Keskustalainen

pessilakka

Pääministeri haluaa näitä raiskaajia SUOMEEN JA ERITYISESTI KEMPELEELLE.
Lupasihan hän talonsa näiden raiskaajien asunnoksi.

4

52

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kelpaakosuomalainen

      persuputkonenkin voisi muuttaa sinne?

    • turvapaikkaton

      Eiköhän kaikki mamut halua muuttaa Kempeleelle, niin pian kuin mahdollista. Mutta mihin Sipilä siirtää turvattomat naiset ja tytöt turvaan mamujen raiskauksilta.

    • Suomesta kuningaskunta-mamusta kuningas?

    • kkii

      On se sipilä hieno neiti, vitttu mikä läski soinin ja hampaalisen stupidon yhdistelmä.
      On ne turhia loisia SUOMESSA, Muutama hyvä toimari hyvällä palkalla hoitamaan yhteiskunnan asioita niin loppuu virkamiesten syöttämä paska.
      Paavo Arhinmäki, teki ministerin työnsä oikein ei osallitunut mihinkään vaikuttavaan asiaan suomessa. Sorry, heilutteli se jotain seta lippuja kisoissa.
      Ai nii, unohdin sen et natiainen sammu kahden viikon rasittavalla työmatkalla sotsis ravintola pöytään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      240
      45241
    2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      123
      25996
    3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      325
      15677
    4. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11203
    5. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      171
      10805
    6. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      122
      9707
    7. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9681
    8. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8478
    9. 242
      6824
    10. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6491
    Aihe