Nuo himo aloitukset voivat olla kärjekästä satiiria, sillä tämän
palstan loruihin kyllästyy itse kukin. Ei viitsi vastailla näihin,
sinänsä hienoihin aloituksiin, kun monikin sivuaa kotikylän
surkuhupaisia tapahtumia.
Rakkaat ystävät, tulkaa kirjoittelemaan omia mielipiteitänne,
sillä karavaani kulkee, vaikka koirat räkyttää.
palstan loruihin kyllästyy itse kukin. Ei viitsi vastailla näihin,
sinänsä hienoihin aloituksiin, kun monikin sivuaa kotikylän
surkuhupaisia tapahtumia.
Rakkaat ystävät, tulkaa kirjoittelemaan omia mielipiteitänne,
sillä karavaani kulkee, vaikka koirat räkyttää.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Totta, noin kuuden tuhannen henkilön pitäjässä ei tunnu olevan muuta aihetta kuin kirjoittaa pitäjän omasta viihdyttäjästä ilkeästi. Kateellisten touhua.
PASKAA ne ovat, eikä mitään muuta!
Ja tuo oma vastauksesi todistaa sen, mitä monet ovat arvelleetkin. Yrität piilottaa epämieluisat ketjut.
Aloituskin on jälleen copyn, taaaaaaaaaaas kerran, tällä kertaa olevinaan mahd. positiivinen ja rakentava ja viisas, mutta................ jotenkin asian saa taas kääntymään "itse asiaan". :) Voi, voi, kun elämä on.......... :) Enkä ole Anssi, joten älä innostu taas turhaan.
Yrität jotakin "copy" -paskaa kirjoittaa, kun selkärangaton lasten huijaaja et kykene ottamaan vastuuta itsestäsi!
Ja kuka kaltaistasi hullua edes kopioisi ja miksi ihmeessä sitä tekisi? Siihen et kykene antamaan pienintäkään järkiperäistä selitystä. Sairaana narsistina yrität uskotella tuollaista, mihin ei kukaan henkisesti terve ihminen alentuisi, kuten ei alentuisi mainostamaan itseään muutenkaan noin härskillä tavalla vuodesta toiseen.
Eikä henkisesti terve ihminen tuota mitään kotipornoa muutenkaan.
MIKSI sitten yritit sabotoida tuota keskustelua, jos et ole itse Viskari?
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13674407/toimitko-verkossa-fiksusti-ja-turvallisesti
Apua, mitä toljailua. :(
Copy=sinulle meidän käyttäjien keksimä lempinimi!Trimmaa kyllä ihan hyvin... ;)
"Jos minä esiinnyn aina ja kaikkialla Suomi24:ssä Anssina niin ei kuulu kenellekään miten yritän häiritä."
Etkö koulunkeskeyttäjä vajakki tuon parempaan pysty? :DD
Fiksun olonen kaveri ;)
Niinpä niin. Tuo Anssi Viskari on tyhmä kuin saapas!
Mistä täältä webin syövereistä voisi löytää aidon anselmin juttuja notta tuota pääsis vertaamaan noihin copyn tekeleisiin?
Miksi on kuin saapas?
Aika "näppärästi" taas vaihdoit sukupuolta ja ikääsi, pelle!
Tuokin häiriköintisi todistaa, että olet spämmin takana ihan itse!
Miksi vaihdoin näppärästi sukupuolta?miksi olet häirikkö?
Mistä löytyisi taiteilija?
Miksi olin vale emmi24?miksi olin copy miksi?