Tyttöystäväni halusi, että ajan alapääni karvattomaksi, ja vedin sitten ihan höylällä kaikki pois. Intti pitäisi alkaa 2 viikon päästä, niin miten siellä muilla on? En kai ole ainut keneltä kaikki puuttuu? Nykyään tuntuu kuitenkin olvean ihan trendi tuo karvattomuus
Vastaukset 15
- Paljasmunainen
Veikkaan, että kuulut posliinina yhteen kolmannekseen, joita nuorten miesten joukossa on. Toinen kolmannes on trimmattuja karvoitukseltaan ja kolmas on luomuja , joilla karvat on siistmättä.
- MajuriG
Ainoo karvaton tuut olemaan ainakin jos Parolaan menet. Ja sen verran homoa, että ei kannata suihkussa sitten alkaa saippuaa nostamaan lattialta tai voit tuntea sykkeen kakkosessa kohta :)
- mitähämitä
Onko parolan panssari miehetkin alkaneet homoileen?
Kun itse olin siellä karvattomat kiusattiin siviiliin maitojunalla, ja on kuulemma perinne vieläkin tämä. - tyttöpissis
Onkos sun tyttöystävä pissis
- sadsaddsafd
No kyllä nykyään on enemmän sääntö kuin poikkeus, että nuorilla jätkillä on alapäät sheivattu... jos ei kokonaan posliini, niin vähintäänkin siistitty. Ei niitä pöheikköjä ole enää kuin papoilla!
- Anonyymi
Meidän tuvassa on jokusia posliineja. He höyläävät karvansa tai sänkensä suihkussa samalla kun peseytyvät. Itse lomalla saatan vähän lyhentää mut pois en ole ajanut. Ei siellä kukaan kommentoi toistensa karvoitusta tai karvattomuutta. Välillä lainaavat toiselta sheivausvaahtoo tai geeliä jos on loppu. Ihan normaalia ja Ok mielestäni jos viihtyvät sellaisena kuin on.
- Anonyymi
Naisena jokusen vuosi sitten armeijan käyneenä, ei tainnut olla yhtään naista jolla oli karvat. Karvaton on paljon hygienisempi niissä oloissa joten hyötynäkökulma edellä suositellaan meneväksi…
- Anonyymi
Menin inttiin poslarina ja olin leiriin saakka niin enkä ollu ainoa. Kun sänki alko kasvaan niin alko myös kutina ja pistely. Lopetin ajelun siihen mut jatkoin intin jälkeen. Siitä lähtien karvaton.
- Anonyymi
Omana armeija aikana kattelin suihkussa olevan kaikilla karvat patukoissa.
M46v - Anonyymi
Itselläni armeijassa oli posliini kun tein pornoa, ei kukaan uskaltanut kiusata.
- Anonyymi
Mun aikana muutama vuos sitten oli montakin poslaria Alussa ehkä kolme mut pikkuhiljaa se alko lisääntyy, lomien aikana huomas että taas yks oli ajanut karvansa. Oliko muijalla osuutta... 😉 Minäkin päädyin testaa ihan loppuaikoina lomalla ja täytyy myöntää että oli hyvä päätös. Monesti intin jälkeen oon ajanu kaikki pois, enempi ilman kuin karvoilla. Eikä sitä siellä suihkussa pidetty minään, osa veteli höylällä ja osa nopsasti partakoneella. Naureskeltiin vaan että menee enempi aikaa kuin ajaa vaan pelkän parran.
- Anonyymi
Multa kysyi vanhempi mieslääkäri intissä että mikä siinä on kun te nuoret miehet ajatte nykyään häpykarvat pois. Eli selvästi en ollut ainoa posliini sen vastaanotolla. Ja tästä on toistakymmentä vuotta, eli kyllä nuoret miehet ovat harrastaneet posliinia jo pitkään
- Anonyymi
Meidän tuvassa parikin poslaria, oli alusta saakka. Ei oo kukaan mitään sanonu, suihkussa sheivaa illalla sängen pois. Mitä sitten, on heillä mitä esitellä, eivät tunnu häpeevän. Kyllä se miehellekkin sopii, ite en vaan oo (vielä) ajanut, toki harkinnut.
- Anonyymi
Mulle ja parille muulle alussa naurettiin että mitäs neitejä täällä on. Mut ei välitetty, tultiin posliinina ja lähettiin sellaisena. Ei siihen enää kiinnitetty ton alun jälkeen huomioon eikä me välitetty.
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://alegroup.info/H/O7r6R0
Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga1061344Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️91807- 54696
Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35691Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja124604Lidilikö Suomussalmelle
Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat30551Ei makeat pimut sytytä
sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol32526Upeaa Google!
Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö185519Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔31517- 60505