Pieruinen Joulutervehdys

PS-puolue on Suomen johtaja pierupuolue joka pieree Joulunakin tykimmin.

Älkää unohtako tätä hyvät äänestäjät!

Hyvää Joulua!


PS
689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aito persu esittää myös joulutervehdyksensä römäkästi pieremällä, pSS karvaperseäijäkuoron voimin.

Äänestä
  • "Konjakki imelletty pieru on paras, myös jouluna"

    Isä Timo

    Äänestä

Timppa, työmies ja Slunga kuvissa?

Äänestä
  • Parempi potretti tulee, kun työmies seisoo temmi ojossa ja Toimi nukuttaa pummi-poutsaloa. Timo on sen näköisenä, että "yksittäistapaus... ei voi kommentoida"

    Äänestä

Sanotaan, että Joulu tuoksuu piparille. Persuille Joulun ominaistuoksu on pierun haju. Persujen joulupöydässä piereskely on kiitos emännälle - mitä kovempi pieru, sitä suurempi kiitos. Kun päästää oikein märän paukkupierun, persuemäntä punehtuu mielihyvästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PSpierupukki kirjoitti:

PS-puolue on Suomen johtaja pierupuolue joka pieree Joulunakin tykimmin.

Älkää unohtako tätä hyvät äänestäjät!

Hyvää Joulua!


PS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu