Hei!
Olen tässä jakajana ihmetellyt,että kuuluuko oveen jossa lukee teksti:"Ei mainoksia,lehdet kiitos "niin laittaa ilmaisjakelu lehtiä?En ole uskaltanut änkeä tällaisiin talouksiin MITÄÄN mainoksia tai ilmaisjakeluita.Miten itse tulkitsette tuon tekstin?Laittaisitteko sinne esim. tamperelaista tms lehteä?
Ei mainoksia lehdet kiitos!Mitä tehdä?
Jakoautomaatti
3
159
Vastaukset
- Muu1
Eikö teille opetettu? Sääntö on niin että tuolloin jaetaan vain paikallislehti esim Karjalan Heili ei mainoksia.
- mansessanääs
Ja kylä sanomat!
kyllä ilmaisjakelulehet voi jakaa. Olen nähnyt, että ihmiset laittavat sitten lapun, että ei ilmaisjakelulehtiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 192311
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs561864- 1781523
- 821493
- 231490
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3101443Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti1011071Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä631027Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää341005- 349894