Koristeletteko persut sankkireikänne Jouluksi?

PS-puolue suosittelee sankkireijän koristelua edullisella puoluetoimistosta tilattavalla Joulukranssilla. Sen läpi hyvä pöräytellä pieruisia joulutervehdyksiä. Kranssia saa luomun ja paskan lisäksi piparintuoksuisena. :-)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse aion kierrellä kylillä tähtisadetikku sankkireiässäni. Valoa ja lämpöä kaamoksen keskelle. Jytkyissä joulua kaikille karvaperseille ja tappiveikoille. Älkää syökö liikaa keltaista lunta.

Äänestä

Meidän persujen piirijoulu ryydittyy huippuunsa (orgasmiin) ryhmäkakkapolkassa. Rytkytellään polkkaa, pyörimme ulkomakin alla ja taas polkalle. Sitten kakalle ja sitä naamaan ja taas polkalle. Piirijoulumme on naisilta kielletty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


persunjoulukranssi kirjoitti:

PS-puolue suosittelee sankkireijän koristelua edullisella puoluetoimistosta tilattavalla Joulukranssilla. Sen läpi hyvä pöräytellä pieruisia joulutervehdyksiä. Kranssia saa luomun ja paskan lisäksi piparintuoksuisena. :-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu