Oliko tämä senssipalsta

J.Suoro puhelimessa. Tarvittisin naista, Olen 101 hetero.
Homot älkööt vaivautuko. Onko täällä vappaana naista ?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hohhoo Kapi, tuo ei mene läpi.

Homo sinä olet.

Äänestä
  • HO HOO, HO HOO!

    Äänestä

Ei mie mies kävisi.
Nahkahousut on ihgud !

Äänestä
  • Nahkahousut on tosi ihgud. Vielä kun näkisi vanhan herrasmiehen saunakuvia. Täällä riittää jos on 5% hetero.

    Äänestä

Tää o lesta kepu palsnta.. eli kaikki käy

Äänestä
  • Mitä sie ukkopaha sanot. Lapsiinko sekaannut ?
    Kyllä saat mennä sinne viherpiiperoitten ja halosen setaan.
    Mie etsin oikeaa naista, enkä näitä vinksahtuneita homo lesboja.
    He seta pervojen alueella.
    ooko siekin niitä ?

    Vai lapsiin kehoitat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ystäväll.J.Suoro kirjoitti:

J.Suoro puhelimessa. Tarvittisin naista, Olen 101 hetero.
Homot älkööt vaivautuko. Onko täällä vappaana naista ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu