En tiedä, mutta ihan paljas pillu ei kiihota. Siistitty karvoitus on naiselle kuuluva, Jepjep!
Kylläpäkyllä
3
122
Vastaukset
- Jamppa76000
Totta,olen samaa mieltä.Nykypäivän villitys se on kuitenkin et ajaavat pillun sileeks. Ja et on sitte ruma. Tulee mielee kuin kissa ilman karvoja eli kyllä ne siihen kuuluu.
- Anonyymi
Itse tykkään ihan törkeesti noista paljaaksi ajetuista pilluista. Niitä on niin ihana nuolla ja imeä. Saisinkohan jonkun antautumaan nuoltavaksi?
Jo sellaisenaan naisen sukupuolielimet ovat kauneinta, mitä maan päällä on, mutta jos ne ovat aivan karvattomat, tulee runsaasti lisäpisteitä.
Olin poistanut vaimoni karvat Veet-voiteella. Saunassa toisen pariskunnan mies sanoi, että vaimoni vittu oli niin kaunis, ettei edes kuvissa ollut nähnyt yhtä kaunista. Kysyi varovasti saisiko tunnustella, ja kun sai luvan, totesi että tulos on samettisen pehmeä. 🌹👀
Ymmärrän hyvin, jos toiset pitävät karvakolmiosta. Olemme erilaisia.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423404- 362004
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301739- 161527
- 231508
- 91391
- 241387
- 141237
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781145- 221102