Ai että taas naurattaa. Evokkihomo haluaa olla jotain muuta vaikka eheytyshoitoja on saatavilla. Ja katolinen kirkkokin oikein kannustaa. Hehe.
http://www.stara.fi/2015/12/14/seitseman-lapsen-isa-hylkasi-perheensa/
http://www.stara.fi/2015/12/14/seitseman-lapsen-isa-hylkasi-perheensa/
Vastaukset 19
Vanhimmat
Seksuaalikysymykset eivät kuulu palstan aihepiiriin.
Ilmoitettu poistoon.
Nikkivoroilmoitus.
Nikkivoroilmoitus.
Nikkivoroilmoitus.
Ja jyrbähän haluaisi eheyttää hänet kaasukammiossa, jyrbähän on kansanmurhaa ihaileva natsi...
Niinpä niin, ja taas on palstan homofanittajat sanomassa että evoluutio se siinä vaan tekee työtään joten mitäs se kenellekään kuuluu jos joku äijä huomaa 43 v. että hän onkin identiteetiltään 16 v. tyttönen, heheheh.
Vitsi että evokit ovat ihan oikeasti ääliöitä.
Kiitos vain avaajajyrille avusta.
Niin. Ja se oikeuttaa sinun jyrbän mielestä tuon miehen murhan...
Ja pöh, kuka tässä murhasta on mitään puhunut?
Henkisesti sairaat kuuluvat sairaalaan, muttä nyt homotransufanittajat estävät tältä mieheltä tarpeellisen hoidon ja nyt tuo nolaa itsensä perusteellisesti ihmisten silmissä, siis normiväestön silmissä.
Sinä. Koko ajan tällä pasltalla puhut "pahojen" "siivoamisesta". Samanlaista on retoriikkasi kuin niillä toisilla kretardeilla, natseilla.
Tyhmä, sairas yli nelikymmppinen homotransuevokki joka kuvittelee evomielikuvittelu-aivoperunhajumyrkytyksen saatuaan olevansa teinityttö on tietenkin sairas ja kuuluu sairaalaan.
Kuten muutkin evokit.
Mukavan natsistiset ovat ajatuksesi.
Evoluutioteeoria opettaa että eliöt kehittyvät aina vain paremmiksi selviytyjiksi ja muutenkin suunta on se että ihminenkin kehittyy jatkuvasti edistyksellisempään suuntaan.
Siis tämän homotransusekopään tapaus näyttää nyt olevan ihmisen evoluution viimeisin ja kehittynein aste sillä eihän näitä ole ennen nähty, paitsi että evokkipastorimme Marja-Ritta taisi päästä lähelle tätä, joten ei kun mekko vaan päälle joka evokille ja punaa huuliin, siitä se lähtee ihmisen evoluutio huimaan nousuun.
Mutta mutta.... eihän tämä evohomotransu tietenkään enää jälkeläisiä saa mutta tuore banaankikärpästutkimus, hehe, selvittikin sen että homousgeenit ovat yleensä siitä ovelia että ne useimmiten ilmaantuvat vaikuttamaan vasta aikuisiällä kun mies on ensin heterona tehnyt joukon jälkeläisiä jotka siis kantavat nyt tätä ylen ovelaa homogeeniä ja putkauttavat sen sitten ilmoille jolloinkin tulevien sukupolvien saatossa, heheh.
Kumpikohan tässä on ovelampi, tuo homousgeeni jota ei ole kiinni saatu, vaiko homoevokin vilkas mielikuvitus, heheh..
Oli miten oli, on se tosi hauskaa, oikei ilkiömäisen hauskaa seurata että kuinka evokkiöääliöt ottavat tällaiset hatusta vedetyt tarinat ihan täytenä totena, heheheh.
Vitsi mitä ääliöitä, heheh.
Aloitus ei muuten ole jyrbän vaan minun; en voinut vastustaa kiusausta. Onnistuin näköjään niin hyvin ettei jyrbä itsekään erota mikä on hänen ja mikä muiden.
Tyhmä, minähän kiitin sinua tuossa yllä avauksestasi tekojyrinä tyhmä.
Kiitos tiedoista. Saatko nyt sakkoja?
Se kun totuus muuttuu matkalla ja tekään että ole aina oikeassa. Monesti väärässäkin! Ilmeisesti hypnoosi ei ole 100% varma vaan tiedot olevat enemmänkin tunteen mukaan.
Kirjoitan tänään joulukadun maailmanmenoa palstalle.
Lukekaa se.
Sinä aitoilkimys olet todellakin ilkeä.
Aamulla kun syljin verta altaaseen mietin:
Tiesitkö että ihan mitä tahansa voidaan liimata karkilla.
Ulkonäölleni en voi mitään. Olen homon näköinen. Ymmärrän itsekin että helppo hypettää. Hieman pikkuriikkisesti joulutressiä ollut vuosia. Oireilen. Kuulen jo useampaa nokkahuilua korvassa. Phiiiithiiiiiiii. Sisuskalut....... no tätä se. Kaikki raadolle.
Tiesitkö myös että se kenen leipää syöt sen laulukirjaa laulat. No minäkin luulin. Kahden virkamiehen välissä kumpikin sanoi eriä. I.I vs. H Sariola:sta. Toimin laulukirjan mukaan.
Ihan sama mitä tekee, sen tekee silti väärin.
Extonttuni kertoi minulle ennen pikkutonttua "mustasta listasta". Kertoi tontusta joka ajoi asfalttikoneeseen porokärrynsä ja kuoli. Puhui hengistä jne. Mietin että hullua. No näin jälkeenpäin... en olisi niin varma.
Mielestäni koin vääryyttä joutuessani listalle. Ihmetellyt vuosia karkkien määrää. En ihmettele enään.
Joillakin on valtaa. Sen käyttäjän pitää saada maistaa omaa lääkettään jos käyttää sitä väärin.
Mutta se kenen leipää syön sen lauluja laulan. Nyt olen vankina ikuisessa kidutuksessa vailla ulospääsyä.
Koen mielestäni vääryyttä mutta se on minun totuuteni. Haluaisin kuulla sen toisen totuuden. En väitä olevani virheetön.
Kahta tonttumaan tuomarin päätöstä loukataan silti tällähetkelläkin.
Tonttuyhteisöä en voi syyttää. Jos olen joulupukin listalla niin silloinhan karkkia annetaan.
Niinhän se on että ei sille mitään voi että evomoraalin tuottama kuppa syö aivot pehmeiksi.
Osuinko väärään ketjuun?
Ja minkäs biologisen alan tutkija tuo sukupuolenvaihtaja nyt sitten olikaan?
Jyrrri on hyvä ja paljastaa.