Oheisten paikkojan lähettyvillä liikkuvia tai asuvia kehotetaan asianmukaiseen varovaisuuteen. Koskee erityisesti naisia ja tyttöjä.
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zX8KgoIvH-yo.ktIRWEyrpYOo
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zX8KgoIvH-yo.ktIRWEyrpYOo
Vastaukset 6
Vanhimmat
Naisia ja lapsia siis varoitetaan polttopulloja heittelevistä persuista.
Tässä paremmat kartat:
http://img.yle.fi/uutiset/kuntavaalit_2012/article6356152.ece/ALTERNATES/w960/2910_PS_kannatus_01.png
http://img.yle.fi/uutiset/kuntavaalit_2012/article6356153.ece/ALTERNATES/w580/2910_PS_kannatus_oikea_02.png
Mitä tummempi väri, sitä suurempi VAARA.
Näiden vastaanottokeskusten liepeille on kerääntynyt väkivaltaisia, naisia ja lapsia kivittäviä, puukottavia, murhapolttoja tekeviä "maahanmuuttokriittisiä".
Emme me naisia ja lapsia kivitä, mutta suvakkeja me vihaamme kuin ruttoa, joten jossakin tilanteessa näitä suvakkien paskapuheita kuullessa saattaa kyllä keittää yli. Suvakin kannattaa asennoitua asianmukaisen varovasti silloin kun on suomalaisia paikalla.
Kyllä vaan te kivitätte naisia ja lapsia. Kuten itsekin myönnät.
P.skasakkia koko mölymystö.
Suomessa ei siis käytännöllisesti katsoen saa olla rauhassa enää missään muualla kuin Ahvenanmaalla ja päälaen ja käsivarren Lapissa. Kaikki muut paikat ja alueet saaristoa myöten on jo saastutettu tai suunniteltu saastutettaviksi. Sääli entistä hyvää kotimaata.