Saunafestarit vaakalaudalla

Hoikkalan tietotoimiston mukaan Kylpylä harkitsee Saunafestarien jatkoa.

Hallitsevan vihtamestarin mielipiteet ja kirjoitukset eivät miellytä kaikkia.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näistä kirjoitteluistasi on tehty rikosilmoitus. Jos on epäselvyyksiä, voin toimittaa jäljennöksen ko. rikosilmoituksesta. Joillakin näyttää olevan varaa maksaa tulevat vahingonkorvaukset ja muut liitännäiset = D

Äänestä

Hyvä homma.

Äänestä

Saunaseuralle ei kuulu vähäjärkisten kirjoittelut. Pääasia että kiuas on kuuma. Mestari pankoot missä tykkää ja haukkukoot ketä lystää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niukkarinen kirjoitti:

Hoikkalan tietotoimiston mukaan Kylpylä harkitsee Saunafestarien jatkoa.

Hallitsevan vihtamestarin mielipiteet ja kirjoitukset eivät miellytä kaikkia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu