Yksi apina täälä möykkää,että vanhemmat kuuluvat asiaan vaikka he eivät ole tehneet mitään.Pidätetään kaikki saatanan vanhemmat niin tuleepahan tälle yhdelle kusipäälle hyvä mieli.
Vankilassa ahdasta
VanhemmatVankilaan
781
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aloittaja kaipaa psykiatrista hoitoa.
Miksi pariisin iskun vanhempia ei ole vedetty mukaan siihen sotkuun hä? Miksi tämä on muka poikkeus.Nyt poliisi voisi etsiä jokaisen rikollisen vanhemmat niin saadaan kaikki tuomarin eteen.Niinhän tämä yksi kusipää täälä möykkää..
"Mitennii vanhemmat ei kuulu tähän lässynlässyn"
höpö höpö ,,lääkitys nyt kohdilleen ja menoksi DDDDDDD
Miksei samantien niin että minä vaikka ajan törkeän ratin ja vanhemmat saa syytteen..jeesuksen idiootit ajatelkaa vähän ennenkun vedätte toisten vanhempia rikoksiin mukaan.
Tässähän saisi pian tehdä ihan uusi laki.Minä ryöstän pankin ja vanhemmat istuu määrätyn ajan linnassa.Vittu te ootte tyhmiä :DD
Vanhemmat ovat siittäneet ja KASVATTANEET hirviön!!!! Ei ihme, että totuus myös vanhemmista halutaan esiin!!!
Ei hyvä vitun helvetti luoja !!!!!!!!!!!!!!!!! Ei jumalauta hanki jo apua ja nopeasti !!!!!!!! Onko jo vanhemmat pidätetty ? :DDDDD
Jokainen voi kohdallaan miettiä, jos oma lapsi eksyy väärille teille, miltä se tuntuu. Vaikka kuinka olisit kasvattanut ja ohjannut. Surullisena ajattelen tämän murhaajankin vanhempia. Tuska on varmasti HEILLÄKIN.