voisko joku sanoa tälle mintulle joka teki penskan kimin kans ettei tarvi kaikkia ilmottaa lehdissä mitä tekee pian ilmoittaa miten päin menee vessaan pas.......ja minua ei kiinosta se kakarakaan yhtään!OON TÄYNNÄ MINTTUA joka hemmetin päivä töllöttää lehtiensivuilla!en lue mutta ottaa päähän kimin varjolla hakee kuuluisuutta!!!!
voi minttu
5
165
Vastaukset
- jöjöojöijöij
Äijänsä on aurinkolasien taakse piiloutuva naukuva nössö. Opettelisi puhumaan.
- inhottaa
Niin on ja nyt sitten Minttu on ostannu 7000e mekon!mitä se meille kuuluu sinneppä uppoaa kimin miljoonat! pian on lehissä mitä Minttu ostaa joululahjaksi!EI kait nuita kaikkia tarvi kirjoitella?
- sofuckwhat
Ei kai kateus vaivaa, niin kuin yleensäkin köyhiä suomijuntteja?
- inhottaa
ei vaivaa kateus!mutta niin saatanan lapsellisen akan kimi sai!köyhyyttä en oo ikinä kokennu antannu muille rahallista ja ruoka apua!mutta pistää niin vihaks kun koko ajan pitää ittensä esillä vertaa ittiään kuninkaallisiin?no ei nekään oo nuin usein lehdissä!SANON suoraan inhoan koko akkaa!päässy kimin sängynkautta rahoihin käsiksi!kumma kun ensimmäinen vaimo jenny osas pitää asiat perhepiirissä?
- minttuminttuminttu
minttu eestä minttu takaa ja minttu makaa, että eiköhän jo riitä minttua, ketä kiinnostaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää422210Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten652078Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211940HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363921696Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041655Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241484Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821102Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75935
- 27899