Mitäs nyt tiltut?

Juuri oli tullut trollipajaan ohjeet Ranskan mollaamisesta? Nyt sitten Putin alkoi yhteistyöhön Ranskan kanssa. Luulisi sianpaskakuski Abrahammia ja kumppaneita vituttavan.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Puna-viher piiperot muhivat koloissaan, jos eivät ole SPR:n vastamäkityöntö porukassa.

Äänestä

Ei ne tiltut ole vodkapäissään vielä huomanneet uusia ohjeita. Tai sitten molopääpomot ovat unohtaneet lähettää. Obana ja "baltiantiltut" ovat jääneet mollaamatta muutamaksi päiväksi, joten onkohan trollipajassa suuri epätietoisuus vai kestokännitalkoot?

Äänestä

Tiltuja vituttaa suunnattomasti se, että enemmistö suomalaisista tuntee solidaarisuutta ranskalaisia kohtaan Pariisin iskujen takia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Putin_on_liero kirjoitti:

Juuri oli tullut trollipajaan ohjeet Ranskan mollaamisesta? Nyt sitten Putin alkoi yhteistyöhön Ranskan kanssa. Luulisi sianpaskakuski Abrahammia ja kumppaneita vituttavan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu