-UgEI
European Pride
https://m.youtube.com/watch?v=wYma1i5RSpI
FIGHT FOR EUROPE !
http://mvlehti.net/2016/03/16/palvelukseen-halutaan-valtiomies/
This is Europa: The beauty of white culture
https://m.youtube.com/watch?v=qUG9uRcqE9U
http://mvlehti.net/2016/03/16/ylen-suvakkitoimittaja-vaaristeli-tahallaan-uutisointia/o
AVE EUROPA - FIGHT FOR EUROPE
https://m.youtube.com/watch?v=DxyaQrlm5rg
Viktor Orban - Showing Europe Real Leadership
https://m.youtube.com/watch?v=uIdDU8TI2HI
Putin ,Orban tapaavat Moskovassa , keskustelemaan seuraamukset & pakolaiskriisistä!
https://m.youtube.com/watch?v=oyCfldozeLY
https://m.youtube.com/watch?v=kMgtpO2leOE
Putin: Allah punished Turkish ruling clique by taking their mind and reason
https://m.youtube.com/watch?v=ftzF5xmHjxI
Putin on ISIS: 'We will search for them everywhere...
Putin Tells Everyone Exactly Who Created ISIS
https://m.youtube.com/watch?v=OQuceU3x2Ww
'Thank you, Russia, Thank you, Putin' - BBC News
https://m.youtube.com/watch?v=mNTgL82D4Xo
Viktor Orbán: "OUR ONCE PROUD EUROPE HAS BECOME A BEGGAR."
https://m.youtube.com/watch?v=39y4SHOk_XUö
PM Viktor Orbán with NATO Secretary General: We Must Take the Migrant Wave Seriously
https://m.youtube.com/watch?v=hFexO_jHqhc
TERRORISTIT
Sota alkoi EU:ssa Brisselissa terroristit
http://mvlehti.net/2016/03/22/berliinin-autopommi-mamujengien-tekosia/
22.03.2016 video Suomi uutiset ???????????????????? Tällä on puolan kielellä mutta. On VIDEO !!!!!!!!!!!!!! SOTA. ALKOI BRUSSELISSA !
BRUUSSELI Terroristit = Islam sota
POLAND TVN 24
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/belgia-dwie-eksplozje-na-lotnisku-w-brukseli,629315.html
HUOM !!!!!!!!!!!!!!!! POLAND TVN 24
BRUUSSELI Terroristit = Islam sota
POLAND TVN 24
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/belgia-dwie-eksplozje-na-lotnisku-w-brukseli,629315.html
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/belgia-dwie-eksplozje-na-lotnisku-w-brukseli,629315.html
SOTA !!!!!!
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/belgia-dwie-eksplozje-na-lotnisku-w-brukseli,629315.html
HUOM ! HUOM! HUOM! HUOM! TERROR BRUSSELISSA
Räjähdys lentokentällä ja metro . Raportit kuolemia ( http://www.tvn24.pl )
Ensinnäkin , lentokentällä , sitten metro - Bryssel tiistaiaamuna räjähdyksiä rokkasi .
On raportoitu monia kuolleita ja haavoittuneita . Terrorist alert koko Belgiassa , nostaa korkeimmalle tasolle . ( Http://www.tvn24.pl ) VIDEO !!!!!
SAKSA
http://www.ohtuleht.ee/723839/brusseli-zaventemi-lennujaamas-kargatas-kaks-plahvatust
PUOLAN INFO !!!! VIDEO
Räjähdys lentokentällä ja metro . Raportit kuolemia ( http://www.tvn24.pl )
10:31 ministeriö Ulkoasiainministeriö tiedottaa , että Belgian viranomaiset ovat viime vuosina saaneet terrorismiuhkasta korkeimmalle , neljäs taso . ( Http://www.tvn24.pl )
10:32 Ranskan presidentti Francois Hollande kutsuu koolle ylimääräisen kokouksen yhteydessä räjähdykset Brysselissä ( http://www.tvn24.pl )
10:25 David Cameron : Olen järkyttynyt ja huolestunut tapahtumista Brysselissä. Teemme kaikkemme auttaaksemme . ( Http://www.tvn24.pl )
" ILLUUSIO TURVALLISUUTTA SYDÄMESSÄ EUROOPAN UNIONIN TUHOUTUI ! "
OLEMME KAIKKI HYVIN JÄRKYTTYNYT !!!!!
http://www.tvn24.pl
Puolan kansalaisten joukossa haavoittui Brysselissa
14:52
13:47 Kuolonuhrien Brysselissä on noussut 34 , joista 20 ihmistä kuoli metro , ja 14 lentokentällä - sanoi tiistaina Belgian yleisradioyhtiö VRT
Lähde : PAP / EPA / JAMAL Nasrallah unionin ulkoasioiden ja turvallisuuspolitiikan korkea edustaja Federica Mogherini kyyneliin lehdistötilaisuudessa puhuu iskujen Bryssel !
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/bruksela-eksplozje-na-lotnisku-i-w-metrze,629315.html
Tiedot hallussa tällä hetkellä Puolan konsulipalveluja se osoittaa, että uhrien joukossa tiistain pommi Brysselissä kaksi Puolan kansalaista - sanoi johtaja toimiston MSZ
Haavoittunut puolalaiset ovat tällä hetkellä sairaalahoidossa - hän lisäsi .
ISLAM JÄRJESTELMÄ RANSKA NYT BRYSSEL !
Video: APTN Chaos ja kauhua . Dramaattisesti nauhoittaminen lähtöaulassa
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/bruksela-eksplozje-na-lotnisku-i-w-metrze,629315.html
Bryssel metro , joka tapahtui tiistaiaamuna hyökkäyksestä ei tungosta kuten tavallista , johtuu siitä, että osa matkustaa henkilöstöä EU: n toimielimet ovat jo menneet
että kuuluvat liikkuvaan henkilöstöön EU: n toimielimet ovat jo lähtenyt lomien - sanoo todistaja haastateltiin PAP . ( Http://www.tvn24.pl )
- Normaalisti tähän aikaan on tiukka metro , tällä kertaa se ei ollut liian täynnä - kertoi PAP nainen . Työntekijät Euroopan toimielinten torstain jälkeen on vapaa , mutta monet heistä päättivät ottaa lomaa ja mennä heidän perheilleen aikaisemmin .
HUOM ! HUOM! HUOM! HUOM! HUOM!
Yhteydessä pommi pääkaupungissa Belgian viranomaisten monissa Euroopan maissa on tiukennettu turvatoimia lentokentillä, ja jotkut rajoilla ja julkisissa kulkuvälineissä .
TERRORIHYÖKKÄYKSET BRYSSELIN LENTOKENTTÄ
Kaksi tehokasta räjähdyksiä tapahtui Zaventemin lentokentällä Brysselissä n. Tuntia . 8 aamulla . Sitten oli räjähdysmäisesti metro .
- Belgian pääministeri Charles Michel sanoi , että kyseessä oli terrori-iskut
- Ihmiset eivät tiedä mitä tehdä . Ajattelimme se oli vain pora - sanoi yksi todistajista räjähdyksen lentokentällä Brysselissä. Kaksi tehokasta räjähdyksiä tapahtui Zaventemin lentokentällä Brysselissä
Todistajat , jotka olivat lentokentällä Brysselissä aikana tiistain räjähdys , kertoi Sky News televisiossa, että räjähdys oli " kuin aalto . " - Tiesin, että räjähdys - sanoi yksi naisista . Ajattelimme, että olisi käytettävä "
- Katsoimme toisiamme ja sanoi mennään tähän suuntaan , lähtekäämme täältä - raportoitu nainen . - Olemme nähneet itkusta ihmiset käynnissä kohti meitä .
Joten tiesin menossa oikeaan suuntaan . - Hän lisäsi .
- Owen Li , toinen todistus tapahtumiin mainittu BBC oli aikaan räjähdyksen ravintolassa . Kuten hän sanoi , hän huomasi, että kaikki kulkevat hänen suuntaan . Kuten hän sanoi , hän huomasi, että kaikki kulkevat hänen suuntaan . - Ihmiset eivät tiedä mitä tehdä , ajattelimme se oli vain pora - hän sanoi . -
Jotkut olivat ravintolassa , mutta ihmiset alkoivat hitaasti ymmärtää, että tämä todella tapahtuu . Henkilökunta auttoi meitä ulos - hän lisäsi .
Todistajat puhui myös wafting savua ja pölyä kaikkialla .
Kaksi räjähdystä kiinni lentokentällä
kaikki ilma joilla pyritään kohti lentokenttää palautettu .
Kansainvälinen lentokenttä sijaitsee Zaventem koillisosassa Brysselin ja on Belgian suurin lentokenttä .
Ensinnäkin , lentokentällä , sitten metro - räjähdyksiä !
12:57 St - Pierre sairaalassa Brysselissä , vetosi asukkaille verenluovutuksen uhrien iskujen
Zaventem Airport - n. Tuntia. 8 oli kaksi räjähdystä , joista johtui itsemurhaiskussa - kuoli ainakin 11 ihmistä , 81 loukkaantui info ( Terveysministeri ) - lentokenttä
Metro Station Maelbeek - pommi räjähti yhdessä vaunujen ympärillä . Hrs . 9 - kuoli
Hyökkäykset haavoittunut oli Slovenian diplomaatti - sanoi johtaja ulkoasiainministeriön Slovenian , Karl Erjavec antamatta hänen henkilöllisyytensä . Tämä mies on sairaalassa , hänen elämänsä ei ole vaarassa. ( diplomaatti ajamassa töihin )
ihmiset :
" Näimme haavoittuneita ihmisiä ja lentoemäntää , jotka itkivät . Ihmiset ovat omaksuneet . Puoli tuntia myöhemmin , tapahtui räjähdys Brysselin metro . On kauheaa , että tämä tapahtuu Euroopan pääkaupungissa !
Julkinen televisio kertoi , että Tihange ydinvoimala evakuoitiin .
Lääkärit sairaalasta Neder - over - Heembeek Pohjois Bryssel joka iski jotkut uhrit tiistain hyökkäykset lentokenttää ja metro osoittavat, että haavoittuneet ovat ruumiinosia ruuvien ja nauloja . Asiantuntija . Terrorismin torjunta Duncan Gardham lainasi Yhdysvaltain asema NBC väittää , että terroristit ovat käyttäneet ainetta TATP , joka tunnetaan nimellä " äiti Saatanan " . Aiemmin tätä ainetta käytettiin hyökkäyksessa Parisissa . 21:36 Niistä haavoittunut on vähintään useita Yhdysvaltain kansalaisten , mukaan lukien Yhdysvaltain ilmavoimien upseeri , hänen perheensä kolme Mormonin lähetyssaarnaajaa - kirjoittaa Reuters .
Laukaukset Amsterdamissa . Hollanti poliisi pidätti kolme epäillyille ihmistä rautatieasemalla .• 21:24 Saksan poliisi pidätti valtatiellä johtavan Bryssel Länsi-Saksaan kolme henkilöä voi olla yhteyksiä tiistaina iskujen - antaa viraston Belga uutiset.
EUROOPPAA ON SODASSA !
MEILLÄ ON " OIKEUS ELÄÄ “ RAUHASSA !
http://mvlehti.net/2016/03/27/puola-antoi-muslimeille-viestin-brysselin-iskujen-jalkeen-kertoiko-valtamedia-suomessa/
Declining Germany, Rising Poland
https://m.youtube.com/watch?v=bDwKrLSsAvs
THE POWER OF OUR LOVE
https://m.youtube.com/watch?v=N425kFh3xSI
POLISH SPECIAL FORCES | MESSAGE TO ISIS
https://m.youtube.com/watch?v=fQADxwJRV4E
Special Forces of NATO | Message to terrorists
https://m.youtube.com/watch?v=dV3jdXxCw2w
MEILLÄ ON " OIKEUS ELÄÄ “ RAUHASSA !
Järkyttävät iskut Brysselissa !
Molenbeek ovat osallistuneet kansainväliseen terrorismiin. Molenbeek on valtava ongelma se on Jiad pesä .Tänään Bryssel on kaikkein muslimien kaupunki Euroopassa eniten muslimien Euroopassa.Se on kansalaisten ns Belgia-EU Islamilainen valtio rekrytoi monet ulkomaiset militantit taistelevat Syyriassa ja Irakissa.On lohkot ja asuinalueita, jossa suurin osa asukkaista on muslimeja. On paikkoja, jonka yli poliisi ei ole valvontaa. Lopuksi on kaduilla, joissa nuoret muslimit eivät salli vieraita.
Bryssel alueella Molenbeek on pesä maahanmuuttajia, enimmäkseen arabeja kutsutaan "paratiisi terroristien" ja "pääoman Euroopan Jihad".Belgia, on henkeä kohti, on tullut suurin viejä taistelijat Euroopasta islamilaisen valtion Syyriassa. Lähes 500 henkilöä on lähtenyt Belgiasta taistella islamilainen valtio .Noin 130 ovat tulleet takaisin, 77 on kuollut taistelevat, ja yli 200 pysyvät Syyriassa. Useat Euroopan valtiot, kuten Belgia, ovat pitkään yrittäneet suvaitsevaisuudella kotouttaa muslimitaustaisia maahanmuuttajia. Tulokset ovat päinvastaisia sitä se todista , että muslimit pitää ehdottamasti karkottaa Euroopasta!
Viisaita päättäjiä kuten Virossakin.
MUSLIMIMAAHANMUUTTAJIA ON ABSURD OVAT TERRORISTEJA !!!!
ISLAM PLAN EUROOPPAA ON SODASSA !
Varoitimme teitä , että muslimimaahanmuuttajia ovat terroristeja , ja niin oli Pariisin ja Brysselin
http://www.politico.eu/article/viktor-orban-interview-terrorists-migrants-eu-russia-putin-borders-schengen/
EUROOPPAA ON SODASSA ! MIGRANTS ON ABSURD !
MEILLÄ ON " OIKEUS ELÄÄ “ RAUHASSA !
http://mvlehti.net/2016/03/23/puola-muutti-mielensa-ei-sittenkaan-ota-matuja/
Visegrad 4 Unity
https://m.youtube.com/watch?v=lbhhjOfytoc
HUNGARY
http://www.vastarinta.com/viktor-orban-suojaamme-unkarin-kansaa/
http://dailynewshungary.com/orban-hungary-to-maintain-or-heighten-all-security-measures-at-borders/
Viktor Orban sanoi aikana muistojuhlat Unkarin 1848 vallankumous Itävalta Habsburgien , että " on tullut aika soittaa hälytyskelloja ja kerätä liittolaisia "
" hylätä väitetty Bryssel järjestelmään .
VIKTOR ORBAN !
Unkarin pääministeri sanoo, että !
EUROOPPAA , pitäisi sulkea rajansa maahanmuuttajille ! Älä anna kenenkään ilman rekisteröitymistä ja lupa oleskella ! Puhuminen maanantai hänen saapumistaan EU huippukokouksessa Brysselissä , Viktor Orban sanoi mitään suunnitelmaa uudelleensijoittaa ihmisiä Turkista tai Kreikassa vain lisäisi " öljyä tuleen " ja aiheuttaa vielä enemmän ihmisiä tulemaan . Orban sanoi Unkari ei osallistu mihinkään uudelleensijoittamista ja toisaalta, että " mitään ei pitäisi tehdä ilman rajojen sulkeminen Euroopan pitäisi sulkea rajansa " ! Rajat kiinni !
Hän sanoi myös, että maahanmuuttajat olisi EU viisumien poikkeukset ennen vastaavia käsitellä Turkin Joka on tarjottu miljardeja euroja ( dollaria) vuonna turvapaikkaa
pakolaisten tukea , nopeutettu EU: n jäsenyyden ja keventämällä viisumisääntöjen voittaa tukensa pyrkimyksissä tyrehdyttää muuttajalle virtausta .
ISLAMILAINEN SOTA EUROOPASSA ! Ja ALISTAMISTA !
Todellinen seikka on meidän vapaus, koska muslimimaailman ei usko vapautta , se uskoo alistamista ! Jos olet kristitty ,taistella vapaan Euroopan , taistella vapauden!
Orban: Europe should shut borders to migrants
http://www.ekathimerini.com/206707/article/ekathimerini/news/orban-europe-should-shut-borders-to-migrants
http://mvlehti.net/2016/03/20/viktor-orbanin-historiallinen-puhe-video/
THANK YOU MR.VIKTOR ORBAN !
" On aika opposition ja kestävyys "
Emme hyväksy laiton muslimit ehdottomasti! !
Solidarity with Hungary!
https://m.youtube.com/watch?v=3hzst3y50AM
EU "Kysymys on, kun he muuttivat Euroopan unionissa . " ‘All the terrorists are migrants’ !
Hungarian PM Viktor Orbán says 'all the terrorists are basically migrants' in response to Paris attacks !
http://www.politico.eu/article/viktor-orban-interview-terrorists-migrans
http://www.independent.co.uk/news/world/europe/hungarian-pm-viktor-orb-n-says-all-the-terrorists-are-basically-migrants-in-response-to-paris-a6746356.html
MUSLIMIT HYÖKKÄVÄT EUROOPPAA ISLAM ON SYÖPÄ !
EUROOPA ON SODASSA ! EUROOPA ON ISLAMIN HYÖKKÄYKSEN KOHTEENA !
Islamilainen valtio " leviää kuin syöpä " joukossa muslimi maahanmuuttajien Eurooppaan
NATO http://www.jihadwatch.org/2016/03/nato-commander-the-islamic-state-is-spreading-like-cancer-among-muslim-migrants-to-europe
ISLAMILAINEN SOTA EUROOPASSA ! Ja ALISTAMISTA !
Todellinen seikka on meidän vapaus, koska muslimimaailman ei usko vapautta , se uskoo alistamista ! Jos olet kristitty ,taistella vapaan Euroopan , taistella vapauden !
MEILLÄ ON " OIKEUS ELÄÄ “ RAUHASSA !
http://mvlehti.net/2016/03/23/puola-muutti-mielensa-ei-sittenkaan-ota-matua/
EUROOPA ON ISLAMIN HYÖKKÄYKSEN KOHTEENA !
http://blogs.spectator.co.uk/2016/03/europe-islamism-and-some-uncomfortable-home-truths/
MEILLÄ ON " OIKEUS ELÄÄ “ RAUHASSA !
http://mvlehti.net/2016/03/27/kymmenia-terroristeja-saapunut-suomeen/
Poliitikko vastaa terroristien hyökkäys !
http://mvlehti.net/2016/03/26/suomessa-yli-300-terrorismiin-kytkeytyvaa-henkiloa-iskua-ei-valitettavasti-voi-sulkea-pois-petteri-orpo/
Aika jännä juttu, ihmiset tulee Suomeen pakolaisina mukamas sotaa tms. karkuun. Sitten kuitenkin lähdetään takain sotimaan ja Suomessa tämä toimi ?
Toivottavasti hänelle ei jaeta mitään Suomen leikkituomioita
Hirvittää kun ajattelee minkälainen ilmapiiri Suomessa on nyt saa helposti terroristit turvapaikka ja raha vielä !
Ihmiset ovat erittäin tyytymättömiä nykypolitiikkaan. Niiden henkilöiden määrä, joilla on yhteyksiä terroristisiin toimijoihin ulkomailla, on nyt näytä ,että merkittävästi kasvanut.
Islamistinen terrorismi on Suomessa ja Euroopassa , islam on Euroopassa
Suvaitsevaisia ovat yhtä osasyyllisiä , koska he yrittävät puolustaa ja peittää rikollisuuteen !
EUROOPPAA hallitsemattoman maahanmuton eli islamisaatio, pitää sulkea rajansa maahanmuuttajille ! Älä anna kenenkään ilman rekisteröitymistä ja lupa oleskella ! Puhuminen maanantai hänen saapumistaan EU huippukokouksessa Brysselissä , Viktor Orban sanoi mitään suunnitelmaa uudelleensijoittaa ihmisiä Turkista tai Kreikassa vain lisäisi " öljyä tuleen " ja aiheuttaa vielä enemmän ihmisiä tulemaan . Orban sanoi Unkari ei osallistu mihinkään uudelleensijoittamista ja toisaalta, että " mitään ei pitäisi tehdä ilman rajojen sulkeminen Euroopan pitäisi sulkea rajansa " ! Rajat kiinni !
Hän sanoi myös, että maahanmuuttajat olisi EU viisumien poikkeukset ennen vastaavia käsitellä Turkin Joka on tarjottu miljardeja euroja ( dollaria) vuonna turvapaikkaa
pakolaisten tukea , nopeutettu EU: n jäsenyyden ja keventämällä viisumisääntöjen voittaa tukensa pyrkimyksissä tyrehdyttää muuttajalle virtausta .
Kaikissa järkevissä elinkelpoisissa sivistysmaissa noille lomaileville ISIS terroristeille laitettaisiin säkki päähän ja vietäisiin seinää vasten.
Suomessa noi, todennäköisesti kristittyjen murhaajat, saa veteraanistatuksen ja sossusta rahaa.
FEEDOM EUROPE !
Bryssel iskujen jälkeen !!!!!!!!!!
Sen jälkeen, mitä tapahtui Brysselissä - Terroritekoja viattomien uhrien ja perusarvot , joille Eurooppa on rakennettu kysynnän yleinen reaktio , Puolan presidentti Andrzej Duda kirjoitti tiistai surunvalittelu viestin kuningas Philippe Belgian .
http://www.president.pl/en/news/art,128,acts-of-terrorism-call-for-common-reaction-.html
ANTI TERRORISM LAKI !
Sen jälkeen, mitä tapahtui Brysselissä , Puola on sulkenut rajansa ! ja valmistamassa Anti terrorism laki !
http://www.mirror.co.uk/news/world-news/brussels-attacks-poland-closes-borders-7616612 Puolan Presidenti Duda sanoi, että Puolan hallituksen on ryhdyttävä toimiin suojellakseen Puolan kansalaisiaan. ! Pääministeri Beata Szydlo sanoi Warsaw ei ottaisi sen osuus maahanmuuttajien alle EU: n suunnitelman . Tuhannet maahanmuuttajat " tänne vain parantamaan elämänsä olosuhteet ", ja niiden joukossa " on myös terroristeja ", sanoi pääministeri Beata Szydlo 24.3.2016 - Puola on ilmoittanut suunnitelmista kovempia terrorismin vastaisten lakien -Puolan hallitsevan Laki ja oikeus -Tapahtumat Pariisissa ja Brysselissä ovat asettuneet Keskustelun terrorismi uhka on kasvanut ! Puola on ilmoittanut suunnitelmista kovempia terrorismin vastaisten lakien kahden päivän kuluttua verilöylyn Brysselissä. Suunnitelmat mahdollistaisi säilöönoton epäiltyjen , välitön karkottaminen ulkomaalaisten ja rajojen sulkeminen .
Torstaina Puolan hallitsevan Laki ja oikeus ( PiS ) osapuoli ilmoitti pyytää parlamenttia , jossa sillä on enemmistö , äänestää antaa turvallisuusviranomaisten uusia keinoja torjua terrorismia . Se mahdollistaisi myös pitkittynyttä vangitseminen epäiltyjen henkilöiden terrorismin mahdollisuudesta välittömästi karkottaa ulkomaalaisia ja rajojen sulkeminen . Puolan viranomaiset sanoi myös toimisi lopettaa anonyymiä käyttöä prepaid kännykkä kortteja ja nosta rajoituksia poliisin kykyyn etsintää ja tehdä yöllä pidätyksiä . Unkari julkisti myös joukon terrorisminvastaista toimenpiteiden torstaina puhelujen ja Internet valvonta helpompaa ja mahdollistavat pankkitilien voidaan seurata reaaliaikaisesti . Unkarin pääministeri Viktor Orban sanoi Bryssel hyökkäyksiä " olisi pidettävä hyökkäys Unkaria samoin ", lisäten , että Unkari on toteutettava " kaikki tarvittavat toimenpiteet " suojella itseään .
Puola liittyy Unkari suunnittelussa tiukkoja terrorismin vastaisten lakien vanavedessä Bryssel iskujen jälkeen ! että Euroopan rajoja voitaisiin paremmin turvattu !
http://www.dw.com/en/poland-joins-hungary-in-planning-stringent-anti-terrorism-laws-in-wake-of-brussels-attacks/a-19141781
- Näin Euroopan rajoja voitaisiin paremmin turvattu . Viktor Orbán , varjolla terrori-iskujen Bryssel yrittää ajaa läpi hänen kiistanalainen perustuslakiin muutoksia ja perustellaan se vetoamalla traagisten tapahtumien Brysselissä.
http://hungarianspectrum.org/2016/03/23/viktor-orbans-latest-attempt-to-introduce-martial-law-under-the-pretext-of-terrorism/
VAPAA EUROOPPAA !!!!!!! eroon ISLAMISTITTERRORISTIT ! on lopetettava terrorismi Euroopassa. Emme saa pelätä. Sen jälkeen mitä tapahtui eilen Brysselissä,
Puola ja Hungari on sulkenut rajansa ja valmistavät ANTI TERRORISM LAKI !
http://mvlehti.net/2016/03/27/puola-antoi-muslimeille-viestin-brysselin-iskujen-jalkeen-kertoiko-valtamedia-suomessa/
FREEDOM EUROPE !
Poland, Hungary Push for New Anti-Terror Powers After Brussels Bombings
Itä-Euroopan hallitusten vaativat uusia valtuuksia -kuriin terroristeja !
http://www.wsj.com/articles/poland-hungary-push-for-new-anti-terror-powers-after-brussels-bombings-1458832011
FREEDOM EUROPE
Onko Ruotsin kuningasparin tietää tästä muslimien käyttäytymistä ?
Röyhkeä käyttäytyminen muslimien Ruotsissa terrorismin Bryssel jälleen !
TÖRKEÄ ! TÖRKEÄ !TÖRKEÄ !
http://mvlehti.net/2016/04/01/ruotsalaisnaiset-osoittavat-alistumistaan-islamille/
Tätä lakia varmasti parantaa mahdollisuuksia ihmisille , joilla on oikeus saada tuntea turvallisempia ja elää rauhassa !
http://mvlehti.net/2016/04/02/puolaan-julkinen-seksuaalirikollisten-rekisteri-pedofiilien-nimet-ja-paikkakunnat-esille/
Varmasti tällaisen lain auttaa monet äidit lapsen omaa ahdistusta sekä naisille, jotka haluavat hiljaa palata töihin koteihin . Nyt lapset ja naiset voivat kävellä kaduilla vähemmän stressiä , tulee kevään ja kesän jotka varmasti naiset ja lapset tuntevat turvallisempi .Voi kävellä rauhallisesti läpi puistojen ja katujen , iltaisin ja tuntea olonsa turvalliseksi . Lomien aikana , kun tällainen oikeus tekee sinusta tuntuu paljon turvallisempaa . Onneksi on olemassa maita, jotka välittävät kansalaisten turvallisuuteen !
Huom ! Raiskaajia ja pedofiilit tullaan voimakkaasti rangaistaan !
http://mvlehti.net/2016/04/01/nain-rajusti-ulkomaalaisten-tekemat-raiskaukset-nousivat/
Pitää huolehtia siitä , että raiskaajia rangaistaan ankarasti !
Meidän täytyy huolehtia ja on otettava käyttöön vahvemmat seuraamukset raiskauksista ja vähättelyn naisia ja lapsia . Korkea seuraamuksia pedofiilien !
Tämä ei todellakaan ole hyväksyttävää , että näin helposti muslimit nöyryyttää naisia ja lapsia . Meidän on ehdottomasti vaadittava korkein rangaistus raiskauksesta ! Ei todellakaan ole hyväksyttävää tällaisten muslimien julmuuksien . Muslimit aliarvioida ja vähätellä naiset ja lapset . Meidän on ehdottomasti vaadittava korkein rangaistus raiskauksesta ! Meidän täytyy lopettaa tämä julma käyttäytyminen muslimien Euroopassa ! Röyhkeä vähättelyn naisten ihmisarvoa ja tällaista lähestymistapaa ehdottomasti pydettään erittäin iso rangaistus ! Muslimi pedot häpeämättömästi nöyryyttää ja kohtelevat naisia ja tyttöjä , aivan kuten niiden islamilaisissa maissa . Ne röyhkeä muslimit kohtelevat meitä täysin omien toiveiden ja tarpeiden ja siksi meidän täytyy lopettaa tällaista muslimien käyttäytymistä !
Nämä pedot muslimit on välttämättä heitettävä pois maasta ja Euroopasta !
STOP ISLAMISATIO JA MATUA !
No jos heille ei ole sopi islam kultuuri no ei varmasti matua Eurooppaan !
http://mvlehti.net/2016/04/02/pakolaiskielteinen-saudi-arabia-luo-2-biljoonan-dollarin-sijoitusrahaston/
RAJAT KIINNI EUROOPPAA !
Jos Muhamet ja. Islam eivät halua naisten huivin ja miesten mekkoja ja islamilainen kulttuuri ei todellakaan ole Euroopassa heille paikkojaan , jossa on erilainen kulttuuri joten Rajat. Kiinni EUROOPPAA !!!!!!!!!!!!M
OUTO MAA?
http://mvlehti.net/2016/04/04/kommunistin-tytar-nasima-razmyar-kertoo-ja-latoo-faktat-poytaan/
on matua , mutua ei ole reilua suomalaisille !!!!
Outo maa ei sen kansalaisten vain sijoittaa tuhomatua raha ja pian tulee olemaan konkurssissa tämän takia .Onneksi se ei kulje muissa maissa sellaisia tuhomatua!
Tällä hetkellä Suomi on melko konkurssissa ! Matua investonti ! ja Suomen talous on todella huono , matua syö raha !
ISLAMILAINEN ILMAPIIRI KASVAVA HUOLENAIHE !
Euroopan pesään muslimit poliitikkotyypit paskantaa matua ( rosvot , raiskaja , terroristit , barbarit ) Jos lukisit ja tutkisit historiaa huomaisit , että tosi kaukana toisistaan olevat kulttuurit eivät sopeudu Euroopassa koskaan ! Eurooppa on oma kulttuuri ja tavat. Joka tulee Eurooppaan on sopeuduttava kyseiseen kulttuuriin , eikä päinvastoin. Mutta ahne muslimit islamistit poliitikkotyypit ja paska kierre haluavat Euroopaan väkisin ja törkeästi meidän kotiin ! he haluavat meidän rahat ja meille väkivältä ! Minulla ei ole muslimeja vastaan , niin kauan ja niin kauan ! , kun vain he pysyvät ehdottamasti omassa maassaan tai menevat siihen kulttuuriin johon on sopiva, esim. Saudia Arabia ,Pakistan ,Turkki Iran jne. heillä on paljon raha Panamassa ! ja siellä on heidän islam ( burka , huivi moskeija ) Joten muslimit siellä on Islamilainen ilmapiiri teidän varten ! Euroopalaiset heillä on oikeus elää rauhassa ilman teitä ja paska islamia ! Ja teidän fasistia ja rasistia joten ISLAMILAINEN ILMAPIIRI POIS EUROOPASTA ! Muslimit on turha kuvitella, että kymmenet miljoonat muslimit vain otamme tänne Eurooppaan. Euroopa ei ole näiden muslimien koti. Euroopa taistele varmasti näin kauan oikeuksistaan kaikkialla missä näkevät islam merkkiä . Ja maailman miljardi muuta solidarisiä ihmisiä on valmis antamaan Euroopaan tuki, että saadan pois fasistinen ja rasistinen islam Euroopasta antavat meille kaiken moraalisen, taloudellisen ja poliittisen tukensa. ISLAMILAINEN ILMAPIIRI POIS EUROOPASTA !
Tämä ZOO takaisin heti !
http://www.breitbart.com/london/2016/04/04/thousands-migrants-cross-libya-italy-not-war-refugee-among/
koska mistä otamme niin paljon häkkit ja lukot
AIVAN SAMA ONKO PIENI TAI ISO MATUA=MATUA
http://mvlehti.net/2016/04/09/kuvattuna-isis-julkaisee-jarkyttavia-kuvia-joissa-lapset-poseeraavat-veitsien-kanssa-osoittaakseen-tukensa-puukotuksille/ MATUA PASKA !!!!!!
Islam tuhomatua PIENISTA !!!!!!!!!!! kehittyy Euroopassa matua =Ranska , BRYSSEL - ja muolla ...........
sillä baby koulutettuja muslimi islamilaisen kulttuurin
Tällaisia ystävällisia eläintarha on parempi ja nämä eläimet
https://m.youtube.com/watch?v=PtYOx0_4jZg
kuin haittalisia ja vihollisia muslimit
Haittalisia muslimit pois EU:sta
minun Ystävä Puola ei ottaa matua !
https://m.youtube.com/watch?v=OjjyHEIBeP8
Puola on ihana puolalaisten eikä matuille....
Puolassa, kukaan ei otti roskaruho, puhdas puolalainen ilmapiiri
Puola huolehtii puolalaisten !
Puola ei tee nauru matucamp kuten Suomi
http://mvlehti.net/2017/06/27/paivan-video-suvakit-ja-irakit-riemuitsevat-kun-suomalaiset-haadetaan/
siinä puolustelemassa niitä laittomasti maassa olevia, tommoset ylipainoiset läskit niitä matuja Suomeen haluaa kun muuten eivät saa munaa.
hallitapoliittisenkorrektiudenjakansalaistenratsia
http://mvlehti.net/2017/06/27/kuka-kaskytti-helsingissa-raakalaispoliiseja-selvitimme/
Puolan poliisi ei aloittama,
- yksinomaan karkottaa kaikkia laittomia matuja
Olisi oikein nähdä niin paljon poliiseja vastaan matu invaasion !
Puola ei ole saksa eikä Ranska
Puola ja puolalaiset heillä on oma identiifitetti !
kaikki portit ovat kiinni
https://m.youtube.com/watch?v=N6lX6vAwb-c
Päätöksen
https://m.youtube.com/watch?v=t2NXrDsZMxw
Poland ,Hungary, Czech Republic, Slovakia should leave the EU
Puola om aina Puola
https://m.youtube.com/watch?v=NMqYmG7fvPI
Siksi kun Saksa ei halua syyllisyydentunnossa potkaista Puolaa pois EU:sta.
Puola koskaan menettää eurooppalaista identiteettiä kuten Saksa
.?.....sanoo se......?
https://m.youtube.com/watch?v=TSGjGirCNd4
Itsenäisyys !!!
https://m.youtube.com/watch?v=1LW3OciBAMU
Puola ei ole supermarket merkelinmakroninsipiljunk
Puola on suvereeni valtio ja puolalaiset on vapaa kansakunta
Tervetuloa Puolaan
https://m.youtube.com/watch?v=5cxEHtZ2eGo
Niin,mitäpä siitä tulisi jos ali-ihmisiä lasketaan ali-ihmisten maahan.
https://fi.wikipedia.org/wiki/Ali-ihminen
Ja missä laatikon sulkee suvaitsevainenhuoria ????????
Puola ja Puolalaiset
https://m.youtube.com/watch?v=fTKy3RyKmGY
Niin, mitäpä siitä tulisi jos Puolan Yli-ihmisiä lasketaan PuolanYli-ihmisten maahan Puola Eurooppa
https://m.youtube.com/watch?v=zqejTOai5t4
On aivan varma , että Puola ei hemmotella, niitä laittomia miehiä matuporukka jotka tunkeutuivat Eurooppaan.
"Siksi kun Saksa ei halua syyllisyydentunnossa potkaista Puolaa pois EU:sta. "
Puolalle ilmeisesti maksetaan jotain korotettua EU-tukea vuoteen 2019 ja se kieltämättä sopii kuvaan, että Saksa (Merkel) on syyllisyyden tunnossaan maksattamasssa Puolan nostamista kehittyneeksi teollisuusmaaksi, Menettelytapa on sama kuin DDR:n liittämisen maksattaminen EU-jäsenmaille. Se sai tälläkin viikolla lisää jotain EU:n uutta investoinrahaa samalla kun Saksakin sai paljon. Puola sai moninkertaisesti verrattuna nettomaksaja UK:hon, joka lienee vielä jäsen.
kerro Kreikka, jonka lainattu eikä. saa takaisin
V4 ja Eu: n laittomat siirtolaiset 0
https://m.youtube.com/watch?v=HalWjxBYn8o
Saksa ja Ranska vain käyttää palveluja ,mutta Puola noudattaaa Nato maksuja ,
mitä ei voi sanoa näistä edellä mainituista maista.
Niin,mitäpä siitä tulisi jos maanpettureita haistavat paska rahaa
http://www.verkkouutiset.fi/kotimaa/mmarssioppaat-52218
Eurooppan Rikas Maa !
https://m.youtube.com/watch?v=Sjup9PJ25LM
Puolassa ei ole politiikassa maan pettäjiä kuten suomessa! Suomi on romahtanut jo pakolaisten takia ja meno senkuin kiihtyy....vitun sipilä tuhonnut suomen tulevaisuuden!
Voit sanoa, että hallitus petkuttanut kantaväestön
ja mitä tulevaisuus tuo teille petollinen matuhyökkääjät ????
Puola oli ja on ainoastaan Puola
Puola identiteetti .
https://m.youtube.com/watch?v=dhI6zDXYMpw
Niin, mitäpä siitä tulisi jos yli-ihmisiä , eivat avaa rajan !
https://m.youtube.com/watch?v=5pfcSXEPUvc
Niin, mitäpä siitä tulisi jos yli-ihmisiä , eivat avaa rajan !
https://m.youtube.com/watch?v=1Nou0iZaHIs
Stop immigration! Start deportation!
Oikeus karkottaa ,!!!
Puola ja yli-ihmisiä , eivat avaamia rajan !
https://m.youtube.com/watch?v=AXlgwxsSK3Y
Historia on opettanut heille paljon. Enemmän kuin suomalaisille, joilla on pää umpiluuta.
Puola voisi vastapainoksi ottaa huolekseen pakolaiskeskukset ja palautuskeskukset...
Ehkä asiat hoituisivat vähän nopeammalla aikataululla, ja ne ns elintasosurffarit pääsisivät takaisin lähtömaihinsa.
Euroopassa kansakunta !!!
https://m.youtube.com/watch?v=MjSgjugoRPM
Kaikki rajat on suljettu !
https://m.youtube.com/watch?v=2jxeRaj86Mw
en:n diktatuuria vastaan
https://m.youtube.com/watch?v=PVRyWl6Y3CI
Ei ! poliittinen korrektius
https://m.youtube.com/watch?v=Dgk8h7D8d0w
Puolan viesti :)))))
https://m.youtube.com/watch?v=XsgIqDbv4TI
tiet on vartioitu vastaan!!!!!!!! ---------)))))))matuvyöry
Puolan hallitus varmasti ei hyväksy laittomia maahanmuuttajia !
https://m.youtube.com/watch?v=jtRbwWRZhhs
Puolan kansalaiset varmasti eivät hyväksy laittomia maahanmuuttajia !
Puola ei ole myytävänä markkinaa merkomacrokatansipilpetturijunki
Puola kuuluu Puolalaisille !
Puola auttaa just siellä missä apua tarvitaan. Puola rakentaa kouluja, sairaaloita, lähetti ja lähettää koko ajan ruokaa ja paljon rahaa Syyriaan. https://m.youtube.com/watch?v=5f2TB86DHy4
Puola ei auta eikä tue elintaspokolaisia kuten Suomi.
Puolan hallitus ei ole maanpetoshallitus, niin kuin sshallitus!
Voisi tietenkin kysyä miksi iso maailman johtaja Trump tulee Puolaan !?
Puolalaiset jälleen kerran pelastamaan Eurooppa islamilta. Viimeksi 1683 Puolalainen Kuningas Sobieski ja Puolan Kultainen Hussars sen voittivat Vienin taistelun ja ajoivat aikanaan muslimit ulos Euroopasta.
Trump lupasi, luotetaan Puolan hallitus !
Yhdysvaltain presidentti erinomainen valtiomies Donald Trump tulee Puolaan.
Mister of America
https://m.youtube.com/watch?v=EAI0cTc1Yj0
Respect to Poland !
V4-maat tukevat Euroopan ja suojelee kansalaisten !
Puola ei hyväksy mädäntynyt sonta ja suvakkit voit vain kadehtia Puolan
Tuon tähän keskusteluun vähän toisenlaisen näkökulman, sillä asia on sellainen, että esim näissä maissa puola zekki , ja unkari ei ole oikein minkäänlaista sosiaaliturvaa omalle kansallekkaan, joten sellaista lakia ei yhdenvertaisuus lain takia tehdä, erikseen matuille, jotka tietää sen itsekkin ,joten ne hakeutuvat vahvoihin yliantelias maihin kuten pohjoismaat, saksa, ranska ja sen kaltaisiin maihin, eli ne itse määrävät minne haluavat tulla
Pitää nopeuttaa laittomien maahanmuuttajien karkotusprosessia.
Respect the law ! Stop illegal immigration! Start deportation!
Ne laittomat jäljellä kaukana maailman sivistyneen Euroopan ! Nämä oudot täynnä vääriä hymyilee , nämä hymiöitä täytyy olla hyvin varovainen ja älä pettää, koska ne eivät ole totta ja vilpitöntä hymyilee. Olemme nähneet matumarkkina Helsingin rautatieasemalla ja on tullut aikaa matutulvien ehkäisemiseksi ! Jätä aseistetut sotilaalliset omassa maassa vain se voi pelastaa Euroopan tragedia ja karkottaa laava matubordelliin.
on ollut Kokoomus hallituksessa viimeksi 1945
Kaikki on sopusoinnussa perustuslain välitöntä, niiden karkottamista !!!
Aivan varmasti päästään eroon sairaan poliittisen korrektius.
Kaikki ne, jotka ovat syyllistyneet laittomuuden , lain mukaan tullaan rankaisemaan.
Mitähän sanoisi Trump kuin näkee voimakas Puola ,täysin erilainen kuin Länsi-Euroopaa. Presidentti, joka täyttää lupauksensa kielto maastamuuton. Puolalaisia hänen ystävänsä sopimalla täysin saman politiikkaansa. Vakaa, rakentaa taloutta, turvallisuutta ennen kaikkea hallitukselle terve kansallinen sielu Euroopan yhteisö..
Huomaa, että Puola huolehtii puolalaisten ja heidän asemansa, kansalaisten turvallisuuden on erittäin tärkeä !
On tarvetta kieltää demoralization kansakunnat Pride-paraatissa
ja siirtamisen matulikaisia hiv bakteereit !
Lahia-Idän niiden seksuaalivähemmistöt karkottamista irstailu !
jos on vielä toivoa normaaliuden ja järkeä henkilöä Suomessa ????
Suomi voisi ottaa Japanista pingiksen pelaajan matuksi voittamaan MM kilipailut,aijuu ja 100 000 ahkeraa japanilaistyttöä nuorille pojille (mulle vanhalle kans 1 ) kun suomitytöt pihtaa,etsien somessa rikasta elättäjää niin loppuisi samalla se CS.n alituinen pelaaminen tietokoneella.
Mitäs suvakit siihen sanoisi,vieläkö hyysöilisitte?
Puolassa, slavic leijonat , eikä koskaan tule kalifaatin , MUISTA !!!
Puolalaiset on ritarillinen kansakunnan !!!
Parempi ohittaa Puola !!!
Puolassa tytöt ja lapset kävelevät hiljaa rauhassaa kaduilla
emme anna heidän koskettaa , kuten invaasiomatut tekevät täällä.
Älä koske ! Älä koske ! Älä koske ! Älä koske ! Älä koske ! Älä koske !
Sota Syyriassa on hitaasti tulossa lähes loppuun, Syyrian armeijan ja Yhdysvaltain sotilaita vapautti monet kaupungin Syriassa ja myös Irakissa,. Siirtolaiset alkavat palata yhteen rakentamaan kotimaahansa, jossa todella paljon työntekijöitä tarvitaan heti !!!!!!!!!!! ....Olemme yllättyneitä, miksei Suomen tiedotusvälineissä kerrottiin ???, että Irak on jo turvassa ! Eurooppa auttaa ja rakentaa kaupunkiin, että pakolaiset voisivat palata koteihinsa. Kaikki elintasopakolaisia on palautettava, koska rajat Euroopassa on suljettu ! Auttaa pakolaisia siellä paikan päällä !!!!!.... Suuri työvoima tarvitaan siellä ja he täytyy mennä takaisin !
lupasi maahantulokielto ja
http://beta.oikeamedia.com/o1-25152
kiristetty entisestään maastamuuton politiikkaa
On jo syytä ruveta ajattelemaan "Solidaarisuutta" Rajat kiinni ! Karkotus !
Rikollisuuden torjunta !!!!!
maahanmuuttoa suunnitelmasta
https://www.kansalainen.fi/paaministeri-orban-monikulttuurisuus-taysin-epaonnistunut/
Niin on totta, että urvapaikkapolitiikka ei ole enää olemassa Piste jäi nyt nykyinen karkotuspolitiikka maahanmuuttajien tuli voimaan !!!!!!!!!!!!!!
turvapaikkaa ? olevissa asioissa tietoisesti salakuljetetaan laittomia Libyasta Italiaan ja muiden valtioiden. Tällaiset salakuljetus , on rangaistava ja Eurooppaan pääsy on kielletty ! Tällä hetkellä tässä tapauksessa toimenpiteistä kiristetty ; sulkeutuivat ja tiivisteet Euroopan rajat. Valinneet aseistetut joukot vartioivat rajoja puolustava armeijan. Kolme erittäin korkea piikkilanka aidat hyvin taitavasti seurataan !
Lainmukaisiin toimiin on se , että laittomasti olevien turvapaikanhakijoiden
täytyy välittömästi palauttaa kotimaahansa.
"Emme aio osallistua Brysselin eliitin hulluuteen"
http://beta.oikeamedia.com/o1-26511
Näin viisas pääministeri Beata Szydlo ja Viktor Orban .
Olispa täälläkin järkeä ja viisautta ?
Puola on EU:n isoin vapaamatkustaja. Muut EU-maat hyväksyvät sen jostain kumman syystä.
Koska ne eivät ole tyhmiä kuten suomalaiset
Puola, koska Puolaa haluaa olla Puola ! -ja Puola on Puola !-ja puolalaiset heillä on oikeus omaan identiteettiin ! Kunnia Puolan ! Puolan identiteetti !
Puola ja puolalaiset itsellään on oikeus päättää, Oikeus päättää !
Puola, Unkari, Tsekki, Slovakkia on vahva johdonmukaisuutta Euroopan
sivilisaation ja kulttuuri , myös kyseisten maiden hallitus ja viranomaisia välittävät kansalaisten turvallisuus.
Saksa kärsii matun takia
https://beta.oikeamedia.com/o1-27124
Trump kieltää maastamuutto islamilaisista maista ja nyt Trumpin asettama MAAHANTULOKIELTO !!!!!! tulee voimaan !!!!!!!
oikeus pikaista karkotus !
Juuri tulin lomamatkalta Krakovasta. Tuolla pystyi vielä näkemään miltä Helsinki näytti ennen matutuksen alkua. Oli turvallista ja siistiä. Ei ollut nurkissa kiiluvasilmäisiä arabeja eikä mustakaapuja.
Ei ihme, että Puolan on veikattu olevan Euroopan johtava mahti 50-100 vuoden päästä.
Puola ei koskaan anna levitä matutuksenrutto omassa maassa, koska Puola taistelee kovaa salakuljetuksen torjumiseksi !
Muslimitulva Eurooppaan on lopetettava !!!!!!!uskonnolliset muslimimaahanmuuttajat eivät integroitu Eurooppaan.
Matut ,suvakit ja maanpetturit ei ole tervetulleita Puolasta
Sanomme kyllä 20 -50 vuoden päästå. näissä ......jotka päästävät sisälle tuhomatuja maa on 3.drMaailma, Lahia-Idän syöttö tulevaisuuden Saks, Ransk , Ruts ,Suom olevissa asioissa päästävät sisälle ukkosen jyrähdys.
todella monokulttuurinen Islamistinen eurooppa
Puolassa ei tue !
Lue sen totuus....
https://www.kansalainen.fi/puolan-television-uutiset-islamistiset-maahanmuuttajat-suorittavat-kulttuuri-invaasiota-mantereellemme/
Ei olisi radikaali käyttäytymistä, jos se ei aiemmin islamilainen radikalismi, tuotu Eurooppaan EU ilman valvontaa !!! Mikä tahansa suvereenin valtion ja valtio maailmassa on oikeus päättää itse , itsestään Rajat Kiinni ! vain liberaalit ovat tuoneet matuvyöry EU: n ulko- islamistien monikulttuurisuutta .
Rajat suljettiin niihin Euroopassa - Puolassa , Hungarissa , Tsekissa, Slovakiassa
Kiva kun on yksi valtio Euroopassa, josta matu-Iljushkaa ei tarvitse etsiä.
Uskomatonta naiiviutta hallituksen ja viranomaisten musliminmaahanmuuttopolitiikasta, joka epäonnistui !
Suomessa kansalaisten turvallisuuden on jo iso kysymysmerkki ? Katsokaa Suomi kaupungin tulvinutmatuttulviimatutkadut, koulut, kaupat, uimahallit joka paikassa kadunkulmassa ja kansalaiset ei ole enää turvassa , onko Suomi oma maansa ? Suuri pettymys ja epäluottamus kansalaisten ja ei ole tulevaisuutta .
Puola ei ole siirtokunta, joten emme hyväksy mitään nämä niin sanotut
Ymmärrätkö, mitä Euroopassa tapahtuu? kulttuurisesti kaukana matut yrittävät tyrkyttää likaista pyykkiä. Puola ei anna asuttaa maat laittomasti ja Puola ei hyväksy tätä rikosta !
Trump on Puolassa tänään. Viisi syytä, miksi hän on menossa sinne.
Tärkeä vierailu ja huippukokous Puolassa.
Puola ei ole sätkynukke EU, vaan huolehtia kansalaisten oman maan!
Puola on ensimmäinen maa Euroopassa, joka Trump vierailee puitteissa kahdenvälisten vierailujen. Suuri EU-maissa ei ole mitään täällä yhteys mitään tämän vierailun vain kateellisuus jää :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
KESKI -EUROOPPA
https://m.youtube.com/watch?v=Hnh24CDWIIY
Puola on ensimmäinen maa Euroopassa, joka Trump vierailee puitteissa kahdenvälisten vierailujen .
https://m.youtube.com/watch?v=jWZwJ0AjEHU
Terrorismin torjuntaa ja turvallisuutta Euroopassa !
Terrorismin torjuntaa ja turvallisuutta Euroopassa !
https://m.youtube.com/watch?v=1XhvaidcbsI
KATSO ! SUURI EUROOPPA
Terrorismin torjuntaa ja turvallisuutta Euroopassa
https://m.youtube.com/watch?v=4oCvysoMc0g
riippuvaisiksi unionin ?Puola ei koskaan ja muut suvereeni maat Euroopassa
FREEDOM EUROPE
https://m.youtube.com/watch?v=3smW2tSGCbA
FREEDOM EUROPE
https://m.youtube.com/watch?v=DLZKYl2sOKs
Kiitos ! sanoi kauniisti Donald Trump
Legendaarinen puhe Donald Trump !!! ja näin suurin osa maailman valtioista kuuli kaunis totuus ! Jumala siunatkoon teitä !
Ei saa unohtaa historiaa !
https://m.youtube.com/watch?v=us-0LjPzlNE
Puola on ensimmäinen maa Euroopassa, joka
Yhdysvaltain Presidentti Donald Trump vierailee .
https://m.youtube.com/watch?v=bdWVZEFNt8M
Poland defender of Europe for our freedom and yours !
Puola puolustaja Euroopassa vapaudestämme !
Kiitos ! Teille
https://m.youtube.com/watch?v=1XhvaidcbsI