saatana mikä vittu siinä on ettei rajoja saada kii

ni. Kuka täällä oikeesti tarvii noita loisapinoita. Nyt pitäis venäjän ja suomen yhdessä toimia noita hihhuleita vastaan. Tulis sota ja tappais noi kaikki paskat maanpäältä
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tollot poliitikkommehan se syy on, miksi näitä hiekka-apinoita on tullut yli 25 tuhannen pään lauma! Ei se rajojen sulkeminen enää mitään auta kun vahinko on jo tapahtunut eli partalapset tekevät jo tuhojaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helvettiperkele kirjoitti:

ni. Kuka täällä oikeesti tarvii noita loisapinoita. Nyt pitäis venäjän ja suomen yhdessä toimia noita hihhuleita vastaan. Tulis sota ja tappais noi kaikki paskat maanpäältä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu