Taskuasiantuntija

https://www.youtube.com/watch?v=jkaNXhQKoN4

Hyyskäukko tuntee ainakin oman takintaskunsa kun kättä on siellä pakko kokoajan pitää. Vai onko leikannut taskusta pohjan pois ja kaivelee muniaan sitä kautta?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kun sori... housuntaskussahan se käsi näyttää olevankin... Hyyskä pelaa taskubiljardia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dfgkjhkhj kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=jkaNXhQKoN4

Hyyskäukko tuntee ainakin oman takintaskunsa kun kättä on siellä pakko kokoajan pitää. Vai onko leikannut taskusta pohjan pois ja kaivelee muniaan sitä kautta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu