Vuoden 2015 paskin uutisartikkeli

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jaa että Mehiläinenkin, no jätänpä heidän "palvelut" sitten sikseen.

Äänestä

Kaikki yrittävät tehdä tiliä paskanaamoilla

Äänestä

Sairasta.
Saastaisen sairasta.
Ruotsalaisten veronkierto-Mehiläinenkin heti haaskalintuna paikalla.

Äänestä

Kyllä se on ehdottomasti tämä:

http://www.hs.fi/politiikka/a1305982959944

Samalla tuo on vuosisadan ja vieläpä vuosituhannen paskin artikkeli. Vaikka Suomen itsenäisyys jo hallinnollisesti olikin valunut brysseliin tuo artikkeli määritti myös geneettisen itsenäisyyden menettämisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dsfhbv kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/yha_useampi_laakarikeskus_valmis_tarjoamaan_pakolaismajoitusta__puhdasta_auttamisen_haluako/8372705

En ole ikinä eläessäni lukenut moista paskaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu