PATSASHANKE SIPILÄLLE

suuri näköispatsas kaikkienaikojen pöhlöimmälle Pääministerille. Patsaan kasvot mustasta materiaalista jossa korvastakorvaan 6.tuumanreikä. Housut nilkoissa ja Kädet ojennettuina kutsuvasti Irakin suuntaan. Jalustaan poljettuina veteraanien ja lottien hahmot.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toimii!

Äänestä

Tämä on typerin ja inhotuin ihminen? Kun on noin paljon saanut noin paljon negatiivista huomiota niin ansaitsee sen patsaan. Valitettavasti se on kunniallinen muistomerkki siitä kuinka saamaton henkilö pilaa suomen itsenäisyyden! Epäilen, että se patsas ei saisi olla rauhassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pääkaupunkiin kirjoitti:

suuri näköispatsas kaikkienaikojen pöhlöimmälle Pääministerille. Patsaan kasvot mustasta materiaalista jossa korvastakorvaan 6.tuumanreikä. Housut nilkoissa ja Kädet ojennettuina kutsuvasti Irakin suuntaan. Jalustaan poljettuina veteraanien ja lottien hahmot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu