Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seksi ympärileikkauksen jälkeen?

Kokemuksia seksistä ympärileikatun kanssa? Olisin myös kiinnostunut kuinka pian leikkauksen jälkeen pääsit petipuuhiin? Itellä parantuminen on vähän viivästynyt yöllisten erektioiden takia.
4184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tunto meni, remeli vetää vinoon, putki hoonattava kerran kuussa, lutkuttajan leuat kipeytyy pitkästä kestosta..... pelkkiä ongelmia! tapaturma.......

Äänestä

Rohkasevaa:(

Äänestä
  • Minulta on poistettu esinahka aikuisiällä pitkällisen tulehduksen takia. Ei ole kyrpä enää sen jälkeen tulehtunut. Seksiin ei ole vaikuttanut vahingollisesti eikä hyödyllisesti. Taisin harrastaa seksiä ensimmäisen uuden kerran 10 päivää myöhemmin.

    Äänestä

  • Jo 10 päivän jälkeen?! Paranipas nopeesti!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Leikattu kirjoitti:

Kokemuksia seksistä ympärileikatun kanssa? Olisin myös kiinnostunut kuinka pian leikkauksen jälkeen pääsit petipuuhiin? Itellä parantuminen on vähän viivästynyt yöllisten erektioiden takia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu