voi minttu

väsynny

voisko joku sanoa tälle mintulle joka teki penskan kimin kans ettei tarvi kaikkia ilmottaa lehdissä mitä tekee pian ilmoittaa miten päin menee vessaan pas.......ja minua ei kiinosta se kakarakaan yhtään!OON TÄYNNÄ MINTTUA joka hemmetin päivä töllöttää lehtiensivuilla!en lue mutta ottaa päähän kimin varjolla hakee kuuluisuutta!!!!

5

120

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jöjöojöijöij

      Äijänsä on aurinkolasien taakse piiloutuva naukuva nössö. Opettelisi puhumaan.

      • inhottaa

        Niin on ja nyt sitten Minttu on ostannu 7000e mekon!mitä se meille kuuluu sinneppä uppoaa kimin miljoonat! pian on lehissä mitä Minttu ostaa joululahjaksi!EI kait nuita kaikkia tarvi kirjoitella?


    • sofuckwhat

      Ei kai kateus vaivaa, niin kuin yleensäkin köyhiä suomijuntteja?

      • inhottaa

        ei vaivaa kateus!mutta niin saatanan lapsellisen akan kimi sai!köyhyyttä en oo ikinä kokennu antannu muille rahallista ja ruoka apua!mutta pistää niin vihaks kun koko ajan pitää ittensä esillä vertaa ittiään kuninkaallisiin?no ei nekään oo nuin usein lehdissä!SANON suoraan inhoan koko akkaa!päässy kimin sängynkautta rahoihin käsiksi!kumma kun ensimmäinen vaimo jenny osas pitää asiat perhepiirissä?


    • minttuminttuminttu

      minttu eestä minttu takaa ja minttu makaa, että eiköhän jo riitä minttua, ketä kiinnostaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sä et pääse yli, mä en pääse yli

      Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V
      Ikävä
      128
      1488
    2. Hirvittävä onnettomuus.

      Voimia ja lohdutusta suuressa surussanne🙏🙏.
      Rovaniemi
      37
      1401
    3. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      67
      1215
    4. Hei sinä nainen

      Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
      Ikävä
      54
      1149
    5. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      69
      994
    6. Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?

      Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi
      Maailman menoa
      255
      961
    7. Kelan perkeleellinen käytäntö

      Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
      Maailman menoa
      195
      948
    8. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      73
      911
    9. Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää
      Suomalaiset julkkikset
      16
      830
    10. Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta

      Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps
      Maailman menoa
      106
      818
    Aihe