Moi! Mulla on skoda octavia II ja tarkoitus asentaa nbb alpha lisävalot olisko järkeviä ideoita ylätuentaan kun on nouseva maski onko jollain kokemusta kyseisestä asennuksesta?
ideoita lisävalojen kiinnitykseen?
4
319
Vastaukset
- teline_on_a_ja_o
laita vain keulaan:
http://www.motonet.fi/fi/tuote/481321/Lisavaloteline-EU-kilven-alle
ja siihen kiinni lisävalot. on hyvä ja ei tarvitse tehdä lisäreikiä ym..- teline_on_a_ja_o
esimerkki kuva:
http://dsu2f16ugr2z8.cloudfront.net/images/processed/NORMAL/1378040309758.JPG - Valopää
Okei kiitos vinkeistä. Mites on riittänyt tuo yläkiinnitys että täriseekö ajaessa?
- teline_on_a_ja_o
hyvät säädöt ja tukeva omasta mielestäni. on hyvin kestänyt. alapäästä on lampun omat kiinikeet sen verran tukevat että estäävät vaakasuuntaisen liikkumisen. lisä tuki tukee auton suuntaisen liikumisen(tuuli ym..) ja hyvä on säätää valokeilan korkeus.
-
jos on intoa voi siihen tuen paikalle laittaa Sähköisen säädön ottamaan auton omien valojen säädöstä. silloin valot näytää oikein vaikka takapenkillä istuisi norsu.
kaaviota ja tykötarpeita en malli esimerkiksi nyt löydä, mutta olen nähnyt kyseisen virityksen ja todennut hyväksi jutuksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33811705IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597946Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut932983Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982248Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1532187Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81646- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin541096Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782