Nainen olet ylittänyt uutiskynnyksen!

673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...Tuli sietämätön halu näykkäistä ihan pikkuisen ja saada muutama rintakarvakin muistoksi. Säilytän niitä sängyn vieressä lasipurkissa ;).

Äänestä
  • Sitä paitsi luulin sitä takkutukkaa takaapäin sinuksi...

    Äänestä

En ole kyseessä.
Mulle ei näykkäisyt riitä.

Äänestä

pakko näykkiä? No jos on, niin kai saan itse valita kohteeni ;-D?

Äänestä

Rakkaudennälän sokaisemana erehdyin kohteesta.

Äänestä

Kuva on puhunut...ei voi mitään :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kommentoitko kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2015120720796184_vi.shtml

:).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu