Luoja kiusatulle

Itse aloitit

Enkä aloittanut

Odotit kuitenkin

Katsoin näkymiä

Elät sen kanssa aina

Hyvää älyelämää kans

Sovitaanko riitoja hyvänsä

Mitä vain ne ovatkaan planeetan

Söitkö hyvin viime viikolla mukava

Kiitos kyssäristä nuorempi nöyrtyy
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihmeellistä viisautta !!!!!

Äänestä
  • korjausta.asiaan
    17.11.2015 7:52
    UUSI
    "seksuaalisuuden Jumala asetti miehen ja naisen välille"
    Jumala itse yhtyi kamelin kanssa, koska Jeesushan on tutkimusten mukaan sikissyt kamelin perseessä. Näin ollen pikku lipsahdukset ovat ihan suotavia ellei jopa pakollisia.

    Äänestä

nhgfDerty78
17.11.2015 17:35
Jos pakanat eiiiiiiiii tiiiiiiiiieedääää????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
sanotaan:
Näin: "Pallihiki œ On Jumalan Lahja!!!!!!!!!!!!!!
paljoooooooooooon: Olen paljoooooooooooon nuuskinut tänääkin kun luen Raamattua ja paljoooooooooooon Evankeloin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Toivoen, Se "Derty" = saksankielellä eli Evankelista
pallihikinen,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaikkitietävä kirjoitti:

Itse aloitit

Enkä aloittanut

Odotit kuitenkin

Katsoin näkymiä

Elät sen kanssa aina

Hyvää älyelämää kans

Sovitaanko riitoja hyvänsä

Mitä vain ne ovatkaan planeetan

Söitkö hyvin viime viikolla mukava

Kiitos kyssäristä nuorempi nöyrtyy

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu