kohtaan kasvaa;
http://www.iltalehti.fi/uutiset/201511240100006_uu.shtml
Vääräuskoinen rättipää törmää vapaaseen kulttuuriin ja kun näkee pikkusen paljasta pintaa niin sitten raiskataan.
Nämä on niitä miehiä, joille nainen on lapsentekokone ja ei sitten muuta.
Ja näitä ei pidä sitten helliä.
Ensinnäkin kavereilta pitää leikata pallit ja pitkä linnatuomio ja istumaan samaan selliin vanhan ruunan morsiameksi.
Suomessa pitää ottaa lakiin myös kuolemantuomio ja sitä pitää soveltaa näihin toisen elämänpilaajiin.
Suomessa lainsäädäntöä pitää kiristää ja karkoittaa kaikki rikolliset maahantulleet.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/201511240100006_uu.shtml
Vääräuskoinen rättipää törmää vapaaseen kulttuuriin ja kun näkee pikkusen paljasta pintaa niin sitten raiskataan.
Nämä on niitä miehiä, joille nainen on lapsentekokone ja ei sitten muuta.
Ja näitä ei pidä sitten helliä.
Ensinnäkin kavereilta pitää leikata pallit ja pitkä linnatuomio ja istumaan samaan selliin vanhan ruunan morsiameksi.
Suomessa pitää ottaa lakiin myös kuolemantuomio ja sitä pitää soveltaa näihin toisen elämänpilaajiin.
Suomessa lainsäädäntöä pitää kiristää ja karkoittaa kaikki rikolliset maahantulleet.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Surullinen tapaus, voimia uhrille. Tekijät molemmat alaikäisiä, kuten uhrikin. Törkeästä rikoksesta ulos maasta kun tuomio on lusittu. Kuolemantuomiota ei tietenkään enään takaisin. Emme kai halua muuttua samanlaisiksi kuin nämä kaikkein kehittymättömimät kulttuurit.
Mutta kun yhden rikoksesta ei kannata kaikkia syyttää. Saisipa vain tuota työllistymistä helpotettua.
Mutta kun sattuu liian usein näille kavereille.
Tietyistä rikoksista kuolemantuomio on paikallaan ja esim. terrorismi on yksi sellainen.
Ja jos ajatellaan näitä raiskaajia , niin ne pilaa uhrin ja monen läheisen elämän ja kannattaako näitä sitten sääliä.
Pääsevät toistamaan tekonsa.
Ihmettelen, että kun esim. kaveri raiskaa ja tappaa jonkun ja saa siitä jenkeissä kuolemantuomion, niin ihmiset pohti sitä, että kärsiikö tämä kaveri teloituksessa kipua ja tuskaa. Onko sillä mitään väliä? kärsikö uhri ?
Tämmönen lässyttäminen on täysin hanurista ja tunteilu ja sääli rikollista kohtaan on tyhmyyttä.
Moni näistä tietää seuraukset .
Terrorismi? Joillekin terrorismiä on turkistarhaiskut, jollekin kaasuiskut kulkueisiin. Kuka määrittää terrorismin? Ei raiskaajia kannata sääliä. Tuomiot vain kohdalleen. Persujen työmies on tuomittu raiskaaja, olisiko hänet pitänyt teloittaa?
Tuo isis tyyppinen kiduttaminen ja teloitus ei oikein osu länsimaisen oikeuden kuvaan. Monet jotka kauhistelevat heidän toimiaan olisi kuitenkin valmis tuomaan sharia-lainkin suomeen.
Näitä roistoja ei voi puolustella millään tavalla, mutta sellaiseltahan se käy, joka ei pysty tuntemaan mitään sympatiaa suomalaisia lapsia ja nuoria kohtaan, joiden elämä tuhotaan näiden sivistymättömien ulkomailta tulleitten hylkiöiden toimesta.
Onko nämä sulkia äärisuvakkien hattuun, vai alennetaanko hedät ihmisen alimpaan kastiin.
Eipä kukaan ole puolustanutkaan. Koita opetella ymmärtämään kirjoitettua tekstiä..
Sipilä edelleen hyssytelee,varoittaa ylilyönneistä,mitä nuo raiskaustapaukset sitten on?
Päiväkaudet joutilaana ,ruuat ja asunnot maksetaan valtion puolesta,ei ihme jos ongelmia tulee.
Mitä ihmeen paljasta pintaa sitä marraskuun pimeillä näkee!
Suomalainen tyttö vain ei edes osaa kaihtaa jokaista miespuolista vastaan tulevaa. Kyllä kehotus "Maassa maan tavalla" on iskostettava ainakin tässä asiassa jokaisen maahanmuuttajan aivoon.
Toivottavasti nämä kundit joutuvat boikottiin myös omassa yhteisössään, kun selviää, että heidän rikoksensa tähden kaikki maahanmuuttajat ovat nyt karsastuksen kohteina. Kehen heistä enää voisi luottaa? Oikeusmurha tapahtuu, jos syylliset saavat oleskeluluvan.
Näihin nuorisorikollisiin ei ilmeisesti tehoa muu kuin sakin hivutus, koska he eivät ymmärrä ns. sivistyksestä mitään. Ennen vanhaa karjuja salvettiin ja niistä tuli tosi kilttejä.
Nämä ukot on huippurasisteja naisia kohtaan. Helvetti me tuodaan huippurasisteja tänne raiskaamaan. Nämä todellisia naisen alistajia monin eri tavoin ja julmin rasistisin tavoin.
Nämä kusipäät pitää karkoitaa välittömästi hevon kuuseen. No tietysti sipilä majoitaa nämä mamut omaan kämpäänsä ja 24 h poliisi vartiointi kämpän ympärille. Tiedä jo monia naisia jotka on joutuneet muutamaan esim lenkki reitejään näiden hihulien takia. Onko se oikein kysyn vaan,kun suomessa on totuttu liikumaan suht turvallisesti joka paikassa.
Oletteko bolsut ikinä miettineet faktaa että tuottavaa työtä tekevät kettu/minkkitarhurit hyödyttävät veronmaksullaan enemmän suomalaista yhteiskuntaa kuin te yhteiskunnan tuilla ja veronmaksajien varoilla palkatut bolsuhyypiöt. Jumalauta bolsut, erttekö saa johtoonne muita kuin oikeaa työtä vieroksuvia luusereita.