Päättäjät ja valtamedia

antaa ymmärtää, että maahamme on tullut ja tulee jotenkin eri porukkaa, kuin mitä esim. ranskaan ja ruottiin. Millä tavalla tää väki muka eroaa noiden muiden maiden matuista?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

He eivät tiedä mitä he tekevät! YLE LAKKAUTETTAVA VÄLITTÖMÄSTI JA HALLITUS KAADETTAVA. Kummatkin ovat pettäneet Suomen kansan täydellisesti.

Äänestä

Päättäjät eivät tiedä, ketä maahan on tullut ja tulee. He tietävät vain sen, ketä tulijat VÄITTÄVÄT olevansa. Lisäksi 10.000 tuli ilman, että on tietoa edes siitä, ovatko rekisteröityneet tänne vai ei...

Äänestä

Eihän nuo edes kuvasta tunnistaneet etsintäkuulutettua terroristia, vaan päästivät tämän menemään, kertoi tämänpäiväinen IS.

Äänestä
  • Sauli luulee Islamia hyväksi usonnoksi? ja heidän pitää saada moskeija helsinkiin sauliskan miälestä. Onkohan noi suomen päättäjät reptilianien aivopesemiä?
    ja sitähän on sanottu kaikkien rokotusten nykyjään sisältävän mikrosirun. Jospa saulilla ja kumppaneilla on se siru ja sillä aivopesty heidät on?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


khjgy kirjoitti:

antaa ymmärtää, että maahamme on tullut ja tulee jotenkin eri porukkaa, kuin mitä esim. ranskaan ja ruottiin. Millä tavalla tää väki muka eroaa noiden muiden maiden matuista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu