Nainen pidätkö akvaariokaloista?
18
93
Vastaukset
- Kyllä_kai
miksi kysyt. Ovathan ne ihan kivoja.
- suukkokaloja
Pidän!(Tosin oma akvaario irl hävettävän huonossa kunnossa.)
- oletvarmaan
sitten eläinrääkkääjä. Kalat ovat tuntevia eläimiä. Toivottavasti hai puree sinua joskus.
http://fishlaboratory.com/fish/koi-hanako-longest-living-fish-ever
Niin akvarion pitäminen, on joskus aika työlästä :).
- kunnonimutusta
Ihana Onni! Tämän jälkeen suorastaan rakastan pusukaloja:)
http://fishlaboratory.com/fish/koi-hanako-longest-living-fish-ever
Oikeasti ne taitavat taistella "pusuttelemalla" ;).- meillekin
Onnii kirjoitti:
http://fishlaboratory.com/fish/koi-hanako-longest-living-fish-ever
Oikeasti ne taitavat taistella "pusuttelemalla" ;).:)) Tuo taistelulaji sopisi
- Eikaloille
En. Kalat on tylsiä.
- ex-morkkis
en mutta asun itse akvaariossa.
- pikkukb
Akvaariot ihania
Jos kauniiksi laitettu
Ihania kaloja
Mutta täytyy pitää puhtaana
Työlästä - mnainen
Hyviä on, varsinkin voissa paistettuna. Joskus syön aivan siltään, pyrstöstä pidellen. Kalliita vain jos vertaa vaikka silakoihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1942725Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1512444Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061142- 1011028
- 64931
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait244837Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20830Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290801Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies91796Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22728
