MYYDÄÄN:
Akvaario jossa hopeanväriset reunukset, mukaan tulee myös samanvärinen jalusta.
Leveys: 60cm
Syvyys: 30cm
Korkeus: 35cm = 63 litraa Hinta: n. 80€
Akvaario jossa kullanväriset reunukset.
Leveys: 60cm
Syvyys: 35cm
Korkeus:35cm = 73,5 litraa Hinta: n.80€
Pikkuakvaario hopeanvärisillä reunuksilla.
Leveys: 40cm
Syvyys: 25cm
Korkeus: 24cm = 24 litraa Hinta: n.30€
Kaikissa akvaarioissa on peitinlasit mukana. Akvaariot ovat hyväkuntoisia ja pitävät vettä. Niissä on pidetty kaloja, mutta ne käyvät hyvin myös esimerkiksi gerbiileille tai hiirille, kunhan peitinlasit vaihtaa verkkoon.
Myyn myös kaikenlaisia akvaariotarvikkeita, joista voin laittaa listan ja hintoja sähköpostiisi jos kiinnostaa. Myytävänä esimerkiksi hieno akvaariolamppu johon on tehty vaalea puinen päällys, leveys noin 60cm. Muita tarvikkeita ovat esim. erikokoiset veden lämmittimet ja suodattimet.
Hintoihin saattaa tulla vielä muutoksia. Kumpaan suuntaan tahansa. Ilmoitan tällä palstalla niistä vielä tarkemmin, jos kiinnostuneita löytyy.
Voit vastata/kysyä jotain täällä tai lähettää sähköpostia minulle: [email protected]
Tavarat sijaitsevat Kotkassa ja ne on tultava joko hakemaan paikan päältä tai maksettava niiden lähetyskulut.
Kuvia voin lähettää sähköpostissa kiinnostuneille
Myydään akvaarioita ja tarvikkeita
Jenni
0
305
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061