Taas 14-vuotiaan raiskaus

Poliisi on tänään vanginnut mamun,joka raiskasi tytön Raisiossa.
Ihme että oli lehdessä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taitaa olla sitten kaksittaistapaus. Ei voi enää mediahyysärit väittää että olis yksittäistapaus, kun juuri oli samanlainen..

Äänestä

Kohta varmaan käy niin, että kiellettään näiden raiskausten uutisointi, koska se on rasismia...sitä tapahtuu ja on tapahtunut pahoinpitelyjäkin, joita ei ole tullut lehtiin, tiedän ja olen nähnyt erään tytön pahoinpidellyt kasvot ja tekijänä oli kolme ulkomaalaistataustaista miestä.. kaikki eivät tule lehtiin. Pitäkää huolta itsestänne ja vanhemmat; älkää laskeko tyttäriänne enää yksin myöhään ulos..valitettavasti, tähän on tultu..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoitoon kirjoitti:

Poliisi on tänään vanginnut mamun,joka raiskasi tytön Raisiossa.
Ihme että oli lehdessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu