Mulla on joku itsetunto-ongelma iskenyt. Nyt kun olen ollut vapailla markkinoilla olen ollut muutaman miehen kanssa.
Yhdellä miehellä oli aika pitkä penis 22cm. Mutta hänellä ei seissyt kunnolla. Kostun todella paljon ja aloin pohtimaan onko vika minussa. Mutta hän myönsi että hänellä on vaikeuksia ylläpitää erektiota. Suuseksi piti olla todella rajua ja kesti kauan ennen kuin hän sai.
Tapasin toisen jolla oli ihan normimuna. Hän oli todella innoissaan kostumisestani ja sai orgasmin yhdynnässä ihan normaalisti. Sekä suuseksillä laukesi muutamassa minuutissa.
Kukaan ei ole koskaan valittanut että olisin löysä vaan että pilluni supistelee ihanasti koko ajan.
Jäi vaan pieni pelko oliko vika kuitenkin minussa kun tämä isomunainen ei tuntunut oikein miltään, mutta johtuisikihan se siitä, että pienempikin muna on aina tuntunut hyvältä siis 10cm jos on ollut kova koko yhdynnän ajan.
iso penis muttei seiso
7
763
Vastaukset
- IsonMolonKirous
Ihan yleistä, nuo "jättimolot" ei vaan kertakaikkiaan seiso kunnolla, turhaan tuosta itseesi otat, kyllä tuo ongelma on paljon kiusallisempi sille jätkälle.
- fffghgfhfhtrg
Älä suotta murehdi tuollaisia. Itsekkin vastasit, että kova tuntuu hyvältä ja siinähän se pointti juuri on.
OKV-palstan Asko kertoo, ettei yli kolmentoistasenttistä penistä ole olemassakaan. Eli avaajan kertoma tilanne ei ole mahdollinen.
Ja mahdollista on myös se, että tuon avauksen kirjoitti hyvin pienimunainen mies.
Myös pieni penis voi olla löysä, kuten usein onkin.- tuhkiss
noita tuhkamunia aina löytyy.
- arasade
Suuremmilla on suurempi haaste saada tarpeeksi verta tuubeihin. Eli normaalikokoisella ja suuremmalla ollessa yhtä heikko terveys ja mentaalitilanne, niin todennäköisemmin suuremmalla seisokkiongelmia.
- dadsadada
Isokullisilla ei yleensä seiso kunnolla, kaikkihan tän nyt tietää.
- konepa
Itse olen myös sitä mieltä että seksi on paljon parempaa kovakullisen miehen kanssa jolla jämäkkä seisokki eikä puolitangossa oleva vetelä pimpanrepijä. Minusta kullin koolla ei väliä jos vehkeen kantaja on ok. Meistä kukin on sellainen kuin on ja sen kanssa on elettävä. Nykysome maailma on luonut hirveät paineet varsinkin nuorisolle joiden kuva seksistä ym on täysin vääristynyt. Minullakin on seksikumppaneita ollut elämän varrella useita ja niitä 20cm kulleja ei ole vastaan tainnut tulla kuin yksi ja sekin oli erän italialainen mies. Suomalaisilla minun kokemuksen mukaan kullit on tyyliin 12-16cm pitkiä. Että nämä keskustelut voisi lopettaa ihan turhina.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2004115Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t572914Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per891528Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181286Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va121244Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi71053Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20221052- 471003
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt234982- 49946