Raiskaus oli vain yksittäistapaus!

Raiskauksia nyt vain tapahtuu tällä hetkellä. Asiassa ei ole mitään pelättävää ja raiskatuksi tulleenkin on asia hyväksyttävä luonnollisena asiana. Ylivieskassa on kuitenkin edelleen noin 7500 naista, joita vastaanottokeskuksen asujaimisto EI ole raiskannut!
32252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

Olen pöyristynyt...

Äänestä

Ei tietenkään, ei niin kauan kuin sinut itsesi ap. raiskataan !!!

Äänestä

Ettekö te rasistijuntit tajua että me suvakkilehmät kiihotumme raiskauksista! Suomessahan on niin huono geeniperimäkin että pakkohan sitä on muuttaa vaikka sitten väkisin. Lähdenkin tästä demareihyyssäreiden saunailtaan juhlistamaan tätä tapausta.

Äänestä
  • Parempihan se Suomen geeniperimä voisi kieltämättä olla, näkeehän sen jo suvakkien ulkonäöstäkin. Suomalaisten ÄO on useitten riippumattomien tutkimusten mukaan keskimäärin vain 98. Siinä vain tämä rodunjalostus menee pieleen, että tänne tuotujen rodunjalostajien ÄO on keskimäärin 68, eräillä jopa 70. Nuo suvakit kun uskovat, että sekarotuisen jälkikasvun ÄO on 164 -168 eikä noin 85 tai alle. Se kun tuo perinnöllisyysoppi saati alkeismatematiikka ei näillä suvakeilla ole oikein hallussa. Kuulunevatko sitten siihen ryhmään, joitten ÄO laskee jo itsessään Suomen keskimääräistä ÄO:ta?
    Jospa tuon maahantunkeutujien tuonnin sijasta lähettäisimmekin nämä suvakit alikehitysmaihin, niin saattaisi molempien maitten ÄO:t ajan mittaan hivenen nousta ja jo sitä ennen suvakit voisivat kohdemaassaan loistaa fiksuudellaan.
    Mitäpä olette mielipuolta ideasta?

    Äänestä

Oikeuspoliittinen tutkimuslaitos:

Korkein rikollisuustaso oli Afrikassa ja Lähi-idässä syntyneillä miehillä, 17-kertainen syntyperäisiin suomalaisiin nähden. Itä-Euroopassa (ilman Venäjää) syntyneiden miesten rikollisuustaso oli noin kymmenkertainen syntyperäisiin suomalaisiin nähden. Myös kaikissa muissa maahanmuuttajaryhmissä rikollisuustaso oli syntyperäisiä suomalaisia korkeampi, ainoa poikkeus olivat Oseaniassa syntyneet, joilla ei aineistossa ollut ainoatakaan raiskausrikosta. Suomessa syntyneiden maahanmuuttajataustaisten miesten rikollisuustaso oli yli kuusinkertainen syntyperäisiin suomalaisiin nähden (kuvio 7).

http://www.optula.om.fi/fi/index/julkaisut/tutkimuksia-sarja/maahanmuuttajatrikostenuhreinajatekijoina.html

Äänestä

Mitenkäs sitten suu pannaa, kun miehiä aletaan raiskaamaan. Ei muuta kuin vitsaillaan vaan kun ihmisten elämä pilataan. Ja yksittäis tapaus yhtä kaikki.....

Äänestä
  • Vaikka sitten näin: http://keskustelu.mvlehti.net/index.php?topic=13033.0
    Siellä on hidastettuna esitetty video siitäkin, kun perseraiskaajamatun housut nostetaan kun ei katkennella kädellään ja pippuris silmissään itse siihen kykene. Istuu, nostetaan kainaloista ja muut nostaa housut. Matujen kuvaamaa materiaalia.

    Äänestä

Raiskaa suomalaisetkin, joten unohdetaan koko juttu.

Äänestä

Päivittäistapaus mieluummin..

Äänestä

Ulkomaalainen mies on vain niin paljon romanttisempi kuin tavallinen pullamössövalkoinen. Islamistit osaavat kohdella meitä.

Äänestä
  • Kyllähän nuo osaavat kohdella tiilikivillä heittelevät kunnes varvas enää näkyy viemäristä..Jos on vosunnu.

    Äänestä

Jotakin omituista tuossa jutussa on. Raiskaus on rikos ja pakolaisen tekemänä se tuo ongelmia heidän koko ryhmälleen, on heidänkin etunsa että mahdolliset raiskaajat jäävät kiinni.

Uutisessa sanottiin, että kahden ulkomaalaisen EPÄILTIIN RAISKANNEEN 1991 syntyneen naisen lähellä kaupungintaloa. Miksi uutisessa sanotaan epäillään raiskanneen? Mitähän tuo pitää sisällään? Raiskauksessa jää kuitenkin eritteet ja niiden avulla saadaaan kyllä tekijä käpälälautaan, sillä ei noita oikein tummia miehiä kuitenkaan ole niin hirveitä määriä kyseisellä seudulla. No odotellaan miten poliisien tutkimuksessa käy.

Äänestä
  • Ruotsissa hovioikeus vapautti 8 joukkoraiskaajaa, koska dna ei ole riittävä todiste raiskauksesta. (raiskaajilla ei ollut ruotsidemokraattien jäsenkirjaa)

    Äänestä

  • Tietenkin epäillään kun ketään ei ole tuomittu. Sehän on tekninen termi aina rikosuutisissa.

    Äänestä

  • Kukahan maksoi uhrin hiljaiseksi? Tai uhkasi?

    Äänestä

Nyt herää vakava kysymys, että miksi kantaväestön raiskauksista ei uutisoida. Niitä on moninkertaisesti ulkomaalaisten tekemiin verrattuna. Eihän nyt vain ole niin, että
ne tulkittaisiin hyväksytyksi toiminnaksi. Eihän. Jos näin on, se on rasismia pahimmillaan.
PS. Ja kyllä ihmisellä itselläänkin on vastuu omasta toiminnastaan.
Ei terveellä itsesuojeluvaistolla varustettu ihminen esim. mene hirmumyrskyllä soutelemaan....

Äänestä
  • Onhan niitä vielä moninkertaisesti, kun meitä alkuasukasmiehiä on yhä 50 kertaa enemmän kuin tulokkaita. Mutta tilanne tasoittuu ja näiden puskaraiskausten osalta lienee jo kääntynyt toisinpäin. Aikaansaavia kavereita siis nämä ulkomaalaiset lukumääräänsä nähden.

    Äänestä

  • Nyt herää vakava kysymys, että miksi kantaväestön raiskaukset pitää nostaa esille jokaisen matun tekemän raiskauksen jälkeen? Niitä on 17 kertaa vähemmän ulkomaalaisten tekemiin verrattuna, kun suhteutetaan väkiluun.
    Eihän nyt vain ole niin, että matujen tekeminä ne tulkittaisiin hyväksytyksi toiminnaksi. Eihän. Jos näin on, se on rasismia pahimmillaan.

    PS. Ja kyllä hyysäreillä, suvakeilla ja matuilla itselläänkin pitäisi on vastuu omasta toiminnastaan.

    Ei terveellä itsesuojeluvaistolla varustettu ihminen halua esim. vastaanottokeskusta kaupunkiinsa, eikä mihinkään muuallekaan.
    Mutta terveellä itsesuojeluvaistollakin varustettu ihminen on tottunut liikkumaan esimerkiksi Ylivieskassa ilman että tulee raiskatuksi muutama viikko tai päivä sitten maahan tunkeutuneiden, paperittomien rikollisten toimesta.

    Äänestä

  • Aikuisten oikeesti.! Puhut ASIAA!!!

    Äänestä

Islamin Antikristus on tullut Ylivieskaan. Rukoilkaa suomalaisten puolesta. Saatana yrittää näillä raiskaajia puolustavilla kirjoituksillaan johdattaa ihmisiä harhaan.

Äänestä

Nyt on tärkeää suvaita ja seistä yhtenä miehenä mielenosoituksessa maahanmuuttajien ja maahanmuuton puolesta!

Vasta silloin kun raiskauksia tapahtuu yli 10 viikossa meillä on aihetta opastaa muslimeja siitä että teko on maassamme väärin.

Äänestä

gyl

Äänestä

Teidän kaikkien IP-numerot on tallennettu ja tää on julkinen foorumi.
Luulis alkaa kuumotteleen?!

Äänestä
  • Ei noita etelän natseja varmaan kuumottele - hehän ovat jo maineensa menettäneet ja sakkojakin luulisi löytyvän rästistä monelta; tällänen on heille normitoimintaa ja suunnitelmallista. Mutta jotkut paikalliset jotka innostuu tästä kirjottelusta ja menevät mukana liian pitkälle, niin heillä voi tulla tukalaa ...

    Äänestä

  • No eikö kaikki jo käytä TOR-verkkoa,IP-numeroita ei niin vain jäljitelläkkään kun käyttää TOR-verkkoa,KÄYTTÄKÄÄÄÄÄ...

    Äänestä

  • Ja ketä haittaa vaikka IP:t olisi kuinka monella listalla? Onhan ne muutenkin jo, myös sinun...

    Äänestä

Rasismin vastainen mielenosoitus Raudaskylän opistolle ensi viikonloppuna.

Äänestä
  • Jätän pikkarit valmiiksi pois. Welcome refugees

    Äänestä

Suvakkityttellillä täällä jo pimpsa kosteena,pliis tulkaa rikastuttaan mua!!!

Äänestä

aina yksittäistapaus mutta jossattus oman lapses kohdalle miltätuntus

Äänestä

gyl

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämä.on.vaan.elämää kirjoitti:

Raiskauksia nyt vain tapahtuu tällä hetkellä. Asiassa ei ole mitään pelättävää ja raiskatuksi tulleenkin on asia hyväksyttävä luonnollisena asiana. Ylivieskassa on kuitenkin edelleen noin 7500 naista, joita vastaanottokeskuksen asujaimisto EI ole raiskannut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu