Olen kohta 19 vuotias ja seurustelen miehen kanssa ja pidän itseäni ihan heterona. Silti kauhea halu kokeilla seksiä toisen naisen kanssa kiihottaa ja houkuttaa, ilman että poikaystäväni saisi tietää. En vaan tiedä miten pääsisin kokeilemaan, kaikki nais puoliset kaverini ovat minulle ihan kavereita en kenenkään heidän kanssaan halua enkä edes uskaltaisi ehdottaa.
Haluaisin kokeilla seksiä naisen kanssa
misssx
73021
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Löylykauha perseeseen ajaa asian
Ei kyllä tolla löylykauhalla taida olla kaikki muumit laaksossa. Mutta onhan näitä treffi palstoja josta voisit kokeilu mielessä kumppanin löytää tai onhan näitä bi henkisiä baarejakin.. Ainanki oma vaimo on sellaisessa käynyt vaikka ei kuulemma siinä mielessä.. harmi.. ja luulisin että ei sinun kannata salailla asiaa mieheltä. Meistä miehistä se ajatus kiihottaa. Mitä nyt oon kavereitten kanssa keskustellu. . Mullakin oli kerran 20v tyttöystävä ja erottiin kun hän muutti toiseen kaupunkiin opiskelemaan.pian selvisi että hän jo asuukin naisen kanssa. Tästä keskusteltuamme vähän niin kuin vanhojen muistoksi,kysyin että miksi et tästä bi taipuvuudestasi koskaan aiemmin kertonut? Vastaus oli että ei uskaltanut. Sanoin hänelle sen että sehän olisi vaa vahvistanut seurustelua. Kaikkea hyvää on syytä kokeilla jos siltä tuntuu..
Tässä on muuten mun kuva jos sattuu oleen muita sporttisia mimmejä liikkeellä samalla ajatuksella, laittakaa koodia ;)
http://sexy.kuvakasa.fi/kuva.php?kuva=585
Mun mielestä anna mennä miltä tuntuu..kuka ketään on tuomitsemaan
Olemme viiskymppinen pari ja olen havainnut vaimossani piirteitä jotka viittaavat kiinnostukseen toisia naisia kohtaan ja tämä on tullut tässä viime vuosien aikana. Saattaahan se olla omaakin mielikuvitusta, mutta usein tulee esiin tuo kiinnostus varsinkin nuorempiin kauniisiin naisiin, esim. huomautuksilla" onpa melkoinen rintavarustus" tai " onpa nätit ja pitkät sääret" sekä " hoikka nätti tyttö".
Onko naisilla iän myötä lisääntyvä kiinnostus toiseen naiseen siis seksuaalisessa mielessä, niin kuin usein miehillä alkaa kiinnostus omaan sukupuoleen iän myötä lisääntyä.
En pitäisi tätä vaimoni taholta loukkaavana, päin vastoin, kiihottuisin entisestään jos tietäisin hänen peuhaavan toisten naisten kanssa välillä.
Voihan se olla vain miesten fantasiaa tällainen, kunhan nyt kysyn?
Suosittelen ehdottomasti kokeilemaan. Itse olen tällainen keski-ikäinen naimisissa oleva nainen, jolla on vuosien varrella ollut pientä kivaa naisten kanssa. Olen kuitenkin 99% hetero. Mieheni on tiennyt tästä harrastuksestani jo ennen avioliittoamme, eikä se häntä ole haitannut. Myös hänellä on ollut varmasti jotain menossa jonkun toisen kanssa. Seksi naisten kesken on erillaista kuin miehen ja naisen välistä, niitä ei voi verrata. Ellei edes kerran kokeile, niin ei voi tietää. Seuraa tuollainen nuori tyttö löytää varmasti oman kaupunkinsa homopaikoista sekailtoina tai katso seta.fi, missä on tapaamisia. Ei kannata kertoa heti itsestään paljoakaan, mutta et varmasti ole ainoa, joka hakee yhden illan seikkailua.
Kiitos vastauksestasi.