Luoteis-Uusimaa kertoo, että Vihdin kirkonkylässä alkoi viime perjantaina illalla noin kello 22.30 tapahtumasarja, jossa kolme turvapaikanhakijaa ahdisteli kahta kirkonkyläläistä 14- ja 15-vuotiasta tyttöä.
Ahdistelijat ovat poliisin hallussa, joka kieltäytyy kommentoimasta tiedotuskiellon takia.
3 turvapaikanhakijaa ahdisteli kahta tyttöä
3
145
Vastaukset
- njetkoments
http://www.finnleaks.net/kolme-maahanmuuttajaa-ahdisteli-kahta-vihtilaistyttoa-poliisi-vaikenee/
Tytöt ovat järkyttyneitä. Turvapaikanhakijamiehet ovat poliisin hallussa, mutta poliisi ei halua kommentoida asiaa.
Luoteis-Uusimaa kertoo, että Vihdin kirkonkylässä alkoi viime perjantaina illalla noin kello 22.30 tapahtumasarja, jossa kolme turvapaikanhakijaa ahdisteli kahta kirkonkyläläistä 14- ja 15-vuotiasta tyttöä. Miehet ovat nyt poliisin hallussa. - Avuntarveonsuuri
Voi. Ovatko polkupyörien keräilijät unohtaneet hankkia näille hätää kärisiville kaikkein tärkeimmät, apuvälineitä seksuaalisten tarpeiden purkamiseen. Varmasti löytyisi vapaaehtoisia myös vähän antamaan ihan konkreettista apua näillä ihanan suloisille tulijoille.
- läntintukiry
Juu keräys pystyyn. Meillä on unelma. Suomi ei ole enää lintukoto. Näyttääkö Karkkilan kerääjät esimerkkiä ja ottaa partapoikia kotiinsa hoivattavaksi, ettei tarvitse tuoda hätäänsä esiin kirkonkylillä? Muistitteko keräyksessä hankkia lasten partakoneita myös?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs541718- 171623
- 821403
- 1741386
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3061332- 201268
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti98985Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61958Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33933- 349854