Pariisin iskun tekijä oli turvapaikanhakija

Yksi Pariisin iskun tekijä oli turvapaikanhakija joka oli tullut lokakuussa Syyriasta Kreikkaan ja sen jälk Ranskaan.
21113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Niimpä oikein sormenjälkensä antanut Lespoksen saarelta Ranskaan ihan virallisia teitä soluttautunut terroristi.
Meidän lestakepuli pääministeri Sipilä vielä kehtaa edelleen jauhaa paskaa näiden maahamme tunkeutuneiden ja tunkeutuvien "turvapaikanhakijoiden" paperittomien turvallisuudesta vain pelkkää turvaa hakevat!
Kuukausitolkulla tänne virranneet maahantunkeutujat joiden taustoista ei kukaan oikeasti ota selvää suuria valehtelijoita,tulevat aiheuttamaan vielä Suomelle katastrofin levittäytyneenä Hangosta Utsjoelle.

Äänestä
  • Samalla tavalla olen ajatellut kuin sinä. Suomen tarkastus tärkeilee lankeemuksen edellä.
    Isiksen pojat osaa väärennökset ja näytelmä kääntyy heidän puolelleen. Suomi on tosi hölmö.
    Eduskunnassakin akat puhuu läpiä päänsä mamujen (nuorten miestulijoitten) puolesta. Sitten kun tosipaikka tulee, jolloin meikällekin annetaan aseet kouraan. Niin eihän ne akat ja paskanpuhujat sinne tappeluun joudu. Vaan jäävät turvaan eduskunnan vessaan siteitään housuunsa vaihtamaan.

    Äänestä

  • Sospol kirjoitti:

    Samalla tavalla olen ajatellut kuin sinä. Suomen tarkastus tärkeilee lankeemuksen edellä.
    Isiksen pojat osaa väärennökset ja näytelmä kääntyy heidän puolelleen. Suomi on tosi hölmö.
    Eduskunnassakin akat puhuu läpiä päänsä mamujen (nuorten miestulijoitten) puolesta. Sitten kun tosipaikka tulee, jolloin meikällekin annetaan aseet kouraan. Niin eihän ne akat ja paskanpuhujat sinne tappeluun joudu. Vaan jäävät turvaan eduskunnan vessaan siteitään housuunsa vaihtamaan.

    Tuo on oikeastaan aika mielenkiintoinen juttu jo biologisesti, nuoret naiset on aina voittajia näissä mamuasioissa kun saavat jälkeläisiä näiden miesmamujen avulla, uudet geenit kiittää.

    Äänestä

Vanhaa tietoa.tällä hetkellä selvinnyt ainakin kaksi ampujista oli näitä turvapaikanhakijoita.

Äänestä
  • Pian virallista tietoa tihkuu kytköksistä Suomen "turvapaikanhakijoihin".
    Miksi muuten rajoillamme on alkanut tehotarkastus?! Lisäksi poliisi pyytää tällä kertaa meiltä suomalaisilta apua epämääräisiin "turvapaikanhakijoiden" luomiin tilanteisiin.
    Saako siitä rasismisyytteen, jos näkemänsä ilmoittaa?!

    Äänestä

Menet samaa valtamedian juttua, spämmit ett- oli syyrialainen, vaikks passi ei todista näillänäytöillä vielä mitään. Mee valtaeliitin spämmeri jo kotios.

Äänestä
  • Hyyskällä kusi sukassa?

    Äänestä

  • Totta turuilla ja toreilla alkaa jo olla vaarallista liikkua todellisen terroriuhkan ollessa käsin kosketeltavissa näiden mutiaisten ja neegereiden liikkuessa joka paikassa isolla porukalla.

    Äänestä

  • kotinionlinnani kirjoitti:

    Totta turuilla ja toreilla alkaa jo olla vaarallista liikkua todellisen terroriuhkan ollessa käsin kosketeltavissa näiden mutiaisten ja neegereiden liikkuessa joka paikassa isolla porukalla.

    Ehkä on aika vähän harventaa niitä porukoita?

    Äänestä

  • dfgkjhkhj kirjoitti:

    Hyyskällä kusi sukassa?

    Apinoiden on taas hyvä pitää banaanitauko ettei joukkohysteria pahene!

    Äänestä

6€ pizzapoliisit kehiin! Ne tytöt maailman pelastaa

Äänestä
  • Kyllä nyt on ählätillä hätä pitsojensa puolesta.

    Äänestä

Iskuja tullaan tekemään ympäri eurooppaa. Tämä on vasta alkua.

Äänestä
  • Pitää paikkansa. Ja ehdin jo lukea, että jos Suomeen tulee terrori-isku, syy on Halla-Ahon. Tekevät varmaan jo valmiiksi YLE:ssä dokkaria Halla-Ahon syyllisyydestä. Se on kai sit provosoinut ne ääritekoihin ja kotoutusrahat on ollut liika pieniä ja ruoka pahaa.

    Äänestä

Jos hän olisi saannut turvapaikan Suomesta niin ei hänen olisi tarvinnut mennä Pariisiin.

Äänestä

Suomeen pitäisi ottaa miljoona nuorta miestä turvapaikanhakijaksi tai siis samantien antaa kansalaisuus. Papereiden katsominen rajalla on rasismia ja törkynatsismia. Myös kaikki alle miljoonaa ehdottavat ovat persuja, rasisteja, natseja ja sovinisteja ja sivareita!

Äänestä

Minulla on oikeus katsoa pakolaisia vihaisin ja halveksivin ilmein. Vaikea kieltääkään.

Äänestä

No johan sen totuuden näkee, se " Sokea Reettakin ". Mutta nämä hyssärien aivopesemät ja pelottelemat päättäjät ovat vain niissä " Unelmissaan " täysin todellisuuden ulkopuolella. Että silleen.

Äänestä
  • Kyllä päättäjät näkevät tilanteen mikä se on mutta eivät uskalla ja välitä laittaa hanttiin. pelko siitä mitä seuraa jos eivät toimi kuten toimivat ajaa tähän ja välinpitämättömyys ovat munattomia

    Äänestä

uppp

Äänestä

Jokainen taliaivo on uhka.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Justttt kirjoitti:

Yksi Pariisin iskun tekijä oli turvapaikanhakija joka oli tullut lokakuussa Syyriasta Kreikkaan ja sen jälk Ranskaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu