Rossi toteutti Keskustalaisen unelman.

Jombe on taatusti kateellinen ja katkera Rossille. Rossi elää täysin veronmaksajien piikkiin ja saa joka päivä pepullisen. Jombelle ei hekumaan suotu.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

HO HOO, HO HOO. Ei ymmärrä Kapi isäntämiehen päälle. On se tyhmä ja vielä hetero!

Äänestä

Alkaa ottamaan päähän näiden raavaiden poliitikkoukkojen avautuminen homoudestaan, mikä muu niillä viiraa päässä kuin politiikka ja homous.

Äänestä

Kyllä Jombe on kaikkensa yrittänyt, mutta kun ei kelpaa kenellekään. Surkea on kohtalo. Ei kelpaa edes sukulaisille vieraaksi, muista miehistä puhumattakaan.

Äänestä

Ilta-Sanomissa Rossi avautuu ihanasti, kaksi kovasti rakastunutta Keskustalaista miestä. Rossi ihanasti selvittää, että kyllä 60 vuotias Keskusta mies on seksuaalisesti kaunein!

Äänestä
  • Olisiko Rossi vilauttanut peräti munakarvan? Mikä voisi enemmän Keskustalaista kiihoittaa, paitsi laiton susijahti? Rossi sai heti miehen!

    Äänestä

Läväyttääköhän RossI taivaanportit auki Ranuan pojalle? Pepa levälleen, kuin Kapin lompakko ihanille naisille ympäri maailmaa!

Äänestä

Kyllä Ranuan hanurista leväytyää Suonenjoen umpikierolle kepulaiselle.Moni lesta on tosi kade Rossille. Peppu laulaa hunajaa toisen kepulaisen siemenille. Ossi on myös kateudesta repeämässä..

Äänestä

Ossi olisi halunnut Rossilta Kapit. Ilman jäi ja tumppuhommat Anjalankoskella jatkuu.... ja jatkuu ja jatkuu...

Äänestä

Mitä se kellekkään kuuluu jos Rossin Make ottaa kuumaa kyrpää persereikäänsä ja imee sitten sitä ulosteista kalua. Pitäkää te heterot vaan huoli omista asioistanne.

Äänestä
  • Tuo kyllä totta, jos kepulaiset Ossin tapaan haluaa imeä hiertimillä maustettua munaa, niin sallittakoon se Keskustaa lähellä oleville. Anna kaikkien maaseudunlapsien kukkia.l

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jombenrakasehtajohto kirjoitti:

Jombe on taatusti kateellinen ja katkera Rossille. Rossi elää täysin veronmaksajien piikkiin ja saa joka päivä pepullisen. Jombelle ei hekumaan suotu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu