Posti vai mh?

Kumpi on nopeampi, kun nyt saman katonkin alla olevat?
25957
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Posti, ku eivät kerta lakkoole

Äänestä
  • Kokeile POSTNORD..
    Posti on ainakin täysin Vapaamurarien halinassa EI toivotut lähetykset katoaa ja muuta saaavat 5CM REIJÄN KYLKEENSÄ.
    Tuossa uutislähetys SUOMEKSI "korrupiosta" Hawajin palosta.. yms..

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Kokeile POSTNORD..
    Posti on ainakin täysin Vapaamurarien halinassa EI toivotut lähetykset katoaa ja muuta saaavat 5CM REIJÄN KYLKEENSÄ.
    Tuossa uutislähetys SUOMEKSI "korrupiosta" Hawajin palosta.. yms..

    Ja linkki.. https://positv.fi/videot/uutiset-62/

    Äänestä

Ei kumpikaa,ei tuu ikinä tekstiviestiä ku paketti on tullu,aina pitää itte pitää huoli ja sittenki viä ei muka oo mitää,vaikka onki,nytki ootin viikon maxikirjettä,oli lähetetty 9 päivä ja muka suoraa tul leimojen mukaan niin tänään vasta oli laatikos,usein menöö väärään laatikkoonki,en voi kehua

Äänestä
  • Maxikirijettä enää oo olemassakaa... varmaan saa odottaa 😀 XXS-paketti on ja jaetaan suoraan laatikkoo. Kysy seurantatunnus ja kato netistä mihinä menöö

    Äänestä

  • Ai nii joo mutta sillä pakkauksella on merkkitystä. Siinä se on ollutkin mutta hyvä kun tietää ethä tulossa on

    Äänestä

Hidas on palvelu molemmis! Sais olla oma työntekijä niihin hommiiin.

Äänestä
  • Osaakohan noihin laittaa hinta lappoa

    Äänestä

Kummatkin hitaita. Aina uus räpsysilmä ihmettelemässä eikä tiedä mistään mitään. Kailotetaan henkilökohtaiset tiedot koko kaupan kuullen...
Onko koulutus huono vai asenne huono. Ei hymyn häivää tähän mennessä.

Äänestä
  • Noniin heinyt taas rauhoitutaan niin kuin aina

    Äänestä

Posti on ainakin tosi hidas.

Äänestä

Kirjeen tuleminen HKi-kne kestää viikon.

Äänestä

Pilalla on postinaikataulut.

Äänestä

Ytjatkuvasti,kyllähän se vaikuttaa jo motivaaoohinkin.

Äänestä

Ei toimi palvelu

Äänestä

MH pelaa hyvin!

Äänestä
  • Linja-auto tässä tapauksessa

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Linja-auto tässä tapauksessa

    Posti on hyvä!!

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Posti on hyvä!!

    Posti kulkee kyllä moitteettomasti!!

    Äänestä

Postin pakettien jaosta ainakin puuttuu järki kun käyttöön on otettu ÄLY ?
Ilmajoelta paketti Vaasaan käy Uudenmaan jakelukeskuksessa näyttäytymässä näin saadaan töitä ja äly toimii

Äänestä

EI KAI SUURTA VÄLIÄ????

Äänestä

Ei kumpaakaan,jos olisi vaihtoehtoja.

Äänestä

Ei kumpaakaan ,jos olisi vain vaihtoehtoja.

Äänestä

Munanhuolto.

Äänestä

Ei tietoa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Neuvoa kirjoitti:

Kumpi on nopeampi, kun nyt saman katonkin alla olevat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu