Mäkipönnin Ränniasennus ja Lumiauraus toivottaa asiakkailleen ja yhteistyökumppanille Leppoisaa Joulua ja Menehtysekästä Uutta Vuotta 2016.
Hyvää ja Rauhallista Joulua!
7
171
Vastaukset
- hagertinvalde
Hai kohta tulee puukosta...
- Mörkö-Ari
SMP oli sammunu porstuahan jouluyönä.
- rännäriraimo
En sanoosi jotta ne niin laarukkaita ne pönnin rännit oo ku kaveri veti vähä leukoja niistä ränniistä pirellen niin sulon rännit tipahti alaha mutta sitte soitimma oikian rännispelialistin paikalle joka köytti ne niin lujahan jotta ei enää oo vaaraa vaikka leukojaki vetääs se niistä pönnin ränniistä.
Yleensä on tällääset harvat reklamaatioasiat pruukattu käsitellä Krouvis pippuripihvin kera!
- rännäriraimo
soot niin krätyynen aina siä krouvis jotta ei sitä näin arkaluontoosta asiaa uskalla ottaa esille sentähäre mä sen tää toin ihimisten tietohon jottei tartte peliätä henkensä kaupalla jotta se niistä pränniistä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695900Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1181395- 121231
- 1831064
- 59887
