Oon seurustellu jo pari kuukautta tosi kivan naisen kanssa. Homma toimii muuten mutta seksi...Nainen on ehkä hieman normaalia väljempää kokoa. Seksi ei tunnu oikeastaan yhtään miltään, en tunne aktin aikana juuri mitään. Alkaa pikkuhiljaa turhauttamaan. Olen alkanut vertailemaan tuntemuksiani ja nykyistä akkaani koko ajan exääni, jolla oli vähän liiankin tiukka...Voiko tästä vielä tulla jotain vai pitäsikö lopettaa koko juttu alkuunsa ennen kuin suhde kehittyy vakavammaksi? Itselleni seksi on tärkeä osa suhdetta ja haluan sen toimivan kaikilla tasoilla. Kokemuksia?
Akka vaihtoon ?
Pekka
41841
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Parempi mennä vaan Nordströmin klinikalle peniksen pidennykseen niin loppuu sunki ongelmas...
Unohda tuon edellisen pellen viesti. Tiedän tilanteen. Joskus ihmiset ei oikein tajua sitä, että myös pillut on erilaisia. On olemassa tiukkaa ja on olemassa löysää ja suurin osa on siltä väliltä.
Mutta tähän sun tapaukseen. Olen itse ollut myös kerran suhteessa jossa naisella oli ihan tajuttoman löysä. Ihan oikeasti välillä ei tiennyt, että seisoiko vai ei kun ei tuntenut mitään. Omalla kohdallani seksistä meni maku. Se ei tuntunut miltään.
Nainen ei käsittääkseni ollut ongelmasta tietoinen enkä minä osannut tai kehdannut siitä sanoa. Suhde ei kaatunut siihen mutta kyllä minäkin mietin asiaa silloin tarkoin. Itselle seksi ei kuitenkaan merkkaa niin kamalasti joten annoin asian olla. Ero tuli myöhemmin muista syistä mutta täytyy sanoa, ettei hän ole päätynyt sen jälkeen minun märkiin uniin. Siitä lienee molemmat iloisia ;)
Voisitko tehdä palveluksen ,järkkää mulle fren-
dis luulen et olis mulle sopiva. Olisin tosi
kiitollinen lahjoituksestasi.
Osta rautakaupasta ketjua ja kierrä ympärille, niin johat tulee castusta.