http://mvlehti.net/2015/12/11/yksi-etsitty-pakolainen-majailee-juuri-nyt-kuusamossa/
Tuommoset saatana nyt sitte haahuilee kansalaisten keskellä. Onko kusamolaiset jotenkin vähäjärkistä sakkia kun ei viranomaiset vieläkään tiedä mitään?
Tuommoset saatana nyt sitte haahuilee kansalaisten keskellä. Onko kusamolaiset jotenkin vähäjärkistä sakkia kun ei viranomaiset vieläkään tiedä mitään?
Vastaukset 11
Vanhimmat
Voi v!77ulan kevät!!!! Nyt poliisi justiinsa hakemaan tuo rikollinen pois kuljeksimasta!!!!!
MV kirjoittaa paskaa ja natsivajakki uskoo kaiken.
On se vaan kumma että sinunkaltaisia suomenvihaajia löytyy edelleen! Mene sinne ihailemaksi VOKkiin ja laita ovi kiinni, saat sen perseraiskauksen varmasti niiltä ihannoimiltasi "sotaorvoilta".
En vihaa Suomea vaan natsivajakkeja.
Ihannoit kuitenkin noita matuja ja haukut niitä ihmisiä jotka ei noita matuja Suomeen halua…..
Mies on merkattu SOTARIKOLLISEKSI Irakin ulkoministeriön toimesta.
Tuossa linkki sivustoon: Kannattaa pistää naamat mieleen jos tulee kadulla vastaan.
http://www.frbiu.com/militias-in-eu-160516061578158715761610-1605160416101588161015751578-16011610-15751608158515761575.html
Aika monta noista on ainakin ollut Suomessa.
Aika huolestuttava uutinen. Sivustolla ei kuitenkaan kerrota muuta kuin että on ollut SWATissa. On mahdollista että armeijaan kutsuttu mies tai sotilas on lähtenyt pakolaiseksi kotimaastaan ja katsottu sotarikolliseksi sen takia.
Miettikääpä nyt hyvät postaajat ihan ajan kanssa, että onkohan meillä koulutetut turvallisuus- ja rajatyöntekijät ihan turhaa? Muistakaa myös yksityisyyssuoja.
tämä mv-lehti on erityisen ihastunut isotissisiin ja isoperseisiin naisiin? Kuvathan suorastaan pursuavat näitä hirmutissejä ja isoja naarasperseitä.
Joo, MV:n lukijat on valaanrakastajia.
mvlehti=totuus matuista
No tuskinpa hirveä sotarikollinen sentään pitäisi avoimesti profiiliaan Facebookissa sun muualla näkyvissä jos olisi pakosalla. ;)
Mv-lehti on yhtä propagandap45kaa kaikki tyynni. Keksittyjä juttuja, liioittelua, tahallista väärinkäsittämistä, yleistystä, rasismia ja natsismia. Melko yksipuolista kirjoittelua. Etsimällä etsitään negatiivista sanottavaa. Vai monestako mamusta tuolla on postiiviseen sävyyn kirjoitettu?
Tämä kuuluisa joukkoraiskauskin paljastui kahden supisuomalaisen tekemäksi.
Kaikkea lukemaansa ei kannata uskoa ;)