Tuusulan rajalle Nurmijärven Nukarille osoitteeseen Vantalantie 86, 05450 Nukari. Sinne majoitetaan 80kpl alaikäisiä partalapsia. Kohde on entinen päihdekuntoutusklinikka.
Tuusulan Jokelaan matkaa 4 km. Pieni Jokela saa nyt omat matunsa kulkemaan puukot taskussa raiskaamaan, hakkaamaan ja ryöstelemään. Pikkukylässä on S-Market, K-kauppa, R-kioski, rautakauppa ja joitain pieniä liikkeitä. Sääliksi käy jokelalaiset, varsinkin tytöt.
Toivottavasti Jokelan omat miehet pitävät huolen että matut eivät pääse tekemään tuhotöitään.
Partalapsia Tuusulan Jokelan viereen
PartalapsetJokelaan
0
140
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla3781093- 641076
- 61832
- 57749
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k99678Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai49651- 26643
Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,14638- 68630
- 57600