Onkohan

Onkohan Pentti Linkola nyt innoissaan?
4624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eipä taida olla koska maapallolla asuu 6 miljardia ihmistä eikä tommonen tunnu missään

Äänestä

Tänne keskustelupalstalle näkyy pesiytyneen läjäpäin Linkolan perillisiä. Oliskohan niille mitään virtuaalimyrkkyä?

Äänestä
  • Luuletko sinä että kaikki ihmiset on samanlaisia/ajattelee samanlailla.
    Mene muualle käänyttämään ihmisiä TÄÄLLÄ ET ONNISTU

    Äänestä

  • Tiina <-- kirjoitti:

    Luuletko sinä että kaikki ihmiset on samanlaisia/ajattelee samanlailla.
    Mene muualle käänyttämään ihmisiä TÄÄLLÄ ET ONNISTU

    kuka menee?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pepe kirjoitti:

Onkohan Pentti Linkola nyt innoissaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu