E-kontakti on aika ovela.
Luulin, että maksamalla jäsenmaksun pääsee keskustelemaan muutaman suomalaisen kaunottaren kanssa ja tekemään ehkä enemmänkin, mutta yllätys oli suuri, koska en voinut tehdä muuta kuin lukea heidän viestejänsä.
Keskusteluyhteyttä ei koskaan syntynyt.
Pitikö tästä maksaa lähes 100 euroa?
Asia on vähintään kuluttajansuoja-asia tai peräti rikoslain mukainen lievä petos.
Esimerkiksi Anastasia- Latina and AsianDates toimivat hyvin suoraviivaisesti ja asiakasystävällisesti.
http://www.anastasiadate.com/Pages/Top1000.aspx?gclid=CO2r4--D1MkCFQT4wgodKYEEWQ Anastasia
http://www.china-women-dating.com/?afid=16618 Aasia (pääosin Kiina)
http://www.amolatina.com/?mkwid=sGeiHXuS6_dc&pcrid=41960390296&pkw=latindating com&pmt=b&gclid=CNqNjOiE1MkCFYWfGwodbF8GzQ Latinalaiset
Siellä olevat naiset ovat vain niin pirun kaukana, että jokaiselle tapaamisretkelle ei haluaisi matkustaa 400 - 10.000 km hirvittävine kustannuksineen, mutta kaipa näin on pakko jatkaa?
Toisaalta taso näissä ulkomaisissa naisissa on todella hyvä ja siitä kannattaa maksaa.
Onko kokemusta treffeistä?
0
89
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218546Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307797Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105388Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825039Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294839Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2363339- 1253074
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os352956Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin842945Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps242566