mtv3 pelin viimeiset oikeat

vastaukset.

mikkeli
tampere
vantaa
valkeakoski
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nyt sitten soittelet ja teet itsestäsi kierroksen nopeimman pelaajan. Todennäköisesti kierros päättyy kahdeksalta aamulla.

Vaikka tekisit 500 puhelua niin silti jäät vielä plussalle. JOS, siis JOS olet kierroksen nopein pelaaja. Muussa tapauksessa oletkin tonnin köyhempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helppoja kirjoitti:

vastaukset.

mikkeli
tampere
vantaa
valkeakoski

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu