Sattuu..

Rakastan sinua...niin että sattuu...
Odotan...kaipaan..ja tiedän että kaikki on turhaa!!!
Tiesitkö että minäkin olen vain ihminen..
2294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..Ehkä vielä jostain meillekin, löytyy paikka rauhallisin, josta muut ei tietää saa...

Äänestä
  • nii-n...jospa paikka sellainen löytyisi..kaikille rakkauteni julistaisin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ninsku kirjoitti:

Rakastan sinua...niin että sattuu...
Odotan...kaipaan..ja tiedän että kaikki on turhaa!!!
Tiesitkö että minäkin olen vain ihminen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu