Mitäs luulette mikä olisi pääjohtajan arvotittelilleni sopiva lahjaidea tutuille ja vaimolle? Mietin että hankkisin parille tutulle v40 D2 R-designit ja vaimolle porsche caymanin kakkosautoksi? R-design volvohan on aina hyvä lahjaidea mutta onko cayman?
Pääjohtajatason joululahjat?
Rdesigngnngn
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Paketti tarjous saludoo elannosta!
Kyllä tuollaisen hörhön "lahjat" tiedetään. Unohda sellaiset ja hae se jokavuotinen tonnikalapurkki Alepasta niinkuin olet tehnyt muinakin jouluina.
Kävin ostamassa yhden volvon V40 T4 esittelyauton vaimon siskolle joululahjaksi. Oli myös samalla hieman palkkiota kun ovt hoitaneet lapsiamme kun olemme lomailleet kuubassa ja bora boralla. Olemme lähdössä pääjohtajatason reissulle havaijille vuoden alussa ja silloin ottaa meidän lapset hoitoon. Otettiin sviitti suoraan niin on tilaa temmeltää. Sekä tietysti vuokrasimme XC60 volvon koko reissun ajaksi. Luulen että on R-design malli mutta vähintään summum.