Upea Misuli

Kuka oli tämä upea misu Lauantain biisikärpäsessä.
Wau mitkä rinnat ja perä nam nam
6211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikös se ollut Johkis ainakin muodoista päätellen

Äänestä

Taina Takahoro

Äänestä

Johanna sä laulat kuin satakieli.....Kiitos

Äänestä
  • Tarkoitat kai että ottaa poskeen kuin satakieli...

    Äänestä

Ompa upea kuva tästä misulista alastonsuomessa

Äänestä
  • Millä nimimerkillä löytää?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lempitohtori kirjoitti:

Kuka oli tämä upea misu Lauantain biisikärpäsessä.
Wau mitkä rinnat ja perä nam nam

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu