ettei voi sanoin kuvata, siis niin helevetin äärettömästi ettei mitään määrää.
Vituttaa nuo suvakit
niin.äärettömästi
33117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
No niin tekee, suvakit sotkivat koko yhteiskuntajärjestelmän.
Pelaavat sinunkin rahoilla.
Äänestimme ne "vahingossa" eduskuntaan. Seuraavan kerran ei vahinkoa ehkä tule. Edustajat puolueista riippumatta pettivät meidät, laulavat samaa virttä. Eli kaikki ulos ja uudet omilla aivoillaan ajattelevat tilall.
Ai sdp vai vihreät vai kommarit....kaikki ääri suvakkeja.
Kirjoitin kaikki, siis puolueisiin katsomatta, 200 kpl.
Vaalien laskentajärjestelmän omistaa TietoEnator jonka suuri omistaja on Goldman Sachs....siis siionistifinanssi juutalaiset.
Taitaa tulla aina ´vaalituloksesta suvakeille mieleinen.
http://mvlehti.net/2015/04/10/goldman-sachs-omistaa-vaalien-laskun-suorittavan-tieto-oyjn/
Jossainhan kysyttiin mistä suvakit ovat peräisin, onko se synnynnäinen vamma vaiko iän mukana kehittynyt sairaus.
Tämä ketju pitää ilmoittaa siivottavaksi. Ketjun aloittajalle suosittelen mäntysuopaa suuhun!
Olet ensimmäisten joukossa kun harventaminen aloitetaan. Kaltaisesi väärinkasvatetut yksilöt eliminoidaan välittömästi.
Lue "suvakki.on.susi" nimimerkin kirjoitus jäljempänä niin tiedät mistä on kyse.
Miten niin mäntysuopaa. Kukaan ei oo puhunut yhtään mitään. Onks noi polttolasit ostettu pilailukaupasta, vai onko kossupullon pohjat?
Onneksi elonpäivät loppuu noin 20 vuoden kuluttua, sitten saa suvakinperkeleet vaikka syödä paskaansa. No miksei nytkin. Mutta toivottavasti suvakkikanta ei suurene, tosin voihan sitä alkaa harventamaan kuten susikantaa.
No mutta, voi meijä piäntä. Heittäydy kuule maahan pitkäkses. Kieriskele, piehtaroi, hakka nyrkeillä lattia, sätki jaloilla ja kilju, "mutku mä en haluu" Näin se homma etenee.
TohtoriTässäHeiTaas lähtee nyt ensin PERUSKOULUN ALKEISKURSSILLE!
Enempää rautalankaa ei kyllä kykene antamaan. Et sitte ole penaalin terävin kynä, pinnistä !
Tyhmät ihmiset vituttaa aina.
Juuri niin, niitähän suvakit ovat, tyhmä, tyhmempi, suvakki.
Suvakit hyötykäyttöön, polkupyörätelineiksi kun niistä on ensin päästetty ilmat pihalle.
Niin nythän on vaaleat pyörätelineet tullut muotiin, tasa-arvovaltuutettu sai poistatettua mustat pyörätelineet.
Tääkin ketju vaan todistaa, että suvaitsevat on älykkäämpiä ja menestyy paremmin. Luuserit vaan kittaa viinaa ja vetää tupakkaa ja ölisee, et rajat kiinni rajat kiinni.
Parempi sekin kuin karvaperseillä naitattaa itseään, joko väkisin tai suosiolla.
Eli tämä ketju todistaa sen että olemme kuitenkin oikaella asialla, vaikka suvakitkin siitä "hyötyvät".
Turha yleistää. Suurin osa rajat kiinni pojista on erityisen päteviä ja ajan tasalla asioista, toisin kuin...
Taitaa maahanmuuttokriittisistä löytyä kyllä ne oikeasti älykkäimmät. Oman maansa tuhoajia ei voi koskaan eikä missään kutsua älykkäiksi.
Kyllä on törkeää kielenkäyttöä. Harkitsen ilmoitanko ketjun suoraan poliisille.
SPR:n puhuva pääkö se siinä ite?
Ihan pikkiriikkinen ongelma kohtaa sinua aivovammaista, eihän sinulla ole elimiä millä ajattelet, saatika sitten harkita, kuten tyypillisellä suvakilla ikään.
Elimilläkö sinä ajattelet? Hahaa tyypillistä apukoululaisille.
Kuules neropatti, aivot ovat elin. Aivoilla ajatellaan.
Millä sinä ajattelet, jos et elimellä nimeltä aivot?
Apukoululaiseksi kutsuit jotakuta kirjoittajaa, sinulla on tainnut se apukoulukin jäädä väliin?
Täällähän aivovammainen suvakki päivystää yötäpäivää palstalla, varmaan ilman aivoja, juuri niitä elimiä millä ajatellaan ja harkitaan.
Ei se suvaitsevaisuus ole aina niin hienoa kuin annetaan kuva. Niissä maahanmuuttajissakin voi olla huonoja ihmisiä ja kannattaisi perehtyä hiukkasen heidän kulttuuriinsa. Heidän kulttuurinsa on yleensä macho mihen kulttuuria, kun suomalaiset on opetettu eräällätavalla lampaiksi, kristinuskon vaikutuksesta.
Lueppa tuo;
EU, uusi Intiako?
http://blokiarvostelut.blogspot.fi/
Olipas mielenkiintoinen blogikirjoitus, kiitos!
Jään miettimään lukemaani.
Oikeastaan olemme samanlaisessa fundamentalisessa uskonnollisessa valtiossa kuin muslimitkin. Emme vain huomaa eroa, koska kasvamme systeemiin. Intiassakin ihmiset ovat kasvaneet systeemiin ja siksi eivät voi huomata missä oikeastaan elävät. Jos joku kyseenalaistaa systeemin, niin hänet taidetaan vaientaa. Onko tämä totta Suomessakin? Levitä hyvää sanomaa ja kyseenalaista systeemi.
Ryhdyn muslimiksi. Saan piiskata muijan, koska koraanissa on oikein ohjeet. Ei voi virkavalta mitään, koska heidän täytyy olla suvaitsevaisia toista uskontoa kohtaan.
Niin ja saa tappaakin, oikein luvan kanssa. Haastaa riitaa kristityn kanssa ja ottaa sitten nirrin vek. Kyllä täytyy suvaita !!!!! Ymmärrättekö saatanan tollot, vai täytyykö käyttää väkivaltaa, kuten Itsenäisyyspäivänä. Siis suvaitkaa suvaitsemattomat moukat.
Eipä ole vitutius vielä laantunut, taitaa mennä monta vuotta tälleen.