Lappeenrannan tyttö

Olet lumonnut mut.

Ehkä mä joskus saan kerättyä rohkeutta tarpeeksi jotta uskallan tulla luoksesi juttelemaan.

Siihen asti voin vain unelmoida sinisistä silmistäsi.
4455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toivottavasti se olen minä.

Äänestä
  • Let´s hope so.

    Äänestä

  • -J- kirjoitti:

    Let´s hope so.

    I think I am. And I know who you are ;)

    Äänestä

  • Lappeenrannan tyttö kirjoitti:

    I think I am. And I know who you are ;)

    Ajatella sitä että tuskin kuitenkaan tunnemme toisiamme. Mutta haaveemme kohtaavat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-J- kirjoitti:

Olet lumonnut mut.

Ehkä mä joskus saan kerättyä rohkeutta tarpeeksi jotta uskallan tulla luoksesi juttelemaan.

Siihen asti voin vain unelmoida sinisistä silmistäsi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu