Sota-ajan lapsena vähän arveluttaa, että arvaako sitä ennään rollilla käydä yksin kaupalla ja kirjastoautolla. Ouvoltahan se tuntuisi ku mustamies selkään könyäisi. Avoin oon kailelle uuvelle, mutta jotain rotiahan olla pittää.
Raiskaako ne miehiäkin?
Kullervo.71vuotta
2180
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Koraani kieltää miesten välinen seksi. Mutta miehen merkki on parta. Saat nähdä, että kaikki ISIS taistelijat on parrakkaita.
Joten kasvata partaa, ja voit rauhassa rollata yksin kaupoissa ja kirjastoautolla...
Kaikki liikkuva käy kohteeksi.
http://www.voice.fi/pop/hullu-maailma/sairasta-orankia-kaytettiin-seksiorjana-ilotalossa-ei-herkille-47181 jo ja vastaavia on ollut kuvattuna YouTube ssa aasi lammas kana koira joten ei se turpakarvakaan suojele.
Bumbumbum paapparainen.....ole vaan varovainen siellä liikenteessä...A-studiossa juuri sanottiin, että jotkut pakolaiset ovat HOMOJA ja tulevat siksi tänne Suomeen. Vinkkinä sanon, että kannattaa asentaa siihen rolliin moottori, jotta pääset vikkelästi karkuun.
Tottakai, mutta teillä saattaa jo ikä suojella, kuka tietää. Itse hoitelen kaupusteliat ym. sisääntulijat, yrittäjät, ottamalla ensin kännykällä kuvan ja sitten seuraavaksi tervehdin, että Helou.
"Jotkut pakolaiset ovat homoja"? Muslimikulttuuriinhan kuuluu persepanot miesten kesken ihan yleisesti, vaikka ovat muuten olevinaan niin helvetin homovastaisia, mutta auta armias kun tulee yö ja ällähilällähi ei näe niin johan on jokaisen partaneekerin perse ruvella.
Hei Helou. Päätalon kirjassakin kerrottiin, kun oli sodan aikaan tyttöjä jotka kävivät saksalaisten parakeilla syömässä suklaata ja nauttimassa konjakkia, eli nussittavana. Nytkin pakolaisten ympärillä jatkuu sama meininki, tyttölapset maistelee ja nautiskelee. Nussimisen jälkeen alkaa hirvee haloo minut on raiskattu. Pakolaisia turhaan syyllistetään. Tämä selvä varmaan, tottakai on raiskauksia ja "raiskauksia". Pissiksillä on paha homma, kun kutittaa syvemmältä kuin sormiylettää....mutta älkää turhaan syytelkö, turha leikkiä, pakolaisilla on monesti elämä kyseessä.
"Ainut rehellinen poliitikko jonka tiedän on Kimmo Sasi. Hän meni laivanhyttiin aamuyöstä naikkonen kanssa ja kertoi medialle, että puhuimme politiikkaa." Luotan politikkoihin
Pedofiili selittelee.
Tuntivat jo toisensa, nautittiin väkijuomia, oltiin jo tuttuja entuudestaan. Ex-ministeri Sasi onkin varmaan ainut kuka ei jossain vaiheessa lopeta politiikan puhumista, onko se sitten lievä raiskaus. Käräjillä pohditaan.
Rikoshan on kun yhtyy alle 16v. Raiskaus on ihan eri juttu. Viimeaikaiset ovat tunteneet toisensa, tuskin tuomio tulee raiskauksesta, vaan alaikäiseen sekoamisesta, tosin en muista onko eläimiin sekoaminen vielä rikollista, mutta samaa linjaa, ikäkään en tiedä eläimien osalta.
Suomen rikoslaista eläimiinsekaantuminen poistui vuonna 1971.[5] Se voi silti olla eläinsuojelulain perusteella tuomittavaa eläinrääkkäyksenä. Vuoden 1889 rikoslaissa zoofiliaa koskeneet määräykset sisältyivät siveellisyysrikoksia koskeneen 20. luvun 12. pykälään. Nyttemmin vuonna 2015 valmisteilla on kuitenkin uusi eläinsuojelulaki joka kieltäisi seksuaaliset teot eläimen kanssa jo oletuksena ilman rikosoikeudellista näytön tarvetta kivun tuottamisesta eläimel
https://fi.wikipedia.org/wiki/Zoofilia
joo nyt ku niille jaetaan niitä liukkareita, ne pääsee tuikkaan ihan yllättäen kakkoseen joten varo vaan! mitään et voi!
Muslimit ei pidä koirista. Siksi taistelukoiraani ei ole lähestytty siinä mielessä...toistaiseksi.
Niin se Mattikin puhui kokoyön Tanjan kanssa politiikkaa laivan hytissä,, mutt ei sitä muuten olis ministeriksi päässytkää.
Sika on parempi, sellainen nano-possu kun ottaa hihnalle.
Kukaan ei ole turvassa.
Niimpä, Donner paljasti, etttä miestä ei voi raiskata, mutta voiko itsensä, pissikset voi.
Homopedofilia kuuluu ainakin afgaanien kulttuuriin:
https://www.netikka.net/mpeltonen/islam_ja_pedofilia.htm
http://yle.fi/vintti/yle.fi/atuubi/atuubi.yle.fi/node/9685.htm
Naapurimaamme pääkaupungissa klinikka miehille, jotka on raiskattu. (Hys-hys).
Kansanedustajistahan kautta aikojen on löytynyt ja löytyy, lapsiin sekoavia, sutenööriä, lesboja, tummaa ja vaaleaa homoo, pedofiiliä, ym. Siksipä Suomi on homopakolaiselle hyvä maa. Mikäs sen ihanampaa, kuin pakolaishomo olisi kansanedustaja homoa vastassa eduskuntatalolla ja lastenvaunuissa sirkuttelisi adoption kautta hankittu pikkulapsi. Kullervo hyvä meillä pitää olla elämässämme unelmia, näin me jaksamme elää ja nauttia elämästämme. Hyviä vointeja ja siunattua adventin aikaa.