Vokeissa isot joulujuhlat !!!

Kinkku pöydälle ja piiripiiripyörii !!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Samaan aikaan Suomen köyhät jonottavat Hurstin joulujuhlaan, mitä on saatu kasaan..... mutta mitäs Suomen valtio suomalaisista köyhistä... pääasia, että mamut voi paksusti ja hyysärit on iloisia.

Äänestä

Näkis vaan!

Äänestä

Ja sian päälle omena suuhun ja ruholle sinappihuntu. Vai miten se Juice lauloikaan ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuuhearanne kirjoitti:

Kinkku pöydälle ja piiripiiripyörii !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu