Joo Uudet vaalit Heti !!!

Ja aiheesta, kaikki mennyt pieleen ja Suomi vajoaa ...
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samaa.mieltä tämä sairas sss natsihallitus pitää kaataa se tuhoaa suomen!!

Äänestä

Loputon mokailu ei käy päinsä missään työtehtävässä Suomessa.

Irti EU:Sta. Rajat kiinni. Terroristit ja raiskaajat pois maasta välittömästi.

Suomen kansa ei ole valtuuttanut yhtäkään ministeriä leikkimään itsevaltiasta ! ! !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kannatettu kirjoitti:

Ja aiheesta, kaikki mennyt pieleen ja Suomi vajoaa ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu